Квантова Синхронизация (КС)

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Хайде да спрем да се заяждаме и да мотивираме в духа на формата на форума! Разбирам, че винаги ще се защитиш каквото и да напиша, но все пак не е лошо, като влезем във форума да четем конкретни неизчистени или пък изчистени неща, всеки му според волята му и желанието му.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

nikimm написа:Хайде да спрем да се заяждаме и да мотивираме в духа на формата на форума! Разбирам, че винаги ще се защитиш каквото и да напиша, но все пак не е лошо, като влезем във форума да четем конкретни неизчистени или пък изчистени неща, всеки му според волята му и желанието му.
Твърдо заставам зад това което пишеш! :wink:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

nikimm, точно това ми беше мотивът,
като влезем във форума да четем конкретни неизчистени или пък изчистени неща
и обърнах внимание на Диана, за разминаването в твърденията и посланията и, при сравняване на двете техники. Който разбрал разбрал! Кой както го изтълкувал, изтълкувал! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Кой както го изтълкувал, изтълкувал! Wink
Ок, сега остава и да го направим наистина.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

Мнение от mary089 »

Здравейте!Предварително се извинявам ако вече сте коментирали това, което питам но нямах време да прочета всички мнения в темата за КС. Та въпросът ми е- като правя КС на различни хора усещането е много различно и при едни наистина усещам как действа, пък и те усещат, особено дъщеря ми усеща същите вибрации, които аз усещам, а при други (мъжа ми) няма почти никакво усещане и съответно ефект. Чудя се някаква бариера ли има, какво ли? :?:
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

а дали КС могат да се постугат резултати за късогледство?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

ДА!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

Благодаря!
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

mary089 написа:Здравейте!Предварително се извинявам ако вече сте коментирали това, което питам но нямах време да прочета всички мнения в темата за КС. Та въпросът ми е- като правя КС на различни хора усещането е много различно и при едни наистина усещам как действа, пък и те усещат, особено дъщеря ми усеща същите вибрации, които аз усещам, а при други (мъжа ми) няма почти никакво усещане и съответно ефект. Чудя се някаква бариера ли има, какво ли? :?:
Усещанията не са търсен ефект. От значение е единствено ЕЧ. Дали другия усеща нещо или не, няма абсолютно никакво значение за резултата. :)
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Има ли значение върху ефекта, ако правя еднаКС с различни намерения за различни хора?
Per aspera ad astra!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Аз бих пробвал направо.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

nikimm написа:Аз бих пробвал направо.
Пробвах КС за двама с различни проблеми едновременно и имаше ефект и при двамата. То и Кинслоу едва ли прави на всеки, който го моли в имейл КС поотделно. А Брацо пък като го гледам прави КС едновременно на стотици хора.

Питам само какво смятат по въпроса експертите. По-силно ли е въздействието, когато намерението е тясно фокусирано и се отнася само за един човек?
Per aspera ad astra!
Публикувай отговор