Квантова Синхронизация (КС)

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Мая написа:
В тия случаи нежеланият образ може да е като снимка, а може и да е с движение, както на видео.
Мисля, че е по-добре да виждаш желания образ, сякаш проблемът изобщо го няма и да се чувстваш така. :)
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

MagicWoman написа:Мая написа:
В тия случаи нежеланият образ може да е като снимка, а може и да е с движение, както на видео.
Мисля, че е по-добре да виждаш желания образ, сякаш проблемът изобщо го няма и да се чувстваш така. :)
Обикновено не го карам да е така или иначе.
С голямото отработване на онова реване на Яна пробвах да я виждам такава, каквато искам да е. Но не можех да си я представя по друг начин, освен ревяща. Тогава оставих нещата просто да се случват. Накрая вече не можех да си я представя ревяща. Изобщо не можех да си я представя. Самата идея да продължа с КС ме отблъскваше и нещо не ми даваше да мисля по този проблем повече.

В някои случаи от само себе си ми идва да правя КС, като държа желания образ.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Тази техника силно ме интересува. Прочетох де що намерих по въпроса, тук и в други форуми. Общо взето ми е ясно за какво става въпрос, но колкото пъти опитвам, все стигам до това, което каза Иван, че просто не значи лесно. Един път сякаш се получи, но дори не мога да бъда сигурна. Изпитах много приятно чувство на физическа лекота, отнесеност, покой и някаква благост ме заля, като че ли целия свят стана в други цветове, по-спокоен и по-красив. Всичко около мен като че ли замря, като в някаква картина на селска идилия. Много хубаво беше, но кратко и само веднъж. А се опитвам вече над 10-20 пъти, не ги броя. Та сега въпроса: къде се научихте на тази техника, кой ви показа? Сами, чрез опити ли, или има някакъв начин някой да те научи?
mery
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 11 Апр 2011 14:28

Мнение от mery »

Освен това, което можеш да прочетеш тук и в други форуми има и книга ''Чудото на мигновеното изцеление''- Франк Кинслоу
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

paraboloid написа:Тази техника силно ме интересува. Прочетох де що намерих по въпроса, тук и в други форуми. Общо взето ми е ясно за какво става въпрос, но колкото пъти опитвам, все стигам до това, което каза Иван, че просто не значи лесно. Един път сякаш се получи, но дори не мога да бъда сигурна. Изпитах много приятно чувство на физическа лекота, отнесеност, покой и някаква благост ме заля, като че ли целия свят стана в други цветове, по-спокоен и по-красив. Всичко около мен като че ли замря, като в някаква картина на селска идилия. Много хубаво беше, но кратко и само веднъж. А се опитвам вече над 10-20 пъти, не ги броя. Та сега въпроса: къде се научихте на тази техника, кой ви показа? Сами, чрез опити ли, или има някакъв начин някой да те научи?
Книгата можеш да си я закупиш от книжарницата,а това,че си опитвала е 50% от успеха,така го казва и Кинслоу в книгата си.Не се отказвай и притеснявай как го правиш.С практиката нещата си идват на мястото. :wink:
В неделя правих на една жена и споделих за тази техника,а и не само,каза че усеща енергията,макар че бяхме навън и лично на мен ми е по трудно да се концентрирам.Скоро не бях прилагал техниката,но си поставих за цел,да стана малко по редовен и да взема да постигам успехи и с нея,най вече да помагам на други хора.Не съм я питал в интерес на истината на другият ден как се чувства гърбът и..........
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

paraboloid
Та сега въпроса: къде се научихте на тази техника, кой ви показа? Сами, чрез опити ли, или има някакъв начин някой да те научи?
Аз научих от тук и почнах да пробвам- терзанията ми са на лице от него период! :lol:
Важното е, че ти се е получило, не се стреми, да повториш абсолютно същото усещане, защото то също се променя с практиката. Аз минах през периода на колебания и неувереност, после на блаженство, после на неповторим и нескончаем смях на глас!, после на спокойствие...Между другото, зависи и на кого или какво правиш КС, това също влияе силно на усещането! Личен опит!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Параболоиде, прави ТЕС за несигурността си.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Да, и също така не търси спасението извън себе си в нови техники. Заложи на ТЕС като основа. Не спирай да я правиш! А другите техники използвай от време на време просто за да ги опиташ и да видиш какво ще стане. Ако при тези опити някоя от тях подейства по-ефективно при теб за даден проблем, тогава наблягай на нея.

Иначе рискуваш да стигнеш до положението на повечето начинаещи. Учиш техника след техника с надеждата, че поредната техника с един удар ще ти премахне проблема и така не даваш шанс на никоя от тях да проработи, защото не й отделяш нужното време.
Т.е. не си отделяш нужното време да навлезеш навътре в себе си и да се видиш в истинската си същност.
Да свалиш маските.
Да хванеш бика за рогата.
Да отвориш килера със скелетите.
Да видиш звяра под външността на красавицата и да го обикнеш:wink:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Този пост дано да се прочете и осмисли от все повече хора,защото Иван е прав и лично аз забелязвам,как много хора се палят по много техники,а от всичко това накрая едно голямо нищо и резултати никакви.После,тези техники са ала бала.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
stanisa
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 19 Сеп 2011 21:09

Мнение от stanisa »

Това, което сте писали силно ме развълнува, защото аз самата забелязвам у себе си някакво хаотично препускане от метод на метод, от практика на практика. И не мога да установя защо всички те ме палят и така бързо загубвам интерес към тях. Трудно ми е да изследвам вътрешните си съпротиви. Но при всчики случаи копнежът е заместван от мързела и обратното. И, естествено, по-лесно е човек да се отдаде на мързела.
"Искаш да срещнеш любовта на живота си? Погледни в огледалото." Байрън Кейти
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

stanisa написа:ТНо при всчики случаи копнежът е заместван от мързела и обратното. И, естествено, по-лесно е човек да се отдаде на мързела.
Тук на мързела му казваме ПО :D
Per aspera ad astra!
stanisa
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 19 Сеп 2011 21:09

Мнение от stanisa »

което значи?
"Искаш да срещнеш любовта на живота си? Погледни в огледалото." Байрън Кейти
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

ivangp написа:Т.е. не си отделяш нужното време да навлезеш навътре в себе си и да се видиш в истинската си същност.
Да свалиш маските.
Да хванеш бика за рогата.
Да отвориш килера със скелетите.
Да видиш звяра под външността на красавицата и да го обикнеш:wink:
Изображение
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
stanisa
Участник
Мнения: 50
Регистриран на: 19 Сеп 2011 21:09

Мнение от stanisa »

дааа, говорим за едно и също, независимо с колко букви се нарича. за мен поне това е дълъг и труден працес, в който преминавам през всякакви вътрешни противоречия. Но съм щастлива, че поне ги осъзнавам. този форум много ми помага за това. Благодаря ви! :D :D :D
"Искаш да срещнеш любовта на живота си? Погледни в огледалото." Байрън Кейти
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

stanisa написа:което значи?
Психологичен обрат
Per aspera ad astra!
Публикувай отговор