Квантова Синхронизация (КС)

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

:D Днес милата мама ми даде да я потупвам по точките по ръцете,но категорично отказа да и нареждам като ходжа на минаре.За това си повтарях някакво мой си настройки и декларации.Като свърших я попитах какво чувства,тя каза ,че и станало хубаво :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

От няколко дни се занимавам с КС. И още от първия път имам ефект.
Най-напред си направих за "здраво тяло", бях легнала в леглото, използвах точки на бедрата. Стана така както е описано, появимисе и триъгълника и пеперудите в стомаха, усетих облекчение. След това направих дистанционно КС на сестра ми, и на нея казах " здраво тяло", на зет ми също. На другия ден като се видяхме ги разпитах и им казах този път какво съм им правила казаха че в този час са усетили облекчение и лекота по цялото тяло. Сестра ми и зет ми работят само нощно време и често ги зареждам с енергия и им правя подаръци/ подаръците винаги са малка светеща топка/ и винаги усещат и работят в ритъм. Сестра ми казваше, че имала от време на време болки в дясното рамо. Направих и КС с намерение - "освобождавам болката от дясното рамо"- няколко дни няма болка.
Племенника ми от няколко години има болки в лактите, от спортуване. За него намерението беше-"освобождавам болката от лактите", " здраво тяло". Правила съм КС три пъти и казва, че болката даста е намаляла. Като го питам какво усеща, казва лекота, приятно чувство, точно там където са ми пръстите гъдел.
Голямата ми дъщеря имаше главоболие. Намерението за нея беше- "освобождавам болката от главата", "лекота в глава", " здраво тяло".
Но след тази КС на мене ми стана много студено, легнах и се завих с две одеала, но продължавах да треперям от студ. Тогава буквално забих двата пръста в дюшега и казах- "топло легло, уютно легло", ефекта беше поразяващ, усетих топлина и съм заспала.
На майка ми направих за болки в гърба- "освобождавам болката от гръбначния стълб,напрежението от кръста и врата"- потекоха и сълзи от очите, усети затопляне и страхотна лекота. Направих и КС за запушен нос с намерение-"освобождавам жилавия секрет от ноздрите", "дишам свободно"- започна да диша нормално. Преди година и половина боледува от марсилска треска и от тогава получи схващане във врата, не можеше да се обръща на дясно, направих и КС и за врата с намерение- "освобождавам болката от врата", "нормално движещ врат", след няма и 5 минути си завъртя главата и на дясно, но трябва още няколко пъти да и правя.
На съпруга ми направих с намерение- "здраво тяло"- каза, че му е много приятно, усети пеперудите в стомаха и там където са ми пръстите затопляне.
Вчера излезнахме с децата ми, беше много студено и крака ни истинаха доста, използвах намерение-"топли крака,топли обувки".
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Супер! Как точно го правиш дистанционно? Какво си представяш, виждаш усещаш?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ехаа, Тони, чудесно!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Затварям очи и си представям човека на който трябва да направя КС в гръб. поставям си пръстите на точките и си казвам намерението. Винаги ми се появява много силно светещ триъгълник. Когато започнат да ми идват други мисли светлината на триъгълника намалява, тогава пак си повтарям намерението няколко пъти и светлината се засилва. Лесно и бързо си представям хората.
Вчера вечерта съпруга ми започна да хълца, не можеше да вечеря. Съгласи се да му направя КС с намерение-"освобождавам хълцането"- за няма и 10 секунди спря да хълца. В този случай не можах да усетя нищо, защото нямаше време.
После му правих с намерение -" здраво тяло"- той усети приятно затопляне в стомаха, а аз леко туптене в гърдите и след това топла вълна в стомаха и пулсиране на пръстите. Аз правя КС със затворени очи, и в този случай ръцете ми се явиха като голями улеи, но нищо не протичаше през тях.
Поиска да направя КС за отказване на цигарите. Намерението ми беше-" освобождавам нуждата си от цигари". Не знам дали това намерение е подходящо, но и днес ще пробвам пак с него. Усети страхотно и приятно раздвижване на енергия в главата, корема и каза, че нещо му става с краката и както беше седнал на стола започна да ги повдига, но чудството било приятно, но не можеше да го опише. Аз този път усетих по-силно и по продължително туптене в гръдния кош, някаква вълна тръгна от гърдите, гърлото и в главата и леко се изпотих.
За отказването на цигари съм решила да ползвам и това намерение- "освобождавам навика да пуша цигари". Ще пиша за резултата.
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

А дали мога да използвам намерението-"отвращавам се от цигарите"?
Отвращавам в сегашно време, но и като позитив в случая.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Тони, направо си прекрасна, прегръщам те от все сърце, благодаря ти.И аз вчера стигнах до навика, благодаря ти за насоката, т.е. май там е ключа за БАРАКА-ТА.Според мен работи първо с навика.
:D :D :D Благодаря ти!Успех!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

toni написа:А дали мога да използвам намерението-"отвращавам се от цигарите"?
Отвращавам в сегашно време, но и като позитив в случая.
Философията но КС иска утвърдително положителни намерения. В такъв случай, дали да не опиташ с (примерно)- опиянявам се от аромата на свеж въздух в дробовете, радвам се на свободата от пушене...
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Благодаря за милите Ви думи!
Alisa, ще използвам това намерение което си написала и ще направя сравнение с тези които писах по-горе- за кои усещанията са по силни.
Вчера ми направи впечатление, че когато правя КС за "здраво тяло" има приятни усещания у човека, но за мен това намерение е доста общо. Когато направих КС за цигарите и си мисля че бях доста конкретна и директна в намерението усещанията бяха доста по-силни.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Щом толкова ясно отграничаваш връзката намерение случване, супер! Това е най-важно- личното ти усещане!
:wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
toni
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 20 Май 2011 11:58

Мнение от toni »

Снощи правих КС с намерения- "освобождавам се от навика да пуша", "освобождавам се от зависимостта на цигарите", "опиянявам се от аромата на свеж въздух в дробовете, радвам се на свободата от пушенето". Този път съпруга ми беше легнал и каза, че почти няма усещания, а аз пак усетих туптенето в гърдите и в пръстите и лекотата в стомаха.
Вчера за трети път правих КС на племенника ми за болката в лактите- каза, че болката все намалява.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Хрумва ми да направиш КС с фрази: "Затвърждавам постигнатия резултат!" и "Свободен съм от причините за ...!" И по едно КС за: "Сам си решавам проблемите!" :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Тони, имам въпрос към теб, защото явно КС ти се получава всеки път, а при мен - рядко. Доколкото рабзрах за техниката, трябва да се "изключат" мислите, все едно, че се рееш, но с предварително зададено /преди да започне процеса/ намерение. Когато го правя, често се разсейвам от тупкането на собственото си сърце и усещането за пулс, в смисъл - започвам да се заслушвам в тях и не мога да достигна това "безмислие", защото почвам да ги следя и броя. При теб как е? Не се ли разсейваш? Опитвам се да се върна на състоянието, но веднъж вляза ли в ритъма и се заслушам, след това, колкото и да се връщам, не ми се получава.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Не ти се получава защото си мислиш, че има правила и разни трябва.

Остави се на течението.

Слушай ритъма на сърцето си, щом така ти идва от вътре!
Отпусни се и остави нещата да се случват!
Не ги насилвай!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор