Квантова Синхронизация (КС)

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Bastet написа:Madjik Woman, ти успя ли да оправиш всичките си проблеми с КС и животът ти промени ли се с нещо и с какво? Чух,че с КС може да се изпълняват всякакви желания,но никъде не го прочетох...Интересно ми да разкажеш повече за твоите преживявания с КС. Благодаря
Проблем означава "прикачане на негативна емоция към ситуация". КС помага с това, че потапяйки се в океана на ЧО, там, където всички сме Едно, чувството за пълнота и сигурност е толкова всепоглъщащо, че желанията, зад които обикновено стои егото в желанието си да се запълни, просто изчезват в този си вид. Тогава правиш нещата ЗАЩОТО се чувстваш добре и повече не ти е нужно да манипулираш действителността ЗА ДА се почувстваш добре. Така че, аз нямам проблеми в смисъла, който влагат повечето хора. Да, ако колата ми затъне в калта, ще направя всичко възможно да я извадя от там, но няма да упреквам реалността /Бойко Борисов/ за това, защото знам, че това е наливане на масло в огъня и както гласи една английска поговорка "Да се борим за мир е като да правим секс за девственост".
С три думи, чувствам се здрава, в покой и изобилие. Още по-интересното е и че хората около мен се чувстват по същия начин. Нали всичко около нас е отражение... Какво всъщност повече му трябва на човек?!
За изпълнението на желания пише в последната му книга "Чудото на квантовия живот".
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Ясно, имаш същите проблеми като преди, но вече гледаш с други очи на тях...Това не е задоволително обаче, все пак се цели лечение на сериозни заболявания и не само...Има един виц за човек, който се напикава и отива на лекар. Лекарят му изписва успокоителни хапчета и на следващия преглед пита пациента дали още се напикава. Пациентът отговаря'' Да ама вече не ми пука''. Дали съм те разбрала правилно?
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Не, не си ме разбрала. :) Казах, че се чувствам здрава, в покой и изобилие. А това е защото не прикачам негативни емоции към ситуациите, в което се изразяват по същество проблемите. А не прикачам негативни емоции, защото живея живота си предимно от центъра си, а не от периферията. Дори и да съм в периферията, благочувството е прегръдката, която прави всичко да изглежда просто прекрасно, тъй като ВЪНШНОТО ВИНАГИ Е ОТРАЖЕНИЕ НА ВЪТРЕШНОТО.
КС е техника за осъзнаване, а лечението е вторичен ефект. Осъзнаването ни кара да приемаме света такъв, какъвто е, без съпротива, а това кара енергията да тече безпрепятствено през нас. Когато няма блокажи - няма и болести. Но дори и да има болести, те се повлияват на 100%, стига лекуваният да не подхранва болестта с непрекъснатото си фокусиране върху нея.
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

MagicWoman:
Казах, че се чувствам здрава, в покой и изобилие
Сори, ама центъра центъра-е в момента бягаш по тъч линията...то това усещане аз го имам още от третия месец откак ТЕСах-само-/писала съм за него/ и то съвсем хаотично ТЕСах, всичко наред, и перманенто съм си в него.Под ТЕС имам прадвид ТЕС като техника, некато работа с различни ..работи.Без да съм правила кой знае колко КС. Всъщност КС ми беше много трудна-в началото.Все нещо ми пречеха тия показалци-все нещо не бяха на място, все нещо ми беше криво, пък тва намерение-къде го мушиш...още от началото ми беше по-лесно като се концентрирам върху определени точки само наум.Добре че Маядоб и други от форума го описаха, че го правят и така-да се успокоя.Затова и си купих книгата на Кинслоу..е същото.Докато един ден, съвсем спонтанно, ръцете ми се разтвориха и вместо с показалците открих че ми е много по-лесно с едната ръка, с палеца и кутрето..и тогава се сетих че това всъщност е позицията от Универсалната енергия.И тогава разбрах защо не ми се получава..
Ама Бастет е права-това което описваш не е решаване на проблем.ОК-това е много добре,има резултат, определено вървят на добре нещата - ама не е желания резултат.Или?!Ти свъщност към това ли се стеримш-да не ти пука че има проблем, или идеята е да се реши проблема.Защото според мен ако наистина не ти пука за проблема-то вече не можеш го наречеш с това име.Той престава да е проблем.Ако още ти седи като проблем-въпреки че не ти пука-е извинявай, ама има още аспекти..и трябва още да го потапяш в ЧО-то.
Защото въпроса беше дали и кои проблеми и как ги реши само с прилагане на КС.Поне аз така го схванах.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

MAG2001 написа:Ти свъщност към това ли се стеримш-да не ти пука че има проблем, или идеята е да се реши проблема.Защото според мен ако наистина не ти пука за проблема-то вече не можеш го наречеш с това име.Той престава да е проблем.Ако още ти седи като проблем-въпреки че не ти пука-е извинявай, ама има още аспекти..и трябва още да го потапяш в ЧО-то.
Защото въпроса беше дали и кои проблеми и как ги реши само с прилагане на КС.Поне аз така го схванах.
Пак ще кажа - проблем означава прикачване на негативна емоция към ситуация. Не прикачваш негативна емоция - няма проблем. Какво има тук повече за решаване? Какво означава да имаш проблем, а да не ти пука. Ако не ти пука, къде е проблема?! Кой го квалифицира като такъв?
Спираш да се напикаваш, а не че не ти пука, че си се напикал. Това е съвсем различно. И потапянето в ЧО се случва спонтанно и естествено, а не е нещо което ТРЯБВА ДА ПРАВИМ. :)
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

ОК, добре, MagicWoman, точнно това имах предвид под решаване на проблем. Да спреш да се напикаваш, а не да не ти пука че се напикаваш.И за мен не е едно и също.И бих се стремила към първото.Въпреки че така както го описваш-по-скоро прилича на второто.

Обаче.Всичко това дето го пишеш до тук са само общи приказки.Нали точно това казвам-всичкото това се постига много бързо и лесно и с ТЕС/ най-обикновен, простичък ТЕС!!!/ И там без да искаш влизаш - спонтанно и естествено в ЧО в един момент.И при успешното провеждане на ДП пак влизаш там.При холотропното дишане пак си там. И при Силва метод -пак си там.

Е, къде е тук различното, уникалното на КС, за което говориш.В смисъл според теб, конкретно при теб-кое е и как ти го използава , а не според какво е писал Кинслоу,как го обяснява Кинслоу и как го практикува Кинслоу.За Кинслоу-ясно, евала му от всякъде!!! :D :D :D

Кое е онова уникално нещо в КС за теб, освен че е техниката, която предпочиташ пред другите техники и редовно, упорито и постоянно прилагаш в ежедневието си?!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Аз лично исках да науча конкретни факти за ползата от КС,тоест конкретни събития ,които са се случили в нечии живот в следствие на КС. За съжаление спонтанното и лесно потапяне в ЧО не се случва от самото начало и няма как да се случи ,ако не възнамерим да се случи,тоест ако не смятаме че ''трябва''. Независмо кой как го класифицира, появата на болест е проблем, тъй като това не е естественото състояние на нашия организъм.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Bastet написа:...За съжаление спонтанното и лесно потапяне в ЧО не се случва от самото начало и няма как да се случи ,ако не възнамерим да се случи,тоест ако не смятаме че ''трябва''. ...
Зависи за кого говориш. Много хора влизат спонтанно в ЧО, без дори да са чували за КС или която и да е от тукашните техники.

Бастед, какви конкретни резултати търсиш. Мисля, че от началото на темата се споделиха доста случаи. В другия форум, в който пише Диана, също има.
Аз имам толкова ежедневни успешни приложения на КС, че не мога да ги изброя..
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Да, извинявам се,не съм чела всички страници на тази тема, защото са доста, кой е този друг форум?
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

MAG2001 написа: Обаче.Всичко това дето го пишеш до тук са само общи приказки.Нали точно това казвам-всичкото това се постига много бързо и лесно и с ТЕС/ най-обикновен, простичък ТЕС!!!/ И там без да искаш влизаш - спонтанно и естествено в ЧО в един момент.И при успешното провеждане на ДП пак влизаш там.При холотропното дишане пак си там. И при Силва метод -пак си там.

Е, къде е тук различното, уникалното на КС, за което говориш.
Добре, това е чудесно. Според моя опит честото пребиваване в ЧО, кара проблемите да стопят, тъй като се включва по-разширено ниво на съзнанието, извън ежедневния логически ум, който обикновено пребивава или в миналото или в бъдещето със съпътстващите емоции на съжаление или безпокойство, правейки мост над настоящето - единствената реалност. Закотвяйки се тук и сега, негативните емоции се топят като пролетен сняг. Според мен уникалното на КС е, че със съвсем малко практика човек започва да влиза спонтанно в ЧО и да изпитва благочувството. Ако ТЕС и останалите техники работеха по същия начин, какъв би бил смисъла от непрестанното им практикуване върху себе си? Аз правя КС само от време на време върху други хора и то все по-малко, защото хората около мен за здрави. И това не е заради друго, а защото обективна реалност просто няма, тя е илюзия и отражение на нашите вътрешни убеждения! Аз се фокусирам върху здравето и изобилието и то просто преобладава в моя живот. Фокусирането върху болести, профилактика, Е-та и прочие ни вкарва в линията на болестта, защото енергията следва вниманието.
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Мнение от Bastet »

Според мен уникалното на КС е, че със съвсем малко практика човек започва да влиза спонтанно в ЧО и да изпитва благочувството.
Сигурна ли си в това? При теб кога горе -доло се появи това благочувство, след колко практики?

Аз седя по един час и на края ми се доспива много, също така се унасям и забравям за точките :(
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Чета ви и вече не мога да не се намеся. Това, че КС се получава рядко при някои хора и не винаги се вижда веднага резултат, не е причина да смятате, че нещо й има на техниката. ТЕС също е труден за доста хора и не малко от тях, които са опитали, по една или друга причина, не са постигнали желания резултат. Всеки човек е специфичен като нагласа и няма универсална техника, която да сработва еднакво ефективно за всички хора и за всякакви проблеми. Просто всеки може да открие своят букет от техники, които да прилага творчески за различните си проблеми. За мен, КС е нещо като операционната система на компютъра. Може и да не разбираш това, но всъщност, всички програми работят и са съобразени с нея. Моят опит е скромен, но дори и редките случаи, в които съм била ТАМ, са достатъчни да поддържат ниво на успокоение, радост, благочувство, както искате го наречете. Да, имам решени и конкретни бизнес проблеми, както и здравословни, чрез тази техника. Не ми се ще да ги пиша тук, но ако толкова много държите, и това мога да направя.
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Bastet написа: Сигурна ли си в това? При теб кога горе -доло се появи това благочувство, след колко практики?
Аз седя по един час и на края ми се доспива много, също така се унасям и забравям за точките :(
Още първия месец. При мен благочувството много бързо премина в блаженство, но дори и покой да остане пак е добре. Аз практикувам КС не повече от 10 мин. в една сесия. Рядко правя 15-20 мин. за нещо хронично. Това, че ти се доспива е нормално, започват изцелителни процеси. Но защо го правиш цял час? Ако е заради голямо желание да случи промяна, това по-скоро осуетява процеса, защото вкарва волята /егото/. Понякога и три минути са достатъчни.
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

paraboloid
За мен ще е интересно да споделиш някой случай, здравословен :)
Аз искам да споделя, снощи отново пробвах КС, първо върху себе си, за първи път усетих едно затопляне в слънчевия сплит, абе какво затопляне, направо си беше парене, след това реших да пробвам на мъжа, бяхме си легнали и той незнаеше естесветно....беше с намерение "освобождавам се от нуждата си от цигари", ми по някое време съм се унесла и явно с съня си съм влязла в някакъв разговор с него непомня какъв, но се завърнах рязко от неговите думи " че аз не ипитвам нужда от цигари" :shock: . Беше много странно и уникално. Днес продължава да си пуши както и преди :D
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Ще си позволя да копирам един мейл, който получих наскоро:

"Прочетох книгата на Кинслоу снощи на един дъх. Директно заявявам, че това е най-значимото и невероятно Нещо, до което съм се докосвал. Понеже имам дълъг опит с "вътрешното енергийно поле" на Екхарт Толе, което е всъщност Чистото Осъзнаване на Кинслоу ми беше лесно за секунди да вляза в концепцията. От повече от две години съм с перманентно активирано Светлинно тяло, т.е. въпросното поле на осъзнатост или ЧО. Самата триангулация я усвоих буквално за минути. Докато четях още книгата през мен тръгнаха какви ли не изцеления, беше поразително.
Лекар съм, ортопед-травматолог. Сама разбираш как ми подействаха примерите на Франк с колене и рамене. От 25г работя с такива неща. Нямах търпение да вляза в кабинета си тази сутрин. Вече на няколко пациента го прилагам без те да знаят. Даже разработих "техника" да правя КС по рентгенова снимка. До един имаха пълно премахване на болките за минути и го споделяха с мен с безкрайно учудване! Познавам подобни шамански техники от типа Чи-аура, силна визуализация за подобрение в центрирано състояние подобна на КС, но толкова мощен метод като КС просто не съм виждал. "
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Публикувай отговор