Квантова Синхронизация (КС)

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Мая,този клип от месеци е пуснат във форума!:wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

гената написа:Мая,този клип от месеци е пуснат във форума!:wink:
Предположих и затова само питам дали го знаете. Аз от месеци не успявам да следя всичко.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

От известно време се опитвам да правя КС.Майка ми от 5 дена е с мн.висока температура сутрин 38.5--39.2 със световъртежи ,сърцебиене и невъзможност от зъд ржане на урината.В началото го правех,както го бях прочела от Алиса може би -а перфектно здраве,спокойствие и радост от живота.После минах на по-конкретни --здрав сън без нощно пишкане.За температурата--перфектно здраве ,нормална температура,нормален пулс,без световъртежи.От цялата работа сутрин е с тази висока температура ,около обяд и е нормална,пулса и 115,цяла нощ спи на пресекулки,но хубавото е че поне може да стига до висито вече без подмокряне.Но явно нещо бъркам с КС.Приемам съвети :D Чистя се с Тес за емоциите по случая,даже няколко пъти и правих Прокси.Тя отказво да пие лекарства само по еди фервекс когато и е висока температирато и много спи и много се задъхва и много пъшка .И мен ме стега капата.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Преди малко се опитах да направя КС за 20мин.с по конкретно за перфектно здраве,кръвно 120/80,пулс 80,температура 36.5,жизненост,бодрост,
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Еми и това е добре! Ако можеш прави и ПЕАТ, прати и енергиен подарък(инфо от форума подаръци). Питай какво я притеснява и и прави ТЕС.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

пеат не мога,това с подаръците съм го чела и не ми е ясно ,за тес да не чуе,опитвам кс и прокси
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Фифче, формулирай си намеренията само в позитивна форма. Избягвай такива като "Без световъртежи". Вместо това кажи спокойна глава, лекота в главата или нещо подобно.
Може също да пускаш намерението като образ. Представи си я така, както искаш да бъде.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

fif42
за тес да не чуе
Че кой те кара, да казваш фразите на глас!? Спретваш си най-правдоподобните декларации и ги мислиш и реално потупваш. Но все пак се ориентираш по усещанията и емоциите на майка ти.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Мая благодаря.
Алиса ,че милата мама не дава да я пипна,явно от температурата и състоянието е изнервена,гони ме от стаята,вика.Душа нема да мръдне ,но на глас го докарва.За това правя КС колкото си мого и Прокси ,колкото си мога и него.Има резултата но за кратко ,тая температура нема смъкване.Вече 6дена,или аз съм я засекла от толкава.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Интересен повод, за Прокси и КС, и...- не дава да я пипна и глас има да вика
Ползотворна работа!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Не бе Алиса не ме разбра.КС-то го правя за перфектно здраве,кръвно 120/80,пулс 80,температура 36.5,за здраве и бодрост.Проксито също.Другото беше обяснение на състоянието и.Днес даже има напредък,когато я попитах какво чувства като емоция като се напишка,каза ми яд.След като написах,че не иска да чуе за Тес кандиса и направихме един кръг да изчистим яда от напикаването.Даже се похвали че при последното ставане не могла да се напика и даже се облекла преди да влезне в тоалетната.И за това и правих прокси. :D
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Аз да споделя резултата от КС, дето я направихме вчера.Направихме я с намерението"Да стане най-доброто възможно !".
И какво се случи след това с мен?!Притеснението ми като си тръгвах беше, че от студентските си години имах спомен ,че след 19.00ч придвижването до Пловдив беше кошмар-няма автобус, а влака е чак 22.45 и съм в къщи към 2.00посред нощ.И имам спомен как вися с учебниците в студената чакалня 3часа ..иии..хич не ми се висеше пак :cry: ..!!
Обаче!Влака, който беше редно да е тръгнал в 18.55( стигнах до гарата в 18.53!!!За което благодаря на Живка! :D ) се оказа че се движи с 50минти закъснение/ нещастието за едни било щастие за други-и обратно./.....и в 22.30 вече си бях у нас на топло. :D :D :D
Благодаря от все сърце на Живка, на Иван и на всички с които бяхме !

P.S. Мммм..баници не мога мноого ,многоо да праа :oops: ..ама ако това начина-колко му е,първото ,което ще си интегригам е едно убеждение"аз съм най-добрата баничарка!!!"...пък то после ще си покаже :D :D :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

fif42
Не бе Алиса не ме разбра.
Напротив!
Alisa
Интересен повод, за Прокси и КС, и...- не дава да я пипна и глас има да вика
Това е предложение, за допълнително облекчаване на условията за работа. Т.е. смятам, че ако изчистиш и това, нещата ще се случват още по-добре.
:D
Радвам се, за напредъка!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

:oops:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

В един от дните в които поработих върху майка ми дистанционно :D ,влизам в стаята и я заварих седнала на кревата и гледаща в стената.Попитай я ,какво става,как се чувства и тя ми каза---стана нещо много странно и аз не занам ,как да го обясня.Като се надигнах от кревата и седнах,беше ми много мунтаво и по едно време пред очите ми мина нещо като чистачка на кола и ми олекна.Вече два дена нямаа температура,но още се задъхва и и треперят мартинките.Много е нервна и сприхава.
Публикувай отговор