Квантова Синхронизация (КС)

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Мен като ме хване някой път КС по-здраво и вече няма никакво значение гледам ли или не, мисля ли или не, говоря ли или не, но се хиля здраво и имам едно особено усещане, за завихряне по протежение на гръбната, но в центъра на тялото ми.
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Още инфо в съкратен вариант, за интересуващите се:
Dear Alisa ,

Our mission at QT is to help people discover how powerful their love truly is and how love can actually dramatically influence your health! This mission is why we are so excited about energy healing. Quantum-Touch is a wonderful demonstration of how love can be a powerful force in facilitating healing.


To support this vision, Quantum-Touch is participating in a Free Teleseminar Series called Freedom for True Healing. As part of this series, Richard Gordon, Founder of Quantum-Touch will be conducting a free teleseminar on Tuesday May 3, 2011 at at 4:00 PM Eastern Time or 1:00 PM Pacific Time!

This series covers common questions about energy healing...

* Does it work on tough physical conditions or chronic pain?

* Will it help me to really look and feel better?

* Can it really reduce the stress in my life?

* Can it help me stay healthy as I get older?

* But will it work for me?

* Can I learn to do it myself without a lot of training?

* Does it last?


To register for this free series, go to:

http://www.LivingEnergySecrets.com/Gordon/invite
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

След семинара по ПЕАТ, останахме няколко човека и си правихме КС. За мен беше страхотно да опитам с хора, които са в "час" и да получа обратната връзка! Пък и на мен да ми направят, че да видя като как е? Много съм доволна от резултатите и окрилена от това, вчера правих КС на една жена с оплакване от прищипнат и възпален нерв на таза и по крака(? дали е така, но по нейни обяснения и явно и докторски...). Тя пие лекарства от пет дни и се маже с противавъзпалителен мехлем, но без резултат и не може да се движи свободно, като всичко е съпроводено с болка. Ниво 7.КС 5 мин. ниво 4. КС 5 мин. ниво 2. КС 5 мин. ниво 0 и свободни движения -клякане, навеждане във всички посоки без проблем само лек страх, за това почнах пак КС и я разпитвах за страха, има ли притеснения свързани с това ,че трябва да направи нещо, но не иска или страх от това да отиде някъде. Второто беше проблем. Така че я подкарах към новите техники - дълбок ПЕАТ, през Плерома и за малко да я обединя..., но ни прекъснаха:? (правих го по време на работа) :D :D :D така че свършихме с надишване със светлина. Чувства се много олекнала и ведра, по нейните думи.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Алиса, направо си префасонирай работното място на кабинет :lol:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Или направо да ги обединя?! :roll: :lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Alisa написа:Или направо да ги обединя?! :roll: :lol: :lol: :lol:
Нашата гордост,поздравления! :D
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

"Alisa" Ниво 7.КС 5 мин. ниво 4. КС 5 мин. ниво 2. КС 5 мин. ниво 0
Ти й направи 3 бр. КС наведнъж ли? Обикновено се прави веднъж и промените започват, като могат да продължат дори на следващия и по-следващия ден. Може да се направи удължена сесия 15 мин. или повече, като точките се местят от време на време. Нивата започват да падат във времето дори след една сесия. "Колкото повече - толкова по-добре" тук не е валиден принцип.
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

днес правих втори опит с баба ми,сега час след КС ми каза,че и станало топло и я отпуснал гърбът,започвам да действам и върху други хора,практиката ще си покаже дали навлизам в материята както трябва:),а и най важното е че имам желание
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ти й направи 3 бр. КС наведнъж ли? Обикновено се прави веднъж и промените започват, като могат да продължат дори на следващия и по-следващия ден. Може да се направи удължена сесия 15 мин. или повече, като точките се местят от време на време. Нивата започват да падат във времето дори след една сесия. "Колкото повече - толкова по-добре" тук не е валиден принцип.
Наложи се на 3 пъти, защото тя се чустваше притеснена, бяхме и двете на работа.В прекъсванията проверявах нивото и движенията. Жената ми обясняваше, как залита, затопляне, "електричество по крака". Аз и обясних, че може да продължи да има подобрение и следващите часове и дни, но и двете искахме да продължим :!: Всеки път на различни точки я докосвах, все по-близо до мястото на проблема.
Доколкото ми е известно, тук няма как да се получи предозиране, нали?! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Това със смяната на прьстите си ги мислих и аз , заюото те просто изтръпват при по-дълга употреба на едно и също място :D . Радвам се че стана дума.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

След КС - никакви болки в кръста. На следващия ден болките се връщат със същия интензитет.

Имали ли сте подобен проблем?

Може би трябва да КС-вам като Алиса няколко пъти един след друг.
Per aspera ad astra!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

vqra, аз не го правих нарочно това прекъсване, обстоятелствата ми го наложиха!!! Ти четеш каквото искаш да разбереш или това, което е написано?! Я помисли над това.( посочвам ти разликата най-приятелски) :)
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Alisa написа:vqra, аз не го правих нарочно това прекъсване, обстоятелствата ми го наложиха!!! Ти четеш каквото искаш да разбереш или това, което е написано?! Я помисли над това.( посочвам ти разликата най-приятелски) :)
Аlisа, не те бях разбрала, сори. Мислех, че си правила няколко КС едно след друго до падане на нивото.


При мен нивото пада веднага до 0, но на следващия ден си връща първоначалната позиция. Такъв проблем имали ли сте и защо се получава според вас?
Per aspera ad astra!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Следващия път като правиш КС на баба си възнамери да й се оправят и евентуални вторични ползи, т.е. главата и мисленето, или всичко друго, което връща проблема.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

При мен нивото пада веднага до 0, но на следващия ден си връща първоначалната позиция. Такъв проблем имали ли сте и защо се получава според вас?
Историята с рака от книгата...махаш конкретния резултат(болест), но не и първопричината. Това е една вероятна причина. Но независимо от всичко, ти би могла да правиш няколко сесии, за да затвърдиш резултата и евентуално да премахнеш първопричината или комплекса от причини.Търси и по-голяма дълбочина на въздействие, възнамери го!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор