Хималайска сол

Информация за здравословен начин на живот.
viki
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Мар 2009 13:18

Мнение от viki »

днес си купих хималайска сол на кристали, която е пакетирана от БГ фирма . Струваше някъде 2.50 за 300 гр.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Тази сол е със съмнително качество и произход като се има предвид цената. Купувай си българска морска сол. Върши същата работа и е 50ст. за килограм.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
viki
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 07 Мар 2009 13:18

Мнение от viki »

Ам , за качеството и аз се замислих , но си е розова, на кристали и изглежда като другата хималайска. Но никога не се знае......Иначе аз от години си купувам само морска сол на кристали. Реших да пробвам нещо различно.
Впрочем, ей такава е http://www.pat-kam-zdrave.com/photogall ... photo_id=3
Ако някой знае нещо относно качеството може да сподели.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Същата сол ползвам и аз,купувам я на 1.75лв!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
nstoyanova
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Ное 2011 20:14

Хималайска сол

Мнение от nstoyanova »

Здравейте,
аз си поръчвам хималайска сол ето от тук: http://www.iherb.com/Search?kw=Himalayan+salt
цената и е доста добра и до края на ноември 2011 имат безплатна доставка. Сега като си направих поръчката ми дадоха и код, с който всеки нов клиент можете да получи отстъпка $5 при първата поръчка. Кода е: BIK041
дивна55
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Дек 2011 19:45

Оригинална хималайска сол

Мнение от дивна55 »

Оригиналната хималайска сол се разпознава по етикета с печат на единственната миниера производител WASSER&SALZ. Не съществуват пакистанска или каквато и да е друга хималайска сол. Единнственият в света, които я произвеждат носят името, което ви написах.Внимавайте с фалшификати понеже полската и немската са подобни на цвят, но не са препоръчителни за здравето.
Тези дни ще пообиколя в София да проверя къде се продава оригинлана хималайска и ще напиша след това.
дивна55
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Дек 2011 19:45

Оригинална хималайска сол

Мнение от дивна55 »

Ето това е сайта на производителите и от тук ще видите оригиналните опаковки а ще можете и да си поръчате http://shop.water-salt.com/de/Wasser-Sa ... ce21e3e029
дивна55
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 18 Дек 2011 19:45

Обърках се

Мнение от дивна55 »

Май ви пообърках, това е сайта на фирмата от Северен Пакистан, но по важното за което исках да пиша е че на всички опаковки е задължително да има кръглият печат с името Wasser Salz.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Сега си купих хималайска сол от Пакистан 250 гр за 2.50 от книжарница "Хеликон" на "Славейков". Няма кръгъл печат, защото е пакетирана в България. Може да е менте. Жалко, така й се израдвах.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Публикувай отговор