Енергийната медицина на Дона Идън

Информация за здравословен начин на живот.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Мая, благодаря ти много за тази тема и всичката тази информация.
Търсих доста останало някъде издание на книгата, но не открих.Намерих обаче позната, която ми я даде да я прочета.На мен ми беше полезна в много отношения.Итеглих си я от "Спиралата", но не е същото, бих искала да я имам ..абе да е в ръцете ми, да си я чета когато искам :D :D :D
Пак много искам,а!! :oops:
Но все пак ако някой има идея от къде мога да си я купя-моля да ми пише.
В момента на пазара се предлага подобна, на пръв поглед би трябвало даже да е подобрена версия-"Обещанието на енергийната психология"
http://www.book.store.bg/cgi-bin/pp-pag ... template=2
Първата част е ТЕС на Гари Крейг, втората са упражненията на Дона Идън, но на мен не ми допадна много, някак повече усещам влиянието на Дейвид Фейнстейн, Гари и Дона по-малко ги чувствам.
Та молбата ми е ако някой знае къде и как мога да намеря книгата на Дона Идън/може и със ,може и без диск,това няма значение/, нека ми пише.
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Книгата "Енергийна Медицина" на Дона Идън има ново издание на английски и според мен е по-добра от старата. Моят съвет е да изчакаш да издадат новото издание на български и тогава да си я купиш.
Кога и дали ще я издадат не знам, но според мен щом са издали старата ще издадат и новата.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Essence
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 17 Ное 2008 12:32

Мнение от Essence »

ivangp написа:Книгата "Енергийна Медицина" на Дона Идън има ново издание на английски и според мен е по-добра от старата.
И двете книги на Дона Идън ('Енергийна медицина' и 'Енергийна медицина за жени') са наградени със златен медал Наутилус. Има защо :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Само да отбележа, че има доста хора с Нобелови награди, без да има защо. Стоичков скоро го направиха почетен член на някакъв университет. Според теб има ли защо?

Идеята е че наградите и отличията не винаги са доказателство за нещо.

Нямам предвид конкретния случай, а само идеята принципно.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Bogo69
Участник
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Сеп 2006 16:14

Мнение от Bogo69 »

ivangp написа:Само да отбележа, че има доста хора с Нобелови награди, без да има защо. Стоичков скоро го направиха почетен член на някакъв университет. Според теб има ли защо?

Идеята е че наградите и отличията не винаги са доказателство за нещо.

Нямам предвид конкретния случай, а само идеята принципно.
Колкото до Стоичков има защо. Човека може да е прост, но в сферата на футбола знае доста повече от разни хора с очила , които имат тапии за разни университетски титли...
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Само че тези с очилата никой не ги прави футболист на годината, дори!!! И на принципа, който посочваш, може би заслужават да бъдат обявени за футболист №1 на света! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Стоичков знае за футбола, колкото баба ми за духовната музика. Да не бъркаме способността да риташ топката със знания. Ако знаеше щеше да успее като треньор, ама: Айнцу цвайцу дрън и съмтиме йу уин съмтиме йу лу топка не ритат, но пък са "достойни" за Хонорис Кауза.

П.П. Бого, радвам се че продължаваш да четеш тук, ама кога ще почне и да прилагаш този ТЕС. Че да не си чешем само езиците в спорове, ами да споделяме успехи и да се тупаме по гърба виртуално.
Последно промяна от ivangp на 07 Дек 2011 20:56, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Мнение от dejavu »

Essence написа: И двете книги на Дона Идън ('Енергийна медицина' и 'Енергийна медицина за жени') са наградени със златен медал Наутилус. Има защо :)
Интересно, че попитах Гугъл, а той попита Уйки и се оказа, че наградата Наутилус е награда за научна фантастика :lol:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0% ... 0%BA%D0%B0
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

:shock: :roll: 8)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Essence
Участник
Мнения: 94
Регистриран на: 17 Ное 2008 12:32

Мнение от Essence »

ivangp написа:Само да отбележа, че има доста хора с Нобелови награди, без да има защо. Стоичков скоро го направиха почетен член на някакъв университет. Според теб има ли защо?Идеята е че наградите и отличията не винаги са доказателство за нещо.
Нямам предвид конкретния случай, а само идеята принципно.
По твоята логика следва, че ако някой/и е/са удостоен/-и с награда незаслужено, значи всички награди и отличия са незаслужени...
Т.е. за да ми покажеш, че не съм права, ме водиш към някакви други хипотези, които да изключат верността на фразата, която атакуваш :D
dejavu написа:
Essence написа:И двете книги на Дона Идън ('Енергийна медицина' и 'Енергийна медицина за жени') са наградени със златен медал Наутилус. Има защо :)
Интересно, че попитах Гугъл, а той попита Уйки и се оказа, че наградата Наутилус е награда за научна фантастика :lol:
Не знам за какво точно е наградата, но в официалния сайт на Дона прочетох това:

Energy Medicine was recently awarded the Prestigious 2009 Nautilus Gold Award, Health category.

http://www.theinnersourcestore.com/ener ... gory_id=17

Значи тази награда не се връчва само за научна фантастика, след както има и категория 'Здраве'...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Essence написа:
ivangp написа:Само да отбележа, че има доста хора с Нобелови награди, без да има защо. Стоичков скоро го направиха почетен член на някакъв университет. Според теб има ли защо?Идеята е че наградите и отличията не винаги са доказателство за нещо.
Нямам предвид конкретния случай, а само идеята принципно.
По твоята логика следва, че ако някой/и е/са удостоен/-и с награда незаслужено, значи всички награди и отличия са незаслужени...
Т.е. за да ми покажеш, че не съм права, ме водиш към някакви други хипотези, които да изключат верността на фразата, която атакуваш :D
Ескапелина, не следва това по моята логика, а по твоята. Която и в двата случая е изкривена. За да разбереш какво исках да кажа съм ти го подчертал. По моята логика следва, че не всички награди са заслужени и не всички награди са доказателство за постижения.

Докато по твоята логика следва, че или всички са заслужени или всички са незаслужени.
Както виждаш изобщо не те водя натам, накъдето си мислиш, че те водя. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор