ТЕС за здраво и красиво тяло

Информация за здравословен начин на живот.
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Мнение от dejavu »

Аз просто не мисля, че има застой, ако си чашка С, а не D :D

Както и да е.

Точно за зъб исках да попитам! Има ли някой тук, който е успял да си "поникне" нов зъб на мястото на изваден постоянен?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

dejavu
Нед Авг 28, 2011 9:04 pm
Това, което ме учудва в случая е например, че неголям бюст не е проблем. Как е възможно задвижване на енергиен поток да ти увеличи бюста. Отслабването го разбирам: ако човек е бил с наднормено тегло поради емоционални проблеми...

Alisa
Пон Авг 29, 2011 8:55 am
Абсолютно същото е, емоционален проблем и... недоразвит бюст!
Alisa
Ключът е в това, че има блокаж, а не какъв е. Като пуснеш блокажа, проблемът се решава и от там се стига до физическата промяна, независимо- натрупвани или стапяне, на материя
dejavu
Аз просто не мисля, че има застой, ако си чашка С, а не D
dejavu
Просто не мога да си обясня как точно ТЕС действа в случая...
Може, да не го мислиш, но поставяш въпрос и ти отговарям, на него! :idea: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Radinela
Участник
Мнения: 28
Регистриран на: 18 Окт 2011 23:35

Мнение от Radinela »

dejavu написа:Аз просто не мисля, че има застой, ако си чашка С, а не D :D

Както и да е.

Точно за зъб исках да попитам! Има ли някой тук, който е успял да си "поникне" нов зъб на мястото на изваден постоянен?
Ами доколкото разбрах от прочетеното дотук, не виждам причина да не можеш да си поникнеш нов зъб :). Щом можеш да моделираш телесни форми като бюста (защото все пак наистина малък бюст не значи непременно недоразвит бюст или некрасив или признак за нездраве и т.н.).

Явно ТЕС може да преобразява физиката и без тя да е резултат непременно от енергиен застой... почти като в приказките :wink:
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Мнение от dejavu »

О, за зъба не се и съмнявам. Аз и за бюста не се съмнявам, ама кажете просто, че ТЕС изпълнява желания, а не, че премахва енергийния застой :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

dejavu, Ако това е, което "те бърка"
ама кажете просто, че ТЕС изпълнява желания, а не, че премахва енергийния застой
, ще ти го кажа, но не е вярно, това е само част от ТЕС! ТЕС е психоенергийна техника. Сори! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор