Дъра-Бъра :-)

Информация за здравословен начин на живот.
Публикувай отговор
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Параболке,когато влезна в този форум си казах -ето един човек , който е от моята кръвна група.Забавна и духовита,караше ме да се усмихвам,когато те чета , а сега НЕ.Ти се промени мила,започна да се изразяваш , като другите,да използваш думи, като канони и тем подобни.Къде изчезна чувството ти за хумор и защо се получи така и сега ми дожаля ,че се чувстваш така.
Какво искаше да постигнеш с тази техника, да станеш истински човек ли.
Та ти си беше човек , при това страхотен , с живец който струеше от начина ти на изразяване.
Не казвай това заклинание, това са думи на Иван , а не твои,аз никога не бих ги казала, ,,всеки страх да протича през мен ,,да , да , ама не.
Използвай свои думи, винаги прави нещата по твоя си начин, като израз ,когато правиш тес и винаги имай критично мнение, следвай интуицията си . Всичко най- добро ти желая .
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Аз от ден два се чуствам много странно,хем се тесам за мойте си проблеми,хем се чувствам спокойна,хем сън не ме лови.Просто снощи се овърколих и се утрепах от бой по точките :D Заспивам за около час и се събуждам и така до три пъти и отново,кукуригам до трети петли.На мен ми помага ТЕС,Хоопонопоно,Заклинанието,даже си разговарям с Иван,пък дали е такаа,кой кой ще ми кажеееее :D :wink: Ама ми помага :D
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Фифи, верно ли бе,говориш си с Иван, милата тя.
Мда, тежка е царската корона, демек на Иван се възлагат толко надежди,има толкова самотни душици,нуждаещи се от любов.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Vasilka, благодаря ти за хубавите думи! Чувството ми за хумор си е на място, просто е в отпуска. Напоследък ми се понатрупаха гадости и се чувствам като жабата, паднала в млякото, дето пляска, за да не се удави, та дано да стане масло и да се покатери по него. Аз не се чувствам по-различен човек, ама знам ли...понякога от страни се вижда по-ясно.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Василке,миличка грешката е моя ,написах разговарям,а аз всъщност мислено си задавам въпроси към Иван.Когато започна да тесам нещо и не мога да продължа,а знам че имам още за довърщване, тесам се и за това ,че не мога да продължа и тогава си казвам си защо на семинара работих за болка в ръката а не за еди коя си емоция.Или Иване помагай .Може много глупаво да ти прозвучи,но моля те не ми се сърди толкова си мога :D Ако бях написала звънкам му по телефона и ли на лична нямаше да си толкова хаплива.И да споделя още нещо свързано с Иван,дано то не те потресе толкова.Аз много често му благодаря мислено и не само мислено,много често като разказвам за тес ,казвам в този момент ако не бях на семинара или ако не се беше случило да се запозная с Иван от емоциите ,които бях натрупала щях да вея байрака в лудницата. :D Тъй че миличка винаги имам ли възможност да му благодаря го правя--мисленно.Дали стига до него незнам.Друго за мен много често ако искам да се чуя с някой по телефона,казвам си на ум --хайде моляте обади ми се,е понякога чакам по 2-3часа но става :D Имам една позната която е по напред с матеряла от мен,когато нещо не ми е ясно ,казвам си ще и звънна да я попитам и много пъти почти веднага телефона ми звъни и тя ми казва нещо по темата или мн.близо до нея.А и сега докато ти обяснавам за мойте емоции спрямо Иван :D Бях на Златни пясъци с бивша колежка,която беше загубила брат и баща в една година .И и обяснявах за ТЕС ,каквото можах направих за нея.Излизайки от Варна на последния светофар,точно и казвах че като изчистя нещо Благодаря на Иван и го казах в колата на глас,погледнах към насрещното движиния и Иван гледаше към нас :D Милост Василке няма вина ,че беше там. :D Скъпа Василке щом седим и си пишем тука явно нещо много ни куца.Мила , от мен пожелание-НЕКА НЕЩАТА ТИ СЕ ПОДРЕЖДАТ ПО-ДОБРЕ ОТКОЛКОТО СИ ГИ ПЛАНИРАЛА :D
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Добре бе Фифи , не мислех , че и ти си от ранимите и нежни души, които се засягат от най- малкото.Не съм искала да те разстройвам , просто съм си саркастична , но не нямам зла умисъл.Напротив.
Ки прощаваш . А сега съм планирала да направя една баница с тиква , дано ми се получи.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Не съм от ранимите Василке,даже съм от много търпеливите :D ,но предположих,че щом един реагира по този начин ,няма да е единствен и затова поясних :D Да не се дразним с баници ,че аз каква а правя с праз,пръстите да си изядеш при това с готови кори :D и твоята ще стане перфектна :D Това е щот ти простих :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ей, аз приемам благодарности и в баници с тиква, е може и с праз, но с тиква ги обожавам. :) :wink:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

С плахо гласче и поглед, изпълнен с обожание, малкото момче посрещна баща си докато той се прибираше от работа.

“Татко, колко ти плащат на час?” – попита го то.

Силно изненадан, той погледна към него и му каза: “Сине, дори и майка ти не знае това. Не ме притеснявай сега. Уморен съм!”

„”Но татко, моля те, просто ми кажи. Колко получаваш за един час?” – настояваше момченцето.

Бащата най-накрая се предал под натиска на малкото дете и казал: “20 долара на час.”

“ОК, тогава може ли да ми заемеш 10 долара?” – усмихнато помолило момчето.

Показвайки явни признаци на гняв, бащата извикал: “Затова ли толкова настояваше да разбереш колко получавам? Върви да си лягаш и не ме занимавай повече тази вечер!”

Изминали няколко часа,


всички отдавна вече си били легнали. Бащата обаче не можел да заспи. Въртял се в леглото, мислел си за разговора с обичаното си дете и вина изпълвала съзнанието му. Може би, си мислел той, детето иска да си купи нещо.

Накрая не издържал и в опит да успокои и изчисти съзнанието си, отишъл в стаята на сина си.

“Спиш ли?” – попитал го.

“Все още не татко. Защо?” – промълвило момчето полузаспало.

“Ето парите, които поиска по-рано.” – казал бащата.

“Благодаря ти татко!” – зарадвало се момчето, докато бъркало с ръка под възглавницата и изваждайки още пари от там.

“Най-накрая имам достатъчно! Имам 20 долара!” – момчето се обърнало към бащата, който гледаше сина си втренчено, объркан от това, което току що беше казал.

“Татко, ще ми продадеш ли един час от твоето време?”

Много добра и поучителна приказка за мен,ако един ден имам деца знам,че няма нищо по важно от времето отделено за децата да бъдат близко до своите родители!:)
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Четиво само за мъже!Забранено за жени! :lol: :lol: :lol:


Ако разходите по експлоатацията на жената започнат да превишават вашите доходи, то е повече от наложително въпросната жена да бъде заменена с по-икономичен модел!
В никакъв случай не се опитвайте да оправите жената собственоръчно, тъй като това може да я извади от строя завинаги!
Заводски дефект на всяка жена е липсата на копче за изключване на звука (някой му викат “муте”-то).
Изборът на жена трябва да бъде дълъг и внимателен, тъй като закупени екземпляри не се връщат!
Препоръчително е да се избират млади и здрави модели, тъй като те са с по-дълъг срок на годност!
Жените трябва да получават разнообразна храна, наситена с витамини и минерали.
Особено полезни за жените са витамините А, В, С, Е и Х (да ви кажа ли къде се намират?!).
Сухи и консервирани храна не се препоръчва.
Жената се поддава на дресура особено трудно. За да постигнете някакъв резултат, ще са необходими няколко години упорит ежедневен труд. Имайте предвид, че ефектът не е гарантиран. Даже добре дресираната жена не винаги реагира правилно на подадените й команди, а често дори се опитва самата тя да ги подава!
Оптималната температура на помещението, в което се съхранява жената е около 20 градуса.
Жената трябва редовно да се извежда, тъй като се нуждае от движение и чист въздух.
За да изработите условни рефлекси у жената, трябва да постъпите както при другите домашни любимци: за да изпълнява командите ви, отвреме-навреме й обещавайте да й купите нещо.
Жените, както и котките, обичат да напускат дома, но по правило - винаги се връщат!
Жените не търпят в къщата друг представител от своя вид и често го нападат. Този екземпляр светкавично бива нахапан и изподран, като при това съществува риск и за онзи, който го е домъкнал в къщата! Рядко някоя жена ще се съгласи да бъде отглеждана в аквариум или терариум, затова е най-добре да я съхраняваме в сухо и проветриво помещение!
Жените отделят много време в близане на козината си и пощене за въшки. Когато ги видите, че правят това – не им пречете! Защото жена с чиста козина и без въшки изглежда и се чвуства значително по-добре! Учените до ден днешен спорят - може ли жената да мисли или не, но до единно мноние по въпроса още не се е стигнало!
Младите екземпляри имат доста по-активен начин на живот, като често сменят местообитанието си, докато старите все по-рядко напускат къщичката си.
В изборът на жена трябва да се вземе в предвид не само екстериора, но и характера на екземпляра. В никакъв случай не дразнете непозната жена, защото може да ви се ядоса и дори да ви ухапе!
Когато разхождате жената е необходимо да я държите изкъсо. Защото в противен случай – може да се изплъзне и да избяга. Нашийници за жени се използват рядко.
Отчетете факта, че – попаднала на свобода - жената може да се размножава безконтролно.
Процесът на облагородяване на жената е започнал още в каменната ера, когато мъжете отивали на лов, хващали си диви жени, след което ги опитомявали.
Жената смята мъжа за собственик на къщата и затова му се подчинява. Ако започне да смята себе си за собственик, то значи вече е непригодна за по-нататъшна експлоатация!
Ако гаранционният срок е изтекъл, препоръчваме ви да я замените с такава, която по-добре ще изпълнява командите ви!
На свобода жените бързо подивяват.
И днес често се срещат диви или подивели екземпляри, които лесно може да познаете по очите!
Жените имат множество недостатъци, които ги правят негодни за дълга експлоатация. Жената рядко ще се хвърли в блатото, за да донесе простреляната патица и с неохота ще изтича да върне хвърлената пръчка.
Добре дресираната жена се изправя на задни лапи и издава радостни звуци при завръщането на стопанина вкъщи, облизва го от главата до петите и енергично маха с опашка! При правилна експлоатацията жената ще ви служи дълги години, при това – без ремонт и без замени!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Гена, нещо те е хванала женско-детска вълна! :wink: Сега да не се метнеш на четива, които помагат на мъжете да разберат женската душа и да вземеш да ни ги слагаш тук. :D Като гледам, май ти е дошло времето да се сбогуваш с волния ергенски живот. Да казвам ли "честито"?
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Ми тъй де ,таз година чичо,до година тате :lol:
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Започва розовия период.
Изплю камънчето най- после.
Добре , че приключи със скумриите Ошо , инелия и онзи с ферарито , на който плащаш стотачки за семинар , за да ти кажат да пляскашс ръце и да се обадиш на непознат-голям смях.
Но Гена ти еволюираш , осъзнал си , че всичко от което се нуждеш е ЛюБОВ.Нали..., а това е чудесно.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ей,много сте забавни и се радвам,че успявам да провокирам хора които пишат от време на време във форума.От любов само аз ли се нуждая или всички вие?
Започвам да се наслаждавам на живота и любовта!От тук нататък ще живея както аз искам и мога.
Успех и късмет на всички! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор