Дъра-Бъра :-)

Информация за здравословен начин на живот.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

"Моля, разпространете това известие до вашите приятели, семейство, КОНТАКТИ! В следващите дни, трябва да сте наясно ..... Не отваряйте никакви съобщения с прикачен файл, наречен "Покана -----, независимо от това, кой го е изпратил. Това е вирус, който отваря олимпийския огън, който изгаря целия твърд диск на вашия компютър. Този вирус ще бъдат получени от някой, които сте имали в адресната ви книга. Ето защо това съобщение трябва да се изпрати до всичките Ви контакти. По-добре е да получат този имейл 25 пъти, отколкото да приемете вирус и да го отворите. Ако получите имейл, наречен "Покана -----, въпреки че е изпратен от приятел, не го отваряйте, а го изтрийте веднага. Това е най-лошия вирус, обявен от CNN. Този вирус е бил открит наскоро и е класифицирани от Microsoft като най-разрушителния вирус за всички времена. Това е троянски кон, който иска от вас да инсталирате Adobe Flash плъгин. След като го инсталирате, то всичко е свършило. И все още няма противодействие за този вид вирус. Този вирус просто унищожава Нулевия сектор на твърдия диск, където е записа жизненоважна информация на тяхната функция. Дирекция "Защита на дейността", МВнР ” арх. Димитър Колев GSM +359888510224".
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Много интересна информация.
Поредния блъф за намиране на имейл адреси за спамене. Подобни съобщения получавам през седмица, две. Директно ги трия и никого не предупреждавам. Нито пращам на 20 приятели поредната китайска мъдрост, която ще ми донесе щастие.
Имейл с това съдържание получих преди седмица. Още не съм получил въпросната ПОКАНА от никого. Нито съм получил имейли с предишните заплахи за вируси и т.н.

Не си губете времето с глупости. И не си раздавайте имейл адресите и тези наприятелите си, като се връзвате на подобни съобщения.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

То какво ли не се получава вече в тези пощи.Най-интересното е телефона за връзка накрая,който явно е за по-голяма достоверност на информацията.Малко ми е като обява за лапни шарани! :lol:
Но не е лошо да сме с едно наум все пак.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Мъж от Стара Загора отслабна с 40кг:
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4640371 :shock:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Вие не съществувате:
http://www.xnetbg.com/new/40/115/512-u

:shock: :shock: :shock:
Всеки сам за себе си да разбира написаното!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Гена, поздравявам те за тази статия. Това е нещо доста основно и смятам, че осъзнаването на това е едно от "дъната" на това което търсим вероятно. Пак както писах скоро и това , което пиша сега е само идея, но това са възможностите на всеки форум, да пишем. Наистина се радвам на тази статия и на това, че някой е решил да публикува , а пък ти да ни я предложиш. :D
Евала!
До скоро!
Поздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Поздрав за Ники, Гената и нищото...бързам, докато не е станало всичкото :D :D :D
http://www.youtube.com/watch?v=OBK78tRC ... re=related
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://nad-dietite.com/?page_id=275
И така,тук по коментара за ТЕС в този линк искам да обърна внимание,че Иван никъде не е коментирал за някоя друга техника подобни неща и по този повод от мен пък прилагам тези линкове:
http://nel-anel.blogspot.com/2009/11/blog-post_07.html
http://nel-anel.blogspot.com/2009/11/2.html
Четейки първият линк си задавам един въпрос,а той е,какво задоволява или подхранва човек пишейки това?
Единственото нещо за което аз се сещам,ЕГОТО.
Подобно изказване би могло да се приеме и като някакъв вид страх?
Страх от какво,която техника е по-добра и защото на мен ми допада повече друга,а не ТЕС ли?С КС не се ли стига до осъзнаване и ако е така,а с ТЕС не,отивам на предният въпрос за страха?Значи има нещо което не е така както се представят нещата,лично аз така го разбирам,а ако греша ме поправете!
Само ТЕС и КС ли имаме като техники?
Друг въпрос който си задавам е спрямо каква друга техника се сравнява ТЕС и защо се иска с тази публикация да се предпазят тези които четат?
Един духовно извесен и мъдър човек би ли написал подобно нещо?
Защо е нужно да се прави сравнение за това кое е по-добро или най-добро,след като сме едно цяло?
:roll:

http://nad-dietite.com/?page_id=21
Квантова синхронизация-в тази техника,не лекуваме,а сме само проводници на енергия.Едва ли някой може да каже и знае точно какво се случва,а ако каже,че знае то определено нищо не знае.Това с осъзнаването го оставям на вас.
Има ли една истина или индивидуална?Защо искаме да наложим своята истина като една единствена и да смятаме,че мислейки в това,че ние сме прави е необходимо да я налагаме на другите и те да я приемат?Ако човек не се осъзнае коя е неговата истина,според мен всичко друго е някакъв вид манипулация с която човек се отдалечава от себе си.Лично мое мнение как аз виждам и разбирам на този етап нещата.
Ако на един пазар има две сергии,а по принцип има повече с домати и краставици,всеки разбира се си хвали стоката,но сами си избираме и решаваме в крайна сметка от коя да си купим,нали?
Тук обаче не говорим за краставици и домати,а за нещо по сериозно,може би по този начин се обърква съзнанието на хората и отнема възможността им да направят своят личен избор.
Понеже в случая говорим за енергийни техники,аз съм бил на семинар по ПЕАТ,но техниката не я усетих,че е моята техника,не я прилагам и не работя с нея,но това не означава,че е нужно да тръгна и да говоря против нея и убеждавам другите в подобно нещо както се прави някъде другаде за ТЕС.
Ще се въздържа от други коментари и мнения,тях предпочитам да си ги запазя за себе си,те са мои и са изградени на база някакъв личен опит,познания натрупани във времето и разбира се мое лично и индивидуално виждане за нещата в живота и това което се случва с нас.Всеки има своя път,аз съм избрал сам моя и каквото срещам знам,че е това,което аз съм си избрал.
Животът е такъв какъвто сами си го направим!
P.S.Диана,след като казваш и провокираш хората,че осъзнаването е най-важното и това явно хората могат да го постигнат чрез КС,а не с ТЕС,не продължи да наблягаш само на това което си научила от Франк Кинслоу,а реши да направиш паралел между ТЕС и КС и убеждаваш хората в твоята си правота ти по този начин?
Осъзнаваш ли се,че в стремежа си да помогнеш и бъдеш полезна на хората се получава точно обратното?Аз изминах един подобен път и благодарение на ТЕС и хората в този форум го осъзнах и смятам,че така помогнах много на себе си,а ако човек,не може да помогне на себе си,как да помогне на другите?
И тук нямам как да не споделя ето това:
http://www.xnetbg.com/new/40/115/197 :wink:
http://www.xnetbg.com/new/40/115/153--
http://www.xnetbg.com/new/40/115/219--
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Запис от шоуто на Опра Уинфри и краткия вариант на "Последната лекция" на д-р Ранди Пауш.


http://www.youtube.com/watch?v=pVh6SvpG ... e=youtu.be

В края на лекцията си той казва,че тя не е само за това как да изживеем детските си мечти,а и за това как да си изживеем живота и ако живеем правилно,ще изживеем мечтите си?

Тук пак се идва до личният избор и правото да избираш,а избирайки сам за себе си ти поемаш отговорността и за това което получаваш в следствие на избора си.Един избира да живее правилно,друг вижда,че не се получава и не става и се превръща в убиец,крадец и т.н.Пак заставаме пред поредният авторитет,който споделя виждането си и ние за да живеем правилно можем да избираме,да го послушаме или да се вслушаме в нас.
Лично за мен най-важното и стойностното което ми хареса и приемам е,че-Опитът е това което получавате,когато не получите това,което сте желали.

Моят личен опит от моя път по който аз вървя,уроците които получавам и е необходимо да ги взема,за да не се повтарят и спират моето развитие.
Всеки иска да има къща,дом,хубава кола и добри доходи,което в нашето съзнание е всичко необходимо за да си постигнал нещо в живота си.Но всъщност ако не си,стремейки се към всички тези неща,към парите,които за нас които всъщност чрез тях сме контролирани,почваме да страдаме,да се измъчваме,да завиждаме,да таим яд и гняв спрямо другите и за по нататък последствията са ясни.
А можем ли да си представим как бихме живели без да се зависими от парите и от това,че от тях за нас който ги има е успял,а ако ги няма,ще има ли успели хора,удоволствия и т.н?
Всъщност от какво страдаме и се измъчваме в живота и се борим да оцеляваме?Защо всичко опира и зависи от това,че една проста хартийка измислена от някой за контрол,а не за това да е богат,ни прави уязвими и толкова зависими,нуждата да помпим и подхранваме егото си,че ни сме нещо защото виждаш ли,имаш ли пари,имаш и можеш да си позволиш всичко,а дали е така,въпрос на лично виждане и разбиране.
Дали е възможно да се откажем от всички тези закони и правила и да напуснем този контролиран свят,създаден от нечий по хитри и умни от нас и да живеем в синхрон с природата,сами да оцеляваме?
След като ние избираме и даваме своя глас защо се оказваме ние инструментът,а не обществото за което сме си избрали,то да бъде инструментът?
Няма как да се отговори точно на тези въпроси,защото дори и смисълът тук на нашето съществуване,че е нужно да се работи за пари и да можем да съществуваме е толкова вкоренен в нашето съзнание,че подобни въпроси дори и не ни минават през ума,а камо ли да направим нещо коренно различно от това,да направим рязък завой и променим всичко.Няма как да знаем,ако не опитаме.А стиска ли му на някой?
Споделям тук мнението си,а не в темата където е даден линка за да не я спамя!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

гената написа:Запис от шоуто на Опра Уинфри и краткия вариант на "Последната лекция" на д-р Ранди Пауш.



Аз не знам къде точно да си споделя тревогите,но ще пиша тук, то явно са ми малко проблемите, че се тормозя с на хората, но съм си такава, тези неща ги взимам навътре, защо и аз не знам, трябва ми яко ТЕС-ане.
Та това което ме мъчи е защо този човек не е успял да се излекува от тази болест, след като не се е толкова стресирал от заболяването ио се е заел да живее живота си по качествено, защо получава разсейки (от нещата които съм изчела за рака ГНМ и др.), нали уж вторични неща се получават, от дипълнителния стрес, че си болен и т.н.
Същото и за Нана, за която разбрах тази седмица, тя при поставянето на диагнозата и казват , че има и разсейки.....?
Озадачена съм и не знам какво да си мисля,. и трябва си всъщност....., но постоянно се питам, защо пък така се е получило?
Защо той не е успял да се пребори, това ми действа обезкуражаващо, ако мога така да се изразя
Дано да успеете да разберете какво точно искам да кажа....
Абе имам си яко страхове = яко Тес
Иване имам и твоя страх (от смъртта), от който ти си се отървал, за колко време успя да се отървеш от него?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Единственото нещо което виждам е,че гледаш в посока от която определено не се чувстваш много добре,а ако някъде на намираме това което искаме и не се чувстваме комфортно,не ни остава нищо друго освен да сменим посоката.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Понякога негативните събития са причинени от позитивни сили или от вашия Висш Аз, като необходим компонент за по-голям урок или за по-добро.
Ако сте привилегирован се случват негативни събития или вие погрешно си мислите че събитието е негативно и от което научавате урок като по-късно оценявате, че негативния ефект върху вашия живот или в живота на другите е илюзорен. С други думи вие получавате урок без цена. Позитивните сили и вашият Висш Аз са отговорни за тези събития.
Ако обаче вашият урок е минимален, а влиянието върху вашия живот eпагубен и от друга страна от полза за негативната йерархия, тогава бъдете сигурни че лошите синхроничности които се случват са проектирани от негативни същества. Негативните същества могат също да създават синхроничности, които във вашият живот да изглеждат от полза, но всъщност да ви отклонят от път, който би бил в тяхна вреда в бъдеще.

Мислете напред когато взимате решения и мислите логично.

Колкото повече се осланяте на емоция или суеверие по-лесно става за тях да ви заблудят.

- първо измислете нещо логично.
- после ако искате да го осъществите извикайте емоциите и волята, за да го направите.
- не слушайте първо емоциите, а решете после.

В Ню Ейдж средите логиката се пренебрегва. а се набляга главно на емоции, интуиция и внимание към синхроничности. Както може да предположите и както други са го разбрали голя част от Ню Ейдж е капан, който е алтернативен на ортодоксалните религии, но все пак капан.
Статитята както и другите материали са с идеята да представят сценарий на читателя, при който да имат предвид да проверяват това, което се пише навсякъде и същевременно да помогне за просвещаване и увеличаване на способността на читателя да различава истината от лъжите.

За любителите на по-сложните обяснения и теории,това е от тук:
http://www.xnetbg.com/new/40/115/567?start=3 :lol: :lol: :lol:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
svedd
Участник
Мнения: 99
Регистриран на: 17 Яну 2012 20:44

Мнение от svedd »

гената написа:Единственото нещо което виждам е,че гледаш в посока от която определено не се чувстваш много добре,а ако някъде на намираме това което искаме и не се чувстваме комфортно,не ни остава нищо друго освен да сменим посоката.
Определено не се чувствам конфортно когато слушам и гледам за подобни неща, въпреки, че лекцията всъщност е направена за да ни се покажат важните и истинските неща от живота на които трябва да се обръща внимание, но аз нещо по-вече мисля за другите неща-лошите, изпадам в едно такова състояние..... на мислене за няколко дни, посоката ми се сменя автоматично :) (като ми е трудно да изпадам в не мислене-КС)
Чувствам се наистина отвратително, но и това ще мине.....просто имах нужда да си споделя ..... :)
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

svedd
Абе имам си яко страхове = яко Тес
Посоката ти е много добра! Само мястото за обсъждането и не е тук! Я си отвори тема и премести това от тук там. И за теб и за някой друг все ще е полезно обсъждане на твоето търсене и работене с ТЕС.
Подкрепям те!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

svedd, това просто е неговият избор!Но според мен щом това те тормози-правилно го сподели-това си е за тес, изтесай си поста и а на бас че ще ти олекне :D
Аз за разлика от Иван не мога се похваля че съм преодоляла страха си от смъртта.Всъщност проблема ми не е май че ще умирам-то тва е ясно, както е каза народа"бе то се видяло че ще се мре-ще се мре, ами..здраве да е"...някак все ми се струва че ще "умра без време""че няма да си свърша работата""че няма да си изпълна задачата".
Щуротиии!Ама стават такива след ТЕС / в смисъл работа с различни технеки/...и щом ти ги пиша, значи съм ги докарала до някъде, ама още искат! :D :D :D
Успех!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор