ТЕС при бременност със съмнение за хромозомни проблеми?

Информация за истината за ситуацията с болниците, лекарите, здравната ни система, лъжи и митове с които сме закърмени. Как да отглеждаме здрави, умни, талантливи и отговорни деца. Както и за приложения на ТЕС в тази връзка.
tochiza
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Дек 2011 20:34

ТЕС при бременност със съмнение за хромозомни проблеми?

Мнение от tochiza »

Здравейте,

имам нужда от помощ при формулиране на декларацията си. Още почти в началото на бременността ми лекарите започнаха да ми втълпяват, че има много голяма вероятност бебето ми да има проблеми с хормозомите. Аз обаче не вярвам! До сега работех с релаксация и утвърждаваща фраза, че съм майка на едно здраво и щастливо бебе.
Остават ми още 2 месеца до раждането и искам да започна и да ползвам ТЕС. Чудя се как да формулирам декларацията си.
Нещо подобно става ли?

Въпреки, че лекарите са убедени, че бебето ми има проблеми с хромозомите и това ме плаши, аз напълно и безрезервно приемам себе си и знам, че бебето ми е здраво и щастливо.

А напомнящата фраза? Смятах, че тя трябва да е повторение на първата част на декларацията, т.е. бебе с проблеми; лекари, които ме плашат.
Някъде във форума обаче четох съвсем други формулировки- по-скоро: здраво и щастливо бебе.
Бихте ли ме посъветвали?
Опитвам се да правя ТЕС поне по 2 пъти на ден като минавам по 3 пъти през точките.
Да добавя ли и визуализация? Това ми е доста сложно и не знам къде точно да го добавя.
Знам, че сигурно човек остава с впечатлението, че искам готови рецепти, но не знам как сама да стигна до формулировките. А времето тече.
Благодаря за помощта!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

При теб явно основен проблем е страхът ти и притесненията които изпитваш от това което са ти казали лекарите.
Подкарвай под ножа всички чувства и емоции които усещаш в себе си и са в резултат на това което мислиш за бебето си.

P.S.Плаши според теб какво е?Чувство/емоция?ТЕС за какво е? :idea:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Здравей tochiza!
на мен по-добре ми звучи формулировката "въпреки че ме е страх, че бебето може да е болно(...хромозоми), аз се приемам и .."
НФ " страх ме е от..."
"Въпреки, че ме е страх от лекарската диагноза..."
НФ "страх ме е от лекарската диагноза"
Схвана ли? Това е тертипа на съставяне на декларация, обикновено.
Успех! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
tochiza
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Дек 2011 20:34

Мнение от tochiza »

Благодаря Ви за отговорите!
Всъщност аз не вярвам на лекарите, но като че малко съмнение все още ме гложди.
Ще се опитам да ползвам съветите Ви.
Още веднъж благодаря!
Публикувай отговор