Животът е това което се случва докато ние си правим планове.

Информация за истината за ситуацията с болниците, лекарите, здравната ни система, лъжи и митове с които сме закърмени. Как да отглеждаме здрави, умни, талантливи и отговорни деца. Както и за приложения на ТЕС в тази връзка.
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

ivangp написа:Жена ми не си е правила ТЕС за разширяване на таз. Лекарят й до последно твърдеше, че детето може да мине от там. Аз не бях убеден, че ще може. Но не бях убеден и в обратното. Просто изчаквах да видя какво ще стане. В неща от които не разбирам предпочитам да не давам мнение.

А иначе жена ми има страааашно много за ТЕСане. Засега не се захваща сериозно за работа. Когато съм опитвал да работим заедно винаги сме се скарвали накрая. Има си големи ПО-та. Оставил съм я на самотек. Когато й дойде времето ще се осъзнае. Обикновено в спорадичните си ТЕС-ове така се блъска, че се самонаранява физически допълнително. Тя сама е казвала, че изпитва такова желание, да се самонарани физически поради ТОВА ЧЕ СЕ ИЗМЪЧВА ЕМОЦИОНАЛНО. И не е единствена в това отношение. Но всяко нещо с времето си.
Ядосвах се много в началото, сега съм я приел такава.
Похвално за ТЕБ , аз мислех , че в мен е причината приятелката ми да не иска да и говоря за ТЕС , не иска и да чете...
Единствения път в който се нави да и покажа , се скъса от смях на моите потупвания, все пак не се скарахме.
Но сега само да намекна и веднага пали...
Иначе се радва винаги Аз като съм се оправил с ТЕС не ми се присмива!
Не , че съм се отказъл но както казваш Ти , чакам да и дойде времето и ако ме попита ще и покажа.
Ти можеш и прокси , явно много ПО имаш да бориш при нея , то и Аз имам да боря :-)
Стискам ти палци и ако успееш , пиши да знаем и ние :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Публикувай отговор