Точките на ръката

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
Melkhaq
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 23 Дек 2008 12:43

Точките на ръката

Мнение от Melkhaq »

Здравейте на всички. Скоро си купих книгата и я прочетох но се ТЕСвам винаги със съмнение каде точно са точките на пръстите защото от книгата не мога да разбера обясненията за точките на пръстите. Извадил съм си някои снимки с няколко варианта от които искам да разбера кои от тях са вярните за палеца и показалеца. Ето и снимките: палец отпред - http://media.snimka.bg/1952/010159880-big.jpg / палец отстрани - http://media.snimka.bg/1952/010159881-big.jpg / палец отстрани 2 - http://media.snimka.bg/1952/010159882-big.jpg / показалец отстрани - http://media.snimka.bg/1952/010159884-big.jpg / показалец отстрани 2 - http://media.snimka.bg/1952/010159885-big.jpg ще съм ви много благодарен да ми покажете правилната страна за почукване на палеца и показалеца.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

"Палец отстрани 2" и "показалец отстрани" са правилните.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Melkhaq
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 23 Дек 2008 12:43

благодаря

Мнение от Melkhaq »

благодаря ти много. аз съм болен от МС и искам да пробвам с ТЕС имам надеждата.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Почни с предизвикателството плюс ТЕС на симптомите когато се проявят.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Melkhaq
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 23 Дек 2008 12:43

Мнение от Melkhaq »

симптомите имаш в предвид "пристъпите" така ли? защото в момента имам проблеми с уринирането това че не мога да се сдържам,изтръпнали краката и проблем с очите но те са стари,а това е от болеста. Лошото е че ще започвам експериментално лечение за МС и няма да мога да направя предизвикателството. нали не трябва да се вземат лекарства докато се прави предизвикателството ?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Изтръпнали крака, невъзможност за сдържане, проблем с очите (бъди по конкретен тук) са симптоми на проявление на болестта/диагнозата МС.
ТЕСи ги тях. Предизвикателството може да се прави и с лекарства.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Прощавайте, но МС множествена склероза ли е?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Да
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

В такъв случай ще следя с интерес. Един познат е със същия проблем и се ориентира към ТЕС.
Melkhaq
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 23 Дек 2008 12:43

Напомняща фраза

Мнение от Melkhaq »

добре започвам ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО но искам да попитам и още нещо: как да определям Напомняща фраза? при- "Въпреки че аз се страхувам че може да не мога да се движа самостоятелно защото имам Мултипленна Склероза..........." коя е Напомняща фраза?
Melkhaq
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 23 Дек 2008 12:43

Мнение от Melkhaq »

"Страхувам се че може да не мога да се движа самостоятелно защото имам Мултипленна Склероза" това ли е напомнящата фраза?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

По-скоро:
настройка "Въпреки, че имам мултиплена склероза аз напълно и безрезервно приемам себе си и се освобождавам от мултиплената склероза сега."
и напомняща фраза "Осеобождавам се от мултиплената склероза сега"

А това, че се страхуваш, че може да не можеш да се движиш самостоятелно си го тесай отделно от Предизвикателството.
Melkhaq
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 23 Дек 2008 12:43

Мнение от Melkhaq »

знам,че "Страхувам се че може да не мога да се движа самостоятелно защото имам Мултипленна Склероза" трябва да се тесва отделно от Предизвикателството но е било дадено от иван като пример за МС затова питам каква ще му е напомняща фраза на това.
Melkhaq
Участник
Мнения: 7
Регистриран на: 23 Дек 2008 12:43

Мнение от Melkhaq »

искам да попитам също: Има ли значение дали очките които са по тялото 7 и 8 ще се потупват през дрехите или трябва да е директно на кожата?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Melkhaq написа:знам,че "Страхувам се че може да не мога да се движа самостоятелно защото имам Мултипленна Склероза" трябва да се тасва отделно от Предизвикателството но е било дадено от иван като пример за МС затова питам каква ще му е напомняща фраза на това.
"Страхувам се че може да не мога да се движа самостоятелно защото имам Мултипленна Склероза"
ще му е напомнящата фраза.
Точките 7 и 8 може да се потупват през дрехите и на голо също.
Последно промяна от ivangp на 05 Апр 2009 15:58, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор