Напомняща фраза

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
iliyana1990
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Сеп 2009 11:55

Напомняща фраза

Мнение от iliyana1990 »

Здравейте.Купих си книгата за ТЕС и доколкото разбрах от нея,напомнящата фраза трябва да формулира проблема,от който се опитваме да се избавим.Понеже съм чела няколко подобни книги,свързани с влиянието на емоциите върху здравето,останала съм с впечатлението,че за проблема трябва да се мисли така,сякаш вече го няма,сякаш вече сме излекувани,тъй като целим да обработим подсъзнанието,така че то да изхвърли проблема.В такъв случай не би ли било вредно да си повтаряме проблема отново и отново или не съм разбрала правилно? :)
daromi

Мнение от daromi »

Ето за това говоря!!!

Добре, де Илияна, защо не прочетеш постовете поне в "Често задавани въпроси"?
Приемете Напомнящата фраза като адрес, до който енергията, активирана чрез ТЕС трябва да достигне, за да разчисти задръстването по пътя си.
daromi

Мнение от daromi »

При учителя Нанин дошъл посетител, за да го пита за учението Дзен. Но вместо да слуша, той непрекъснато говорел за собствените си разбирания.
След някое време Нанин поднесъл чай. Налял чашата на госта, но продължил да налива и след напълването й. Накрая гостът не издържал.
- Не виждате ли, че е пълна догоре? – попитал той. – Не може да поеме повече.
- Точно така – отвърнал Нанин и най-после спрял да налива. – Също като тази чаша и ти си преизпълнен с твоите собствени идеи. Как можеш да очакваш от мен да ти дам учението Дзен, щом не ми предлагаш празна чаша?
По този начин се опитвам да подхождам за всяко ново нещо в живота си. Едва когато опознаеш нещо много добре, можеш да се опиташ да го погледнеш спрямо друга подобна информация, която имаш (да ги сравниш).
iliyana1990
Участник
Мнения: 2
Регистриран на: 21 Сеп 2009 11:55

Мнение от iliyana1990 »

Ами аз затова задавам въпрос,за да опозная ТЕС по-добре,защото имам съмнения,че не съм разбрала правилно. :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

В книгите които си чела има ли работа с меридианите и енергийната система на тялото?
Бъркаш ТЕС със позитивно мислене.

Не е едно и също.
На въпроса ти вече е отговаряно неколкократно в този форум.

Накратко - не можеш да мислиш за даден проблем без да споменеш имено този проблем, т.е. не можеш и да работиш с ТЕС или с която и да е друга техника върху проблем без да мислиш за него.

Виж по-внимателно темите за Предизвикателството!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Davian
Участник
Мнения: 28
Регистриран на: 25 Фев 2010 09:00

Мнение от Davian »

Има ли значение дали повтаряш напомнящата фраза 1 път докато потупваш по точките или я повтаряш постоянно?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

НЕ
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор