Събитие които не си спомням добре

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
Bastet
Напреднал
Мнения: 338
Регистриран на: 19 Юни 2008 02:17

Събитие които не си спомням добре

Мнение от Bastet »

Преди около 15 години преживях голямо разочарование.От тогава нещо в мен се счупи.Знам,че именно тази случка ме промени към по-лошо,но тогава бях дете,а сега съм жена и въпросната случка ми се струва смешна.До колкото знам за подсъзнанието няма времеви измерения,ако тогава тази случка ме е засегнала дълбоко и съм успяла да я забравя,то тя продължава да ми действа пагубно,дори да не осъзнавам това.Проблемът е,че не си я спомням добре за да я тесна,тесвах няколко пъти ,но разлика не виждам.,твърде отдавна беше и вече отдавна не ми пука за това което се е случило.Обаче в същото време знам,че точно тази случка ме дръпна назад в развитието ми.И сега след ато не я помня добре как да я тесвам???
Arethuse
Майстор
Мнения: 685
Регистриран на: 04 Сеп 2006 12:14

Мнение от Arethuse »

Въпреки че съм успяла да забравя тази случка и не си я спомням добре, но тогава тази случка ме е засегнала дълбоко, аз избирам да се освободя от пагубното й въздействие, защото вече съм зряла жена и ....

Въпреки, че точно тази случка ме дръпна назад, аз избирам да се освободя от всички последици от нея...
По-добре здрав и богат, отколкото беден и болен
Публикувай отговор