ПРОКСИ ЗА ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
Потребителски аватар
Емоция
Активен
Регистриран: 14 окт 2009 13:36

ПРОКСИ ЗА ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ

Мнениеот Емоция » 18 яну 2010 12:32

Зайчето ми от известно време не е както преди, макар че се храни добре и пие вода. Но днес киха често. Не ми се иска да го водя на ветеринар, защото имам основателни причини. Единственото, с което се сещам, че мога да му помогна, е прокси. Но как да го направя? Какво да изчистя от себе си, за да започна? Днес трябва да започна по някакъв начин. Моля ви, посътветвайте ме. Лично аз имам много добри успехи с ТЕС и разчитам силно на нея.

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin
Регистриран: 01 яну 1970 02:00

Мнениеот ivangp » 18 яну 2010 15:05

Изчисти си страховете и притесненията.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.

Потребителски аватар
Емоция
Активен
Регистриран: 14 окт 2009 13:36

Мнениеот Емоция » 18 яну 2010 15:41

Иван, благодаря за отговора. Сега ще се усамотя и ще направя Прокси за Зайко. Страхотно успокоение ми е, че ТЕС не може да навреди. :D

Потребителски аватар
Яна
Опитен
Регистриран: 26 май 2009 14:16
Контакти:

Мнениеот Яна » 19 яну 2010 00:16

Според мен с домашни любимци много лесно се работи. Правиш си стандартно Прокси, като за човек, като първи чистиш себе си спрямо проблема на зайчето ти (Иван вече ти е казал). Аз си излекувах с Прокси едното папагалче и котката на баща ми. Резултатите бяха много бързи. Специално за животни и малки деца, и въобще когато не знам конкретни причини и емоции предпочитам да използвам Техника на избора. Получава се страхотно! Желая ти успех!
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение

Peppy
Участник
Регистриран: 31 май 2011 20:40

ТЕС за прогонване на нежелани животни

Мнениеот Peppy » 13 авг 2011 18:54

Здравейте!
Имам орехово дърво в двора си и идват катерици да ядат орехите.Всичко това е съпроводено с огромен буклук който става на терасата ми.Моля да ми помогнете как с ТЕС да прогоня тези досадни животинки?Моля за извинение,ако има такъв отговор ,а аз не съм го намерила!
Благодаря

Потребителски аватар
ivangp
Site Admin
Регистриран: 01 яну 1970 02:00

Мнениеот ivangp » 13 авг 2011 21:04

Изчисти си негативните емоции към досадните животинки, боклука и т.н.
ТЕС= Техника за емоционална свобода, а не за прогонване на каквото и да е.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.

Върни се в “ПРЕДИ ДА ЗАДАВАШ ВЪПРОСИ”