ПРОКСИ ЗА ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

ПРОКСИ ЗА ДОМАШЕН ЛЮБИМЕЦ

Мнение от Емоция »

Зайчето ми от известно време не е както преди, макар че се храни добре и пие вода. Но днес киха често. Не ми се иска да го водя на ветеринар, защото имам основателни причини. Единственото, с което се сещам, че мога да му помогна, е прокси. Но как да го направя? Какво да изчистя от себе си, за да започна? Днес трябва да започна по някакъв начин. Моля ви, посътветвайте ме. Лично аз имам много добри успехи с ТЕС и разчитам силно на нея.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Изчисти си страховете и притесненията.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Иван, благодаря за отговора. Сега ще се усамотя и ще направя Прокси за Зайко. Страхотно успокоение ми е, че ТЕС не може да навреди. :D
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Според мен с домашни любимци много лесно се работи. Правиш си стандартно Прокси, като за човек, като първи чистиш себе си спрямо проблема на зайчето ти (Иван вече ти е казал). Аз си излекувах с Прокси едното папагалче и котката на баща ми. Резултатите бяха много бързи. Специално за животни и малки деца, и въобще когато не знам конкретни причини и емоции предпочитам да използвам Техника на избора. Получава се страхотно! Желая ти успех!
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Peppy
Участник
Мнения: 9
Регистриран на: 31 Май 2011 21:40
Местоположение: София

ТЕС за прогонване на нежелани животни

Мнение от Peppy »

Здравейте!
Имам орехово дърво в двора си и идват катерици да ядат орехите.Всичко това е съпроводено с огромен буклук който става на терасата ми.Моля да ми помогнете как с ТЕС да прогоня тези досадни животинки?Моля за извинение,ако има такъв отговор ,а аз не съм го намерила!
Благодаря
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Изчисти си негативните емоции към досадните животинки, боклука и т.н.
ТЕС= Техника за емоционална свобода, а не за прогонване на каквото и да е.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор