Може ли последователно да се ТЕСат различни проблеми?

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

Е, най-добрия и изчерпателен отговор! :)
alex_JI
Участник
Мнения: 69
Регистриран на: 23 Ное 2009 12:21

Мнение от alex_JI »

beib59, не съм те разбрала буквално, а направо ми изглежда, че не ти е ясно как точно да правиш ТЕС. Имам чувството че някак механично искаш да пренесеш някакви неща, които си чела и чула за ТЕС и се объркваш. Сигурно е нормално - всички, като разберем за ТЕС и се нареждаме на опашката за мигновени резултати. Не бой се и аз бях там! :wink:
Не искам да звучи като заяждане, но един път не стига да прочетеш книгата. Трябва още няколко пъти да я прочетеш. Повярвай, приятелски съвет! :wink:
Направи го за себе си! :)
А това за холестерола не ми звучи никак ясно. Какъв проблем имаш с холестерола? Какво ти причинява това? С какво те притеснява? Ако си отговориш на тези въпроси ще извадиш симптоми или чувства, с които да работиш и да им удариш една ТЕСла!
Запазих много от детското в себе си! Аз вярвам в чудеса!
След "идването" на децата ми, ТЕС е другото голямо чудо, което ми се случи!
beib59
Участник
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Апр 2010 09:09
Местоположение: varna

Мнение от beib59 »

Благодаря ,Ivanqp,мисля ,че разбирам малко по малко,а пък и постоянно чета... но както и да е при мене действа,колкото и да е странно,аз съм упорита и ще се науча.Бъдете малко по снисходителни,моля.Пак ще пиша,нали ?ако имам въпроси.Целувки!
beib59
Участник
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Апр 2010 09:09
Местоположение: varna

Мнение от beib59 »

Благодаря и на тебе ,Алекс,чета и пак чета,и пак...... и ще стане! Няма невъзможни неща! Нали? Целувки!
Енита
Участник
Мнения: 24
Регистриран на: 25 Юли 2010 18:59

Мнение от Енита »

Съжалявам за излючително тъпия въпрос- къде в книгата пише за Предизвикателството? Това не е ли точно противопоставянето "Въпреки , че... (описание на проблема), аз напълно и безрезервно приемам себе си"?
Аватар
Малейна
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 19 Авг 2010 13:59
Местоположение: София

Мнение от Малейна »

Енита написа:Съжалявам за излючително тъпия въпрос- къде в книгата пише за Предизвикателството? Това не е ли точно противопоставянето "Въпреки , че... (описание на проблема), аз напълно и безрезервно приемам себе си"?
Eнита, на стр. 105 пише за Предизвикателството :D
аз съм абсолютно нова в това, но с огромен ентусиазъм и сте ми много полезни (засега само чета досегашните теми и намирам отговори на въпросите си).

Иване, огромно благодаря за това, което си направил и продължаваш да правиш - убедена съм, че ще промени живота на страшно много хора! :D
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Може да правя Прокси и Предизвикателство едновременно, нали? В смисъл с интервали между тях, но в един ден?

п.п. Заклинанието е невероятно. Откак съм го прочела винаги го казвам преди да започна с ръба на дланта. Издухва ПО като ураган. Забелязах, че има огромна разлика в това да го прочетеш и в това да го произнесеш. Някак оживява, съдъжа кипяща енергия. Последното стихче от само себе си ми се промени - вместо "в кръвта ми протичат..." при мен спонтанно стана "в кръвта ми бушуват..."Иван, благодаря ти сърдечно за Заклинанието. :D Изглежда за мен римата подсилва многократно положителното въздействие.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Всичко може стига да дава резултати. :wink:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Тези дни и на мен ми идва да направя някаква промяна в заклинанието, която е точно за мен, но все още неми е дошло на езика ! :D
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
lenti4ka
Участник
Мнения: 36
Регистриран на: 31 Дек 2011 01:23

Мнение от lenti4ka »

Здравейте!
Искам да използвам темата да питам някои неща. Прочетох книгата два пъти и разгледах форума, но все още имам неясноти, въпреки че тесам от 2-3 седмици.

Значи имам проблем с храносмилателната система, наред с един куп други. Имам рефлукс, киселини, хернийка между стомаха и хранопровода, заради която получавам киселини, ранички по стомаха и хранопровода и по дебелото черво.

Тесам: Въпреки че заради хиаталната херния получавам киселини, които горят стомаха и хранопровода ми, аз...
Въпреки че след хранене ме боли високо горе стомаха, аз...
Въпреки че след хранене храната се качва нагоре по хранопровода ми и имам киселини, аз...
Въпреки че се чувствам непълноценна и тъжна заради болките в стомаха, аз..

С дебелото черво в момента нямам оплаквания освен болките около час след ядене. Имам обаче ранички, от които имах кръв и искам и тях да тесам, но не знам как да формулирам декларацията.
Преди да ми се обостри стомаха толкова много, тесах за червото така: Въпреки че имам ранички в дисталния ректум и много ме е страх, аз....
Все още си чакам диагнозата за червото и ужасно ме е страх.

И последен въпрос. Тесам всеки път, докато нивото спадне под 1? Примерно сега ме боли стомаха. Трябва на един път да го изтесам, докато спадне под 1, така ли? После и киселините да спаднат под 1, както и останалите симптоми?
Досега аз тесах горните Декларации по 1 път няколко пъти на ден, но не е много правилно май.

Много ще съм ви благодарна за някакви насоки.
Иначе пробвах Тес за ужасния страх преди едно изследване и много ми помогна. СЪщо и за главоболие с голям успех.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Аз съм от новаците тук и едва ли моят съвет ще е най-точен, но все пак мисля, че освен да тесаш физическите проблеми, които имаш, е добре да правиш нещо всекидневно по въпроса за тъгата, чувството ти за непълноценност и всички емоции, свързани с това. Мисля, че този вид усещания са ти докарали проблемите, които излагаш и ако искаш наистина да ги премахнеш, начина е да нулираш тези емоции. Така че, освен другото, започни всеки ден да чистиш поне по една случка, която ти предизвиква тъга.
lenti4ka
Участник
Мнения: 36
Регистриран на: 31 Дек 2011 01:23

Мнение от lenti4ka »

paraboloid, благодаря ти за отговора и честита Нова година :D

Аз тесах чувството за непълноценност и нещастност преди седмица и сега съм по-добре. Навремена пак ме подгонва депресията и яд към мен си, че съм това положение.
Проблемите ми дойдоха от една случка, свързана със здравето на детето и дълго ходене по мъките. Мразя и ненавиждам лекарите, които ни накараха толкова да страдаме. Това го тесах, пробвах и дълбок Пеат да правя, но имам само временен успех. Не искам въобще да се сещам за тези мизерници.
След тези преживявания първо направих проблем със сърцето, но сега съм горе-долу добре, само от време на време получавам леко сърцебиене. По същото време дойде и това със стомаха с пълна сила плюс някаква болка в бъбреците. Преди това не съм имала проблеми с храносмилателната сист. или поне не съм имала симптоми.
Де факто имам всички емоции, които си описал, но ми се струва, че заболяването е следствие на въпросните случки с детето.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ИзТЕСай случките около детето. Както сам си осъзнала, там ти е корена на проблемите.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Спешната ми помощ при физически болки и страхове е многократно потупване върху гръдната кост.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

lenti4ka,според ми си събрала и яд и гняв към докторите,който също би могла да изтесаш :idea:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Заключено