Преместване на болки след прилагане на ТЕС?

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
ceci_09
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 15 Апр 2010 09:02

Преместване на болки след прилагане на ТЕС?

Мнение от ceci_09 »

:D Здравей хубави хора! Прекрасна книга, попадна ми съвсем "случайно", и аз я прочетонх на един дъх, след което вече нямах търпение да започна с техниките! Когато започнах, с един от проблемите забелязах, че получавам болка в гърлото, след прилагане на ТЕС тя намаляваше...намаляваше...Интересното е, че на следващият ден главата много ме болеше! Т.е днес, и приложиш техниката справих се с главоболието сега болката пак се измести към гърлото...!? Сигурно е нормално да се случва така, но реших да попитам...и освен това и емоциите се менят! Да ви кажа честно след прилагането на ТЕС наистина усещам промяна, невероятно е!Но има нещо сякаш, че дадена негативна емоция утихва и на повърхността излиза нова, излиза нова болка...мисля, че ми избиват негативните емоции, и си мисля, че това е добре! Ще се развам да чуя отговор! Благодаря предварително! :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Нормално е. Просто махай това което излиза.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор