Kъде се намират тези лимф възли които се масаж. при настройк

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Kъде се намират тези лимф възли които се масаж. при настройк

Мнение от vqra »

Има противоречие м/ду информацията в различни книги. И на картинките се различава.

Къде са все пак тези лимфни възли, които се масажират при при настройката вместо ръба на дланта?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Описано е в книгата. Намират се с опипване. Болезнени са. Препрочети описанието в книгата!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа:Описано е в книгата. Намират се с опипване. Болезнени са. Препрочети описанието в книгата!
Щом питам, значи не съм ги намерила, или се колебая дали съм ги намерила, или навсякъде ме боли. Искам точноооо!

Обясни ми моля, както в другата тема за ключицата. Плс.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ширината на 4 събрани пръста встрани от гръдната кост и ширината на два събрани пръста под ключичната кост. Опипваш в тази област и търсиш болезнено място.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа:Ширината на 4 събрани пръста встрани от гръдната кост и ширината на два събрани пръста под ключичната кост. Опипваш в тази област и търсиш болезнено място.

Много, много благодаря за всичко! Изображение
Публикувай отговор