Увереност, общуване, СЕН ниво..

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Увереност, общуване, СЕН ниво..

Мнение от Aqua »

Значи прочетох книгата и имам няколко въпроси
Основното, върху което искам да поработя е самочувствието ми, когато общувам с хората.
Винаги се притеснявам от непознати хора, не знам как да се държа докато общувам с другите и т.н. Пробвах да прилагам ТЕС върху някои спомени за такива ситуации, в които съм изпитвал негативни емоции. Така правилно ли е?
И също така много трудно определям СЕН. Просто понякога е невъзможно. Веднъж може да е 8, в следващия момент да ми идва числото 4, примерно. Не знам изобщо как се определя това нещо и се изнервям :/
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Правилно е със случките. ТЕСай си невъзможността за определяне на СЕН. Както и изнервеността от невъзможността. :idea:
Ако имаш други въпроси, които са конкретно свързани с твоята тема, а не са от общ характер, задавай ги в темата си, моля те!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

Хах, не съм се сещал за това, благодаря! :)
Между другото, пожелавам ти успешно представяне в На Кафе. Ще го гледам :wink:
Публикувай отговор