TEС НА ВИДЕО

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
ROSI_D
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Сеп 2010 12:09

TEС НА ВИДЕО

Мнение от ROSI_D »

ЗДРАВЕЙТЕ! СЛЕД КАТО СЕ ЗАПОЗНАХ С ЧАСТ ОТ ТЕМИТЕ НА ТЕС В МЕН ВЪЗНИКНА СЛЕДНОТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: ВЪЗМОЖНО ЛИ Е Г-Н ПЕТЪРНИШКИ ДА ПОДГОТВИ ВИДЕО КУРС ПО ТЕМАТА . ТОВА ЩЕ БЪДЕ ОТ ВЗАИМНА ПОЛЗА - ВСИЧКИ НЕРАЗБРАЛИ ЩЕ ПОЛУЧАТ ЕЛЕМЕНТАРНИТЕ ОСНОВИ НА ТЕОРИЯТА, ТЕЗИ, КОИТО СА НАПРЕДНАЛИ -ЩЕ ИМАТ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СЕ УСЪВЪРШЕНСТВАТ, А СВОЯ СТРАНА АВТОРА - ЩЕ ИМА ПО АДЕКВАТНА ПУБЛИКА.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Възможно е, но не е добра идея при положението с пиратството в България.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Въпросът е дали би го направил за пари или за разпространение на ТЕС.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

А защо ИЛИ, а не И.
По въпроса за алтруизма вече съм писал на много места. Без да ми се плаща аз лично засега не смятам да работя.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

ivangp написа:А защо ИЛИ, а не И.
По въпроса за алтруизма вече съм писал на много места. Без да ми се плаща аз лично засега не смятам да работя.

Напълно съгласна с мнението ти. Спомням си, че ни каза на семинара, че когато даваш на някого нещо безплатно, той не го цени, не му обръща внимание, не взема нищо от него. Когато си плаща, дава всичко от себе си за да вземе колкото се може повече.

Абсолютно си прав. Изпитах го на гърба си. Нз защо, но е така.

Щом е така, като се има предвид, че при ТЕС техниката отговорността се разпределя 50 на 50 м/ду учителя и ученика и зависи много от ученика, значи тази техника не бива да се разпространява безплатно за нищо на света.

Това си е мое мнение де! Не го казвам като нещо меродавно.


:)
Femme
Напреднал
Мнения: 393
Регистриран на: 16 Фев 2010 22:47
Местоположение: София

Мнение от Femme »

vqra написа: Нз защо, но е така.
Не бях виждала досега такова съкращение :) Изобщо незнаех, че думата "незнам" се съкращава :)
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

Femme написа:
vqra написа: Нз защо, но е така.
Не бях виждала досега такова съкращение :) Изобщо незнаех, че думата "незнам" се съкращава :)
:)))

Без да искам е станало тук, защото по принцип правя хиляди съкращения. Точно за това умея да пиша много бързо. Мога да се похваля, че от моите записки за семинара на напреднали и записките на Мая, както и материалите на Иван, се получи почти 100 %-тов много добър запис.
sasho
Участник
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Юни 2010 17:53

Мнение от sasho »

Femme написа:
vqra написа: Нз защо, но е така.
Не бях виждала досега такова съкращение :) Изобщо незнаех, че думата "незнам" се съкращава :)
Без да се заяждам, но няма дума незнам. И такъв глагол също няма. :)
vqra
Майстор
Мнения: 640
Регистриран на: 18 Яну 2010 15:20

Мнение от vqra »

sasho написа:[

Без да се заяждам, но няма дума незнам. И такъв глагол също няма. :)
:D :D :D :D :D

Aха,

Няма

Всички като не знам, не мога не искам се пишат отделно от не-то, тъй като са отрицателния вариянт на глагола

То и нз няма, ама аз така го пиша

Нали всеки трябва да има собствен почерк ;)

хичданетипука :P:) има къде къде по-важни неща в Живота
Публикувай отговор