Мога ли да правя тес за хронично заболяване без солта?

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
ralitsab
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Юни 2010 18:06

Мога ли да правя тес за хронично заболяване без солта?

Мнение от ralitsab »

Мога ли да правя ТЕС за хринчно заболяване без солта?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Може.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nestle
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Апр 2011 12:05

Мнение от nestle »

и аз ще задам тук едно въпросче, относно предизвикателството..ако не с еправят редовно визуализациите ефект ще има ли? И другия ми въпрос е ..ако вместо самата болест изказвам чувството от нея дали отново ще има ефект,защото в продължение на седмица казвах самата болест и ефект нулев..знам,че трябва месец,но все мисля,че подобренията трябва лека по лека да започнат поне след първата седмица..?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

За каква болест става въпрос?Вместо да се питаш за чувството,имаш право да опитваш и пробваш,всеки опит е по добър от бездействието,така че работи!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

nestle написа:и аз ще задам тук едно въпросче, относно предизвикателството..ако не с еправят редовно визуализациите ефект ще има ли? И другия ми въпрос е ..ако вместо самата болест изказвам чувството от нея дали отново ще има ефект,защото в продължение на седмица казвах самата болест и ефект нулев..знам,че трябва месец,но все мисля,че подобренията трябва лека по лека да започнат поне след първата седмица..?!
Всичко може. Визуализациите са много желателни. Нищо не е задължително. Ако не правиш визуализации, вероятността да имаш резултати намалява.
Ако подобренията трябваше да почнат след първата седмица, това щеше да го пише в инструкциите за Предизвикателството. А там пише резултатите да се проверяват чак след месец.
Прави го както е написано, защото това е проверена рецепта.
Всичко друго е възможно. Това не е единственият начин. Това е начинът с най-голяма вероятност за успех.
ТЕСай си емоциите, а не диагнозата.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор