ПО ли е това?

Преди да задаваш каквито и да е въпроси, свързани с използването на ТЕС, използвай търсачката!
Също така много полезно ще е да прочетеш ВАЖНИТЕ теми тук! В тях е есенцията на приложението на ТЕС.

Ако не го направиш, рискуваш въпросите ти да бъдат изтрити и темите ти блокирани.
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

ПО ли е това?

Мнение от mary089 »

Когато ТЕС-ам страх/притеснение от изхода от някакво предстоящо събитие, много често по време на кръговете някакво "гласче" започва да ми предлага варианти, малко по-лоши от това което аз искам, сякаш някаква сделка ми предлага....И вече знам,че номерът е да не се съгласявам с никакви такива варианти, а да избирам само най-добрия изход от ситуацията. Това ли е ПО-"гласчето"?
Aqua
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 11 Юли 2010 18:36

Мнение от Aqua »

Не съм сигурен дали те разбрах, според това мен това не е по, а просто ти изкачат други аспекти за тесане :)
mary089
Активен
Мнения: 148
Регистриран на: 10 Мар 2009 10:28

Мнение от mary089 »

monster написа:Не съм сигурен дали те разбрах
Един пример - предстои изследване на детето ми. Притеснявам се от резултата, започвам да ТЕС-ам и по време на кръговете "нещо" ми предлага резултатът да бъде с мъъъничко отклонение, тоест не това което аз искам /всичко да е наред/, а малко по-лошо, сякаш предлага сделка.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Да, вид ПО е.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор