Страданието на Земята или стореното от нас

Истинското пътуване на откривателя не се състои в намиране на нови територии, а в придобиване на нов поглед върху нещата.
Този форум е за всички дръзнали да поемат по трънливия път на разкриване на истинската си същност, себеосъзнаване и разкрепостяване на ума.
vanko57
Участник
Мнения: 74
Регистриран на: 03 Дек 2010 09:47
Местоположение: Голямо селендурово

Страданието на Земята или стореното от нас

Мнение от vanko57 »

И този материал е тук, защото е свързан по един или друг начин с Духовното израстване - без Истината, човек не може да се движи в правилната посока.

Стореното от нашата цивилизация е грандиозно по своите мащаби, но с отрицателен знак.

Мъката за стореното от нас мина и през мен преди време (по друг канал). Тогава почувствах мащаба на това което сме "сътворили" на нашата майчица - Земята.

Това което споделя Кийша е Истина представена от определена гледна точка (отговаряща на (подходяща за) по-голямата част от човечеството).


Малката Баба 1

Малката Баба 2
vanko57 blog

ТИШИНАТА Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ОРАТОР

Истината е Мистерия, която трябва да открием;
Живота е Мистерия, която трябва да изживеем.

Не искам да ми вярвате сляпо,
Искам да проверите дали е така.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Тази сутрин се загледах в тези два клипа.Направи ми впечатление,че има едно доста често и много странно трептене и преместване в лицето на жената и честно казано,преди малко едва в началото на втората на част усетих вече тежест в главата и спрях да го гледам.Известно е,че с подобни трикове,а и от гледане на тв също,може да се влияе на психиката ни.За мен това не е случайно и бих казал,внимавайте какво и къде гледате.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Стана ми любопитно и ги загледах и аз. Същата работа. Не знам дали това отместване е нарочно, или просто си е некадърност на този, който е снимал клипа, но действа неприятно като го гледаш. Мен пък ме заболя около очите.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз няма да си измислям и знам,че чрез подобни методи може да се влияе на хората.Ако си мислите,че чрез тв не се правят подобни неща......Колкото и съдържанието на клиповете да ви се вижда смислено,толкова и зад подобно нещо не се знае каква друга цел има да ни повлияе докато го гледаме.
Последно промяна от гената на 26 Яну 2012 15:55, променено общо 1 път.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Аз го изгледах за 3 ти път / щот същите клипове ги е пускала някъде тук Алиса, от нея ги гледах и то два пъти/ и пак никъде нищо не ме заболя.Виж, филма на Уилкок-"2012.Енигма" него си го спирах на три пъти-в повече ми доиде информацията, даже по едно време нещо ТЕсах, ама не помня какво.Скоро го препращах на някой и пак го гледах-тоя път не се налагаше да го спирам.
Гена, прав си!Внимавайте!Внимавайте какво гледате, с какви хора се срещате, на какви семинари ходите...!Внимателно!Че да не вземе да ви стене добре един ден,че да ви стане хубаво и на душата и на тялото, че да видите вие тогава...
Що ти го казвам това-ми на първия семинар на Иван през април - "ТЕС" - ме заболяха и краката и главата над ушите-и от дясно , да не ти разправям над лявото ухо какво беше.На семинара "ПЕАТ"- по едно време малаалко ме понаболяваха краката, ама малко, на "ПОЗИТИВ" - ми нищо ма не заболя, само ми ставаше все по-добре всеки път като си направя Позитива....Та внимавайте!Ако не сте готови да ви е хубаво-не гледайте, не четете, не ходете на семирани, не тесайте, не ПЕАТвайте, не КС-те, неБАБАувайте...и т.н., щото един ден може да ви е добре!
А вие теснахте ли си усещанията дето ги получихте като го гледахте, ей тъй, от любопитство, да видите какво ще стане.. :wink:
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ей, Гена, що сериозно бе! Я малко се повесели! Например, като си изТЕСаш страха, че тайно и съзаклятно ти влияят и , че ти причиняват зло подмолно и коварно Полезно е да здравето на духа и тялото, пък и либидото се повишава!
:wink: :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Благодаря за съвета,но не мисля,че изпитвам страх за да се тесам!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Гената:
Благодаря за съвета,но не мисля,че изпитвам страх за да се тесам!
Сигурен ли си?! Тогава..да не се притесняваш от повишеното либидо :roll: То..като се замислиш и си е страшно-не знам къде да го сложа в отношението към другите...като позитив или като негатив :D :D :D
Ама няма страшно и то се ТЕСа..УРА!Всичко може да се из ТЕСа!!!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
vanko57
Участник
Мнения: 74
Регистриран на: 03 Дек 2010 09:47
Местоположение: Голямо селендурово

Мнение от vanko57 »

гената написа:Тази сутрин се загледах в тези два клипа.Направи ми впечатление,че има едно доста често и много странно трептене и преместване в лицето на жената и честно казано,преди малко едва в началото на втората на част усетих вече тежест в главата и спрях да го гледам.Известно е,че с подобни трикове,а и от гледане на тв също,може да се влияе на психиката ни.За мен това не е случайно и бих казал,внимавайте какво и къде гледате.
Много правилно си констатирал. Това се прави с цел да се блокира мисленето на човека.

Смятах да пусна препоръка, клиповете да не се гледат, но само да се слуша и чете. тогава напрежението отпада.

По принцип всяко нещо което е лесно достъпно е манипулирано - изключенията са малко. Така че се осланяйте само и единствено на собствената си интуиция независимо от къде идва материала.

Това е една от причините да не коментирам предварително - мойта гледна точка не е миродавна и всеки трябва да сам да преценява.

Това е официалният сайт на Кийша. В него се съдържат и предложените по-горе материали:

http://littlegrandmother.net/TribeofManyColors.aspx
vanko57 blog

ТИШИНАТА Е НАЙ-ВЕЛИКИЯТ ОРАТОР

Истината е Мистерия, която трябва да открием;
Живота е Мистерия, която трябва да изживеем.

Не искам да ми вярвате сляпо,
Искам да проверите дали е така.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Ванко, в подписа ти пише: "не искам да ми вярвате сляпо". Ами ние спазваме твоята препоръка. :lol:
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

vanko57 написа: Така че се осланяйте само и единствено на собствената си интуиция независимо от къде идва материала.

....мойта гледна точка не е миродавна и всеки трябва да сам да преценява.
Ванко, горните цитати са в абсолютно противиречие със загалвия като - Истината от първа ръка и Разкритията на един посветен.

Чия истина?
Посветен от кого, в какво?
Защо трябва да вярвам на тази истина, не на друга или на този посветен, а не на друг?
Като мислиш, че може да не е истина, не ми казвай, че е!
Дори не я наричай истина!

Честно казано не разбирам мотивите ти за пускане на тези теми.
Този подфорум е - Пътуване към себе си, а не към "истините" и "посвещенията" на този и онзи.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Ванко57:
Много правилно си констатирал. Това се прави с цел да се блокира мисленето на човека.

Смятах да пусна препоръка, клиповете да не се гледат, но само да се слуша и чете. тогава напрежението отпада.
Аз мислих, мислих...и накрая ето какво го измислих:
Има мислене, има какво да се блокира, има напрежение...Няма мисъл, няма какво да се блокира, няма напрежение..няма и какво да отпада.... :D :D :D
Препоръчвам го!Пробвайте!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

MAG2001 написа: Гена, прав си!Внимавайте!Внимавайте какво гледате.........
Тайните послания на филмите и рекламите:
http://www.xnetbg.com/new/forum/index.p ... 172.0.html
http://www.xnetbg.com/new/forum/index.p ... 085.0.html

Може ли съзнанието да действа на реалността?

http://www.xnetbg.com/new/forum/index.p ... 554.0.html


:lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Гена, от всичко ,което видях си харесах този аватар...сега остана и да намеря начин как да го кача тук..и за днес съм приключила с ползотворните дейности :D
А иначе моето мнение е, че всичко наблюдавано зависи от филтъра на наблюдаващия...всеки виджда това, което му се иска да види към момента, което може и да не е истината, а може всъщност да е цялата истина..или истинската истина, което зависи..ай сети се от кой?!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Публикувай отговор