Запознанства с жени

Истинското пътуване на откривателя не се състои в намиране на нови територии, а в придобиване на нов поглед върху нещата.
Този форум е за всички дръзнали да поемат по трънливия път на разкриване на истинската си същност, себеосъзнаване и разкрепостяване на ума.
teslata
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Юни 2013 03:01

Запознанства с жени

Мнение от teslata »

Здрасти моля за помощ когато съм пред красиво момиче особено когато не я познавам и искам да я впечатля се гипсирам и от притеснението нищо не излиза и не правя добро впечатление. Как да премахна това чувство на паника или притеснение. Имам като комплекс ,че нямам голямо чувство за хумор и съм затворен, мисля винаги какво ще си помисли отстрещния и това пречи. Под въздеиствие на алкохол не съм такъв хората ме харесват и аз се харесвам и правя добро впечатление и не спичам. Иначе сред мой хора съм разговорлив дори мога да приемам ролята на лидер.на 23 години съм. Тая паника с жените признак за ниско самочувствие ли е или е нещо друго. Моля дайте някоя друга декларация :)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Признак за ниско самочувствие е паниката. Работи с ТКФ за всички случки които се сещаш и в които проблема е бил проявен. Започни от най-ранната за която се сещаш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
teslata
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 22 Юни 2013 03:01

Мнение от teslata »

какво е тфк
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Техника на Краткия Филм.

Чети повече във форума преди да питаш.
Има търсачка.
Ползвай я.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор