Чуждо влияние

Истинското пътуване на откривателя не се състои в намиране на нови територии, а в придобиване на нов поглед върху нещата.
Този форум е за всички дръзнали да поемат по трънливия път на разкриване на истинската си същност, себеосъзнаване и разкрепостяване на ума.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Здравейте , кажете как да се справя с чуждите енергийни атаки.
С три огнени знака съм, леко властна , свободолюбива и честолюбива съм .
Самотата ме разболява, хората ме натоварват , когато ми разказват за проблемите и болестите си, а когато всичко е наред, се случва да изпъкна или да се похваля с нещо и веднага се намира нечия завист да помрачи настроението ми.
От къде да започна?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Чуждо влияние

Мнение от ivangp »

Започни от тук: http://emozdrave.info/forum/viewforum.php?f=12

Използвай търсачката на форума преди да питаш!

Важно е да осъзнаеш и проемеш отговорност за живота си.
Никой не те натоварва. Ти избираш да се натовариш.
Никой не те ядосва. Ти избираш да се ядосаш.
Всичко е обект на лична интерпретация.

Прочети и това: http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?f=8&t=1415
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Емпатична съм, буквално усещам , че ми е слаба обвивката.
И ме е страх да не се превърна в дебил, ако почне нищо да не ме трогва
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Не е от безтговорност чувстото ми за слабост, по скоро ме притеснява, че не ми носи удоволствие все сама да се справям, като храна която готвиш за себе си, но никак не ти е вкусна.
просто е по приятно или да я направиш за някого или някой да я направи за теб.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

https://m.youtube.com/watch?v=pIo9pI2Iz2I
Мисля , че тук става въпрос за това за което говоря, само че не мога хубаво да си го интерпретирам и се надявах като по опитни да ми дадете по кратки наставления
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Чуждо влияние

Мнение от ivangp »

Всички страхове и притеснения са за ТЕС. Всичко, което не ти носи удоволствие е за ТЕС. Много ТЕС те чака. Няма кратки пътища към щастието. Работа се иска и доста вадене на скелети от килера.
Започвай и пиши как прогресираш. Ние ще те насочваме. Но няма кой да свърши твоята работа вместо теб.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Правих ТЕС , за това, че майка ми не ме искала и , че ме е смятала за бреме.
Нямаше сълзи само тъга и чувство за жал към себе си.
После за това, че страшно много исках приятелки и бях много добра с тях, купихме подарък за един рожден ден, чаках с нетърпение събитието, но те се подиграваха с мен и майките им бяха засмени от поведението на децата си.
Не можех да разбера защо хората не ме обичат.
И сега не го разбирам.
Имаше много сълзи , има и в момента.
Според хомеопатията една от конституциите ми е пулсатила-т.е ревлива докато разказва за драмите си.
Искам щом протегна ръце да ме гушкат (и тогава и сега), не искам сама да си се обичам.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Чуждо влияние

Мнение от ivangp »

Ако ти самата можеше да се видиш отстрани, през очите на друг човек, който е безпристрастен, би ли се гушнала?

Защо според теб другите се отнасят така към теб? Защо ти се подиграват , не оценяват услията ти, не те гушкат, отбягват те?
Само не казвай - "не знам"!
Задавай си този въпрос и напиши всички отговори, които ти дойдат наум?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Майка ми, защото е студенана, баща ми ме гушкаше, но и биеше и не можеше да компенсира болката- с гушкането.
Баба най-много ме гушкаше, но ме излъга , че най-много мен обича, после отрече пред другите внуци .
После се разбра, че брат ми и е слабост и разбрах, че е популистка.
Но тя най-топло ме гушкаше е успокояваше, но знаех , че е само да ме баламоса за да се успокоя, а не защото всичко ще се оправи.
Онези момичета не знам, защо ми се подиграваха, сигурно за да се чувстват силни и обединени над някого, може би е била кофти форма на сътрудничество.Може би майките им са били доволни, че децата им са отракани и като пораснат ще доминират, няма да се подиграват с тях, те ще са тези които се подиграват, те ще са силни, те ще се налагат в живота.
Ами да ,бих се гушнала, като знам от колко много любов имам нужда .
Но не знам как да и кажа , че ще яполучи като порастне
Последно промяна от maria magdalena на 11 Апр 2017 23:53, променено общо 1 път.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Правих ТЕС ,че не мога да ги оправдая (семейството ми) за отношението им, въпреки че знам, че те самите са били огорчени от съдбата. После, че не искам да ги оправдая, недостатъчна причина ми се виждаше.
После, че им прощавам, но още не ми се иска да им простя, боли ме, трудно ми е с една дума да ги освободя, казвам , че прощавам, но много не го чувствам.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Чуждо влияние

Мнение от ivangp »

Според отговорите ти, другите са виновни че не те гушкат и те трябва да се проеменят. Един бил студен, друг популист, трети нещо друго.
Можеш ли да промениш някой друг човек?

На въпроса би ли се гушкала ти самата, си отговорила пристрастно, а въпроса бе за безпристрастен човек. Прочети го пак внимателно и пак отговори. Човекът е страничен наблюдател и не знае от какво имаш нужда. Просто те вижда за пръв път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Как се отговаря безпристрастно, има деца, които като ги видя и си мисля, че са бреме, досадници , които постянно държат времето и вниманието ти и такива, в които се влюбвам и искам да ги гушкам, да си рисуваме , да се галим.
Явно, читейки от мен написаното, може да са ме възприемали като бреме и досада.
Ами като се гледам до колкото мога безпристрастно , бих гушнала онова момиче (мен) бих го изслушала, бих си поиграла с нея.
Виждам я , че търси внимание.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Знам теорията, че децата избират родителите си, но извън нея , слушах майка ми да казва, че не е искала да ме ражда, защото и е трудно да се справя и следователно аз трябва да съм и благодарна, че се е жертвала Тоест съм неканен гост.Баща ми ме е искал, ама го няма да се грижи за мин (интерпретация на майка ми)
.Бях дете, когато и казах, че не съм я молила да ме ражда.
Исках да съм дошла заради любов, не от стечение на обстоятелства.
Последно промяна от maria magdalena на 12 Апр 2017 10:15, променено общо 2 пъти.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Може би трябва да направя ТЕС за това , че не съм направена от любов, която така ми липсва, а по случайност и оставена поради натиск от баща ми и соц.строй през онези години. (Така ми е разказана историята)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Чуждо влияние

Мнение от ivangp »

Идеята на всички тези въпроси, които ти задавам, е да разбереш, че не можем да променяме другите по желание. Нито можем гарантирано да променяме обстоятелствата или материалния свят. Но винаги можем да променяме собствените си мисли и отношение към нещата. А от там и своите емоции.

Ти дотук писа какво искаш да е различно извън теб.
Но то не може да се промени. Можеш да промениш само как мислиш и как се чувстваш ти самата.

Действай в тази посока.
Остави майка си, баща си, раждането си, приятелките и т.н. да бъдат каквито са.
Работи върху себе си. Себе си можеш да промениш.

Пътя е дълъг, всъщност безкраен. Но пък, ако работиш върху себе си, ще го вървиш по-радостно. Така или иначе не можеш да го избегнеш. Тръгнала си да пътуваш към себе си. Спри да гледаш настрани.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор