Чуждо влияние

Истинското пътуване на откривателя не се състои в намиране на нови територии, а в придобиване на нов поглед върху нещата.
Този форум е за всички дръзнали да поемат по трънливия път на разкриване на истинската си същност, себеосъзнаване и разкрепостяване на ума.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Ще потупвам по натам , сега съм малко подпухнала от това , че си поплаках
.А ми е трудно да не се оглеждам в другите, където и да съм ходила ми е било важно да има с кого да си играя , и сега ми е важно.
Ще пиша след като правя ТЕС за нещо си, сега не мога да го формулирам.
И Благодаря за съдействието
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Потупвах за гнева към майка ми и недостатъчната и любов, после я оправдавах заради безсилието , което е чувствала.
Потупвах за това, че губех любовта на мъж, чиято любов ми беше така топла , гушкаща, грижовна и популистка, като тази на баба.
После потупвах за недостатъчността от любов, която изпитвам, след това се успокоявах потупвайки, че щом господ ме е създал имам неговата любов, после му се ядосвах за страданието ,което съществува, после си го обяснавах , че съществува за да се научим на състрадание, след това потупвах , че не искам да пусна любовта на въпросния мъж да си отиде, защото имам нужда от нея, после потупвах, че божията любов идва от различни неща и хора.
Потупвах че пускам тази любов, за да дойде друга, че трябва да примаме любовта без да се привързваме.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Следващият ТЕС , който правих беше за страха от самота, потупвах че допускам вярата, че любовта на мъжа и дето които искам в живота си ще дойдат, след това потупвах, че може би не идват, защото няма достатъчно любов в мен, която да съм получила, че да мога да я дам на тях (мъжът и детето).След което потупвах, че разрешавам на любовта да проникне в мен и да ме изпълни, за да я имам и да мога да я давам .потупвах, че си пожелавам вярва това да се случи, че си пожелавам душевна хармония и търпение да ги дочакам да влезнат в живота ми.

Мисля, че съм малко по спокойна, но малко ме е страх пак да не изпадна, (малко)
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Чуждо влияние

Мнение от ivangp »

Този страх е за ТЕС. Всеки страх е за ТЕС. Независимо колко е голям или малък.
Когато си поплакваш, когато те е най-много яд, когато най-силно се страхуваш, обвиняваш, изпитваш безсилие и т.н., е най-добре да ТЕСаш. Не след това, а по време на силните емоции, ТЕС е най-ефективен и най-силно освобождава.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

https://m.youtube.com/watch?v=VpK7d34DGaQ

Това как според вас се тълкува, ако си влюбен в някого не е добра идея да си мечтаеш за него ли?
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Когато аз изкупувам някакакъв кармичен дълг и съм в момента на изплащането, не трябва ли да си го преживея страданието , за да зануля положението.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Чуждо влияние

Мнение от ivangp »

Само ако вярваш в наличието на кармичен дълг.
Иначе не трябва.
А в какво да вярваш избираш само и единствено ти.

Същото се отнася за влюбването и т.н.
Ти избираш на кого и в какво да вярваш.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Ами доколкото знам вината разболява и предизвиква лошто от което се опасяваме, но как без нея, нали съвестта ни е компас.Как ще спазваме чуждите граници?
Да от вината може да се освободиш , но от цената може ли?
Нали всяко нещо има цена.
Последно промяна от maria magdalena на 19 Апр 2017 19:31, променено общо 2 пъти.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Как да формулирам ТЕС за бъдещи проблеми? Като декларирав , че искам да взема урока без да изпитвам болка ли?
Питах една приятелка по повод на страданието от любов ,която не можеше да продължи, защото нямаше предпоставки от самото начало, дали би я започнала ако е знаела , че така ще я боли после.
Отговори -да.
Тогава какъв е смисъла на тая болка, нали уж трябва да ни предупреждава за нещо?
А пък когато толкова се внимава никой да не настъпиш, ставаш кибик и наблюдател на чуждите животи.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Чуждо влияние

Мнение от ivangp »

Пълна си с клишета.
Спри да се чудиш за това и онова и се захващай с Процедурата - В Мир Със Себе Си.
След 3 месеца, ако чистиш по случка на ден, ще мислиш различно.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Ок шефе
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Имам някаква връзка с пасивно агресивен мъж от типа "затвореният" -според "Селестинското пророчество"-т.е. човек ,който черпи енергия от околните като внезапно изчезва и по този начин държи интереса към себе си.Правя ТЕС да не ми влияе това положение,но към момента ефекта е слаб.
Не мога да си обясня защо съм привлечена от подобна инфантилност.
Не се и сещам какво от миналото може да има връзка,за да направя в"В мир със себе си"
Усещам се буквално енергийно източена от необяснимото поведение.

Правих ТЕС за това,че съм обсебена от необяснимото поведение и изскочи,че вероятно е черта от моя характер.
Че не искам контакт ,за да не давам обяснения ,да не бъда контролирана и да бъда свободна да взимам решения в последния момент, които биха ми били по- интересни.
Има ефект ,но още е малък.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

После,че вероятно имам такава черта в характера да се покривам ,за да не давам обяснения ,защото се чувствам контролирана.
Има малък ефект.
Ще пробвам с това,че понякога се крия,за да бъда търсена.
maria magdalena
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 22 Ное 2011 08:58

Re: Чуждо влияние

Мнение от maria magdalena »

Прочетох темата за освобождаване от нужди и се оказа ,че трябва да тесам нуждата от сигурност.Излезе случка,когато майка се беше скарала с татко и баба и татко казаха,че ни е изоставила.Тесах и тази случка.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Чуждо влияние

Мнение от ivangp »

ТЕСане на случки му е майката. Като гледам не си правила Процедурата - В мир със себе си.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор