Осъзнаване!

Истинското пътуване на откривателя не се състои в намиране на нови територии, а в придобиване на нов поглед върху нещата.
Този форум е за всички дръзнали да поемат по трънливия път на разкриване на истинската си същност, себеосъзнаване и разкрепостяване на ума.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Иване,зададох въпрос подобен на твоя за паразитите давайки пример за децата отгледани от животни и стерилността която липсва в природата и това как те приобщавайки се към нашата среда трудно се развиват или умират не за да се заяждам или спамя,а да дам някакъв повод за размисъл или съответно да се дискутира,но ефекта беше друг.Лошо ли е да се пита и споделя и друга гледна точка?
Ако на някой с нещо не му се харесват въпросите и го дразни,това какво би трябвало да означава?
Споделих моя опит и път с инвестиране в различни методи на лечения и ефекта им,както и материали,които са ми помогнали за нещо и имам чудесни резултати.
От тези споделения последните и реакциите на някои хора,аз бивам посрещнат с реакция,която да ми се покаже,че виждаш ли,аз имам проблеми и продължавам еди какво си.
Ако човек не споделя лошо,форума се увеличава с регистрации,но и не толкова със споделяния.Като пише и сподели нещо човек,пак лошо.
Не искам и не ми е работа да разбирам който и да било,а и нито смятам да угаждам на някой тук.Затова от тази гледна точка спрях да водя тези спорове и дебати,които водех преди и както се вижда,не го правя и от новите провокации.
Ако някой приема въпросите ми и мненията ми да покажа,че моите разсъждения и анализи на информации които съм споделил и коментирал като налагане на истината,проблема в кой е?
Нещата се случват за всеки различно и по различен път в различно време.
За да не безпокоя който и да било в този форум,това е последният ми пост,който пиша тук.
Бъдете живи и здрави и се обичайте повече!
Гената си е в мир със себе си и не може никой с поведението си да му наруши вътрешният мир вече!
П.С.Започнах да чистя това което ме дразни в другите,защото виждах,че го нося в себе си и осъзнах,че се боря не с другите,а със себе си!Така постигнах този мир в мен!
Това Иване осъзнах от тези материали които постнах!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гена, защо според теб все така те посрещат и то не само в този форум?
Какво осъзна ти по този въпрос?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Изкушавам се да споделя и следното.
Преди години банани и портокали си спомняте кога се продаваха,по-колко кг и как можеше да си ги купиш,а сега какво изобилие на пазара има от какво ли не и то през цялата година.
На американците им е интересно защо правим компоти и ни се смеят.
Нямаше и такова предлагане на тези добавки,антиоксиданти и т.н. както в днешно време.
Сега има предлагане на тези неща и са в изобилие,а народа е болен.
Преди какво е по-различно от сега?
Ако държавата за да се развива и е силна е нужно да са здрави хората,а те явно не са.Защо ли и кой има интерес нещата да са по-зле от преди,след като има по-голямо разнообразие на така полезните храни от природата и хранително добавки?
А стреса и напрежението преди и сега по-различно ли е?
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Последният ти пост изобщо по тази тема ли е. Къде е осъзнаването тук? Какво си осъзнал ти или пак само си чешеш пръстите по клавиатурата?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

гената
....,това е последният ми пост,който пиша тук. ...
Последният последен или поредният последен Гена?!
Ще доживея ли да осъзнаеш НАИСТИНА, нещичко поне, за себе си?!!!! :roll:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор