Помага ли ТЕС за по бърз растеж на косата

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Daqna Perduhova
Участник
Мнения: 3
Регистриран на: 01 Дек 2010 20:46

Помага ли ТЕС за по бърз растеж на косата

Мнение от Daqna Perduhova »

Предстои ми бал и искам да попитам дали чрез ТЕС мога да стимолирам по бърз растеж на косата ми.Ако може да ми каже някои колко пъти на ден трябва да се ТЕС-ам ? Предварително Благодаря :)
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

Ами пробвай.Колкото повече ТЕС-аш ,толкова по-добре
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Направи Предизвикателство за бърз расрвж на косата.
Визуализирай се на еди коя си дата с коса толкова дълга колкото желаеш. ТЕСай поне по 10 пъти на ден за косата си + допълнителен ТЕС за всякакви саботиращи мисли.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аз започнах също да работя върху този проблем с Въпреки че губя косата си,аз напълно и безрезервно приемам себе си такъв какъвто съм!
Напомнящата ми фраза е губя косата си.Правя кръга от карате точката,точките по тялото и на пръстите и после завършвам пак с декларацията както началото.Ако греша ме коригирайте!
Искам ако може да ми дадете и друг пример който бих могъл са ползвам,а и Иван казва да ползвам съботиращи мисли,би ли помогнал с една като пример?
Съвсем нов съм в ТЕС и за това се обръщам за някакъв съвет,благодаря ви предварително!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Съботиращата мисъл може да е всякаква, но е мисъл противоречаща на желанието ти и на фразата, която ползваш в ТЕС. Тъй че, ако се появи такава мисъл и отделяш внимание и я ТЕСаш и нея, за да не ти пречи на основната идея, а именно- поникването на коса. :) Запомни-ТЕС работи И с отрицателни твърдения, не като при другите техники, само с утвърждаващи и положителни твърдения, като при това резултатът винаги е положителен! :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ето ти една съботираща мисъл:
Занимавам се с глупости!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

И Често тези съботиращи мисли е не много лесно да бъдат хванати, защото подсъзнанието съботира логиката, т.е. човек търси по всякакви начини тези мисли , а в един момент започва по -лесно да ги намира, но иска работа.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гена,има ли ефект от Тесати за оредяващата коса?
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Re: Помага ли ТЕС за по бърз растеж на косата

Мнение от dejavu »

Daqna Perduhova написа:Предстои ми бал и искам да попитам дали чрез ТЕС мога да стимолирам по бърз растеж на косата ми.Ако може да ми каже някои колко пъти на ден трябва да се ТЕС-ам ? Предварително Благодаря :)
И аз съм си го мислила този ТЕС за растеж. Имаше ли ефект?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Честно казано не съм се задълбочавал в тази насока. :oops:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Публикувай отговор