ПОДАРЪЦИ

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
Аватар
lubo
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Май 2010 10:10

Подаръци

Мнение от lubo »

Мая, аз съм израстнал в работилницата на дядо ми, в която имаше всякакви железарски и дърводелски инструменти. Но все пак си задавам въпроса дали не съм се зарадвал на менгемето защото бих могъл да стегна в него някой или нещо от настоящето?! Първата ми асоциация беше точно такава.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Иване, техниката я прочетох и разбрах прекрасно, но така ми дойде отвътре...може и да е нещо подлежащо на ТЕС, но нали водещо трябва да е личното усещане?!
mayadob:
Искаш ли да те заведа на семинар за напреднали? Laughing
Черпиш ли? :wink: :D :D :D
Иван:
Повече и много интересни техники, включително един вариант на тази техника за решаване на проблеми ще има на следващия семинар за напреднали, който ще е към края на Януари

Живот и здраве... :roll: и това може да стане.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Alisa написа:
Искаш ли да те заведа на семинар за напреднали? Laughing
Черпиш ли?
Не, ти черпиш. Иван каза, че ако заведа двама души, го посещавам безплатно :lol:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Не, ти черпиш. Иван каза, че ако заведа двама души, го посещавам безплатно Laughing
Значи, ако и аз заведа 2-ма души съм безплатно?! Правим си пирамидка, а? :D :D :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Хайде да се наговорим кой кого води и само един да плати накрая :lol:
Пък на Иван всички ще му направим по един виртуален подарък от по 200 лв :lol:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Що бе, може и повече, нали е виртуално :wink: :D :D :D
Аз започвам в аванс, че до януари да се понатрупат, та и някоя лихва може да излезе... :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Спамите темата. Дайте по същество. Има си теми за семинарите може там да си прехвърляте стрелички, вкл и по мой адрес. :)
Аз от своя страна обещавам на всеки който ми прати виртуални 200лв. да му пратяя един виртуален семинар. :wink:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
neafeya
Активен
Мнения: 114
Регистриран на: 31 Юли 2008 18:56
Местоположение: Бургас

Мнение от neafeya »

Хехех Иван 300лв,ама отбий към Бургас на път за София,че искам да се запозная със Мая и другите :lol: :D
Аватар
lubo
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Май 2010 10:10

Виртуални подаръци

Мнение от lubo »

Моля, който има желание да ми подари "чувство за хумор"!
От сега пожелавам да му се връща!
Седят бухал и менгеме на един клон. След дълго мълчание бухалът казал:
- Буху, буху!
Менгемето отвърнало:
- Браво бе, дай да ти стисна ръката!
Rally
Участник
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Юли 2010 18:26

Мнение от Rally »

Мая, сигурна съм, че след като си поговориш с твоя Висш разум, ще имам от Вас много по-одухотворен подарък :wink:
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече! ...
SUPRA
Участник
Мнения: 30
Регистриран на: 30 Сеп 2010 14:07

Мнение от SUPRA »

mayadob написа:Аз започнах с коледните подаръци. Отначало мислех да подарявам на тези, които познавам лично. Но не щеш ли, първи ми се появи Супра. Подарих му един меч. Той се зарадва, качи се с него на един кораб и започна да го размахва.
...
Понеже на срещата стана въпрос дали да пишем кой какво е получил, предлагам ако някой има нещо против да се пише за него, своевременно да пише лично съобщение на автора и авторът да се коригира.
И, както се уговорихме по този повод, ако не напиша какво се е паднало на (тя си знае коя), значи съм й подарила вибратор :lol: :lol: :lol:
Благодаря за подаръка, Мая! :)
Когато някой прочете какво му е подарено си мисля, че той е предубеден, тоест това което е изпитал се опитва да го свърже с това което прочел. Например преди да прочета това мнение, аз прочетох писмо от Мая, което ми подейства доста добре(обнадеждавщо) и сега се чудя дали е от самото писмо или от подаръка. :roll: Не че има голямо значение за мен. :)
Мая, мисля си, че меча ще го размахвам сега за да се справя с нещата, които ме притесняват, а после ще стои до мен за респект. :lol:

За вибратора веднага ми мина мисъл, че на въпросната личност не и трябва това, а мъж по-добър от вибратора. 8) Не знам каква е ситуацията, но така си мисля.

По-късно ще прочета пак как точно се подаряват подаръците и ще подаря и аз. ;)
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Да ви кажа честно не рабирам нещо. Трябва ли определения човек да знае какво му се подарява!? И ако да, защо му е да знае?
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Доколкото аз разбирам, не трябва и не е необходимо. Просто си споделяме, за да разберем дали сме ги получили, така както са пратени, т.е. дали има интуитивност-телепатия. Нали Иване?
Ето, че Мая ми е пратила подарък ,който съответства по някякъв начин на моята реалност! Т.е. тя ме е усетила... :wink: Само не разбрах, дали аз съм успяля, на свой ред, да усетя правилно нея :roll: :?:
Последно промяна от Alisa на 15 Дек 2010 19:00, променено общо 1 път.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Нищо не трябва.
Идеята с описването на подаръците е да се види, че като подаряваш на непознат подаръци, интуицията ти много често ти подсказва идеалния за човека подарък. Като имаш обратна връзка с човека, осъзнаваш това, ако нямаш обратна връзка няма как да разбереш така ли е. Но можеш и да подаряваш без никой нищо да знае.
Нищо не е задължително.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор