Дневник. Това-онова

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D :D :D :D
Абе Мая, детето си е освободило първо ръката, че веднага да почне да ТЕСа :D :D :D :D :D
Да ви е здрав и щастлив, и много да се радвате, всички заедно, на живота!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Rally
Участник
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Юли 2010 18:26

Мнение от Rally »

Мая, Живи и Здрави!!! Страхотен подарък си имаш :D
Нека озарява пътя Ви ... !!!
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече! ...
mimiska
Активен
Мнения: 154
Регистриран на: 08 Сеп 2008 20:51
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от mimiska »

Прекрасна новина! Да ви е жив и здрав! :D
"Ah, but I was so much older then,
I'm younger than that now."
Bob Dylan
aurelia1507
Участник
Мнения: 51
Регистриран на: 22 Юни 2010 21:33

Мнение от aurelia1507 »

Честито Мая ; :D
Да е живо и здраво бебчето и смелата му мама :)
desko
Напреднал
Мнения: 383
Регистриран на: 24 Май 2009 17:29
Местоположение: Пловдив

Мнение от desko »

Мая, честито ти бебче. Да е живо и здраво и много, много да ви радва :D :D :D
christa
Участник
Мнения: 18
Регистриран на: 11 Сеп 2010 10:37
Местоположение: Казанлък

Мнение от christa »

Честито и от мен! Да ви е жив и здрав юнака! Пожелавам му, като представител на зодия Стрелец да стреля винаги точно, право в целта! С такава мама няма да му е трудно да се научи на това! И на още куп други прекрасни неща! Бъдете мноооого щастливи! :D
mari
Участник
Мнения: 34
Регистриран на: 06 Апр 2010 12:44

Мнение от mari »

Честито на мама Мая и от мен!Живот и здраве за малкото ангелче и много щастливи моменти заедно!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Благодаря ви за пожеланията.
Алиса, искрено ме разсмя, че е изкарал ръката, за да теса :lol:

Аз работя по перинеума. Иска ми се да описвам какво тесам, но наистина няма да имам време да тесам, ако започна.

Знаех си, че не трябва да го раждам това бебе. През бременността имах нещо, което сега изчезна. Пак съм си същото л...о от преди :lol:
Е, сега съм малко подобрена версия. Успях да взема, каквото мога.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Айде , айде ние мъжете като бе раждаме и си стоим все л........о!
:D Искам да се обърна към всички , които четат този форум. От 10-на дена ТЕС и ЕТ правя , но усещам в себе си сложността да съм конкретен и точен. Виждам обаче , че натрупването на работа дава ефект. Не че нямам проблеми, но напоследък гледам че гледам на ТЕС и ЕТ като от към най-краткия път. Гледам на това според опита си. Виждам как не съм виждал очевидни неща, които сега като че ли излизат. Виждам как вярвам в някои неща и те ме определят, виждам как ако вярвам в други неща ще започнат пък те да ме определят. Промяната крие доста "опастности", защото незнайно как ми харесва да съм с проблемите които имам.
Хайде успех на всички!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
bulgi
Участник
Мнения: 70
Регистриран на: 03 Фев 2007 21:24

Мнение от bulgi »

nikimm написа:Промяната крие доста "опастности", защото незнайно как ми харесва да съм с проблемите които имам.
Защото в повечето случаи не знаем кои ще сме без проблемите / комплексите / страховете си. Станали са такава неразделна част от нас, че ни е страх да не се загубим ние ако изчезнат те.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Знаех си, че не трябва да го раждам това бебе. През бременността имах нещо, което сега изчезна. Пак съм си същото л...о от преди Laughing
И това си има цаката, ако смяташ, че така ти е по-лесно давай! №4, после 5, после 6...ехеее... все ще се оправиш :D :D :D :D :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Alisa написа:... давай №4, после 5, после 6...ехеее... все ще се оправиш :D :D :D :D :D :D :D
Ама те ще са други. Аз си харесах това.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ама те ще са други. Аз си харесах това.
Е хубаво де, ще сте заедно поне още 18 години! Дръж се за него и го наумчи да ти прави ПРОКСИ. :D :D :D
P.S ...и да чисти :D :D :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Хора, много съм зле. От няколко дена се опитвам да не си призная, но няма начин. Тресат ме гняв и самосъжаление. Няма никаква тъга, сигурно се крие отдолу. Тесам, разбира се.
Имам чувството, че съм изтесала Лъчко, докато бях бременна и сега започвам отначало. Все едно той ми казва "Видя как става, сега давай"
Това е, минавам само да се оплача и да порева от самосъжаление, да му и такова таковата.

Обаче с мъжа ми сме неочаквано добре. Като че ли през бременността бях една твърда скала, за която има само бяло и черно. Даже по едно време тесах, че имам нужда да съм по-мека. И ето, веднага след раждането, станах като дунапренова гъба, че и по-мека. Без никакви перипети влезнах в контакт с мъжа ми - нещо абсолютно недопустимо преди раждането.
Първите дни съжалявах за усещанията, които съм изгубила. Следващите дни се чудех как може да съм била толкова обсебена от тези усещания и ми беше гадно, че съм го допуснала. Сега всичко това ми мина. Доволна съм, че имах този интересен опит и съм доволна, че пак съм аз, но малко ъпгрейдната. Доволна съм, че научих много неща с преживелищен опит.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гняв към какво, самосъжаление за какво?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор