Страх от самоубийство и още ...

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

monioni, предлагам ти и да прегледаш 14-те стъпки от "допълнителни техники" и да почнеш наред да ТЕСаш. Със сигурност ще ти се избистри кое е ПО-то в твоя случай. ИзТЕСай всяка странна, необичайна или различна от водещата, мисъл. Много често пътя към разковничето е такъв. :roll: Пробвай всичко, което ти хрумне да ТЕСаш.
С теб съм! :)
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
maelynn
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 16 Ное 2010 17:24

Мнение от maelynn »

Здравейте отново.
Открух една случка от детството ми, бях на 6 години и цялата в гипс със счупен крак. Майка ми ме изнасяше на балкона върху една маса да съм на въздух и много ме беше страх да не падна. Мислех че като изчистя нея и няколко възможни ПО и всичко ще се оправи, но не стана така. От вчера пак се завъртяха едни мисли ... страх, смърт, абе много гадно :( Малко съм обезверена пак. Дали някога ще се оправя?
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ако не се откажеш ще се оправиш.
За да успееш трябва да имаш ДУПЕ ( Дисциплина, Упоритост, Постоянство, Ентусиазъм).
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

monioni , я виж само колко важни и забравени случай ти изскочиха! Това със сигурност те разтоварва, макар и невидимо, от тежестта на настоящия проблем!!! :D Да те питам, ти от всички възможни аспекти ли изчисти, до сега изскочилите случки?! Ако не си, порови се още малко в тях, провери ги отново, опитай се да ги преживееш отново, до пълна нула откъм емоция и тогава търси нови забравени "спомени".
СПРАВЯШ СЕ! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
maelynn
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 16 Ное 2010 17:24

Мнение от maelynn »

Благодаря Ви за подкрепата :) Няма да се отказвам, просто понякога се обезверявам. Ще търся още неща :)
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

monioni, продължавай без да мислиш, както се казва смело и безотговорно! :D
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
maelynn
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 16 Ное 2010 17:24

Мнение от maelynn »

Здравейте,
Не съм писала отдавна, но реших да ви споделя какво става с мен. Толкова зациклих над това защо, как, какво да оправям че прецених че трябва да се отдръпна от проблема за малко. ТЕС-ам си симптоми които излизат периодично, страх от това-онова. Исках да се отделя някакси и да видя нещата отстрани, защото нещо бъркам или пропускам. Направих списък със случки за чистене с ТФК. Не мога да кажа че съм по-добре много, липсва ми страшно много общуването с хора. В къщи по цял ден ми е много трудно да мисля за разнообразни неща. Ще пътувам за няколко дни сега, дано се разведря и после с нови сили да изТЕСам всичко. Понякога мисля че ми трябва съвсем мъничко, а в следващия момент се съмнявам дали ще се справя сама, искам чужда помощ...
Незнам дали и с вас е било така при работата ви с ТЕС.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Да чувствал съм се така понякога.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Това е част от вътрешната борба ,дали да приемеш промяната на подсъзнателно ниво. Така че, продължавай, особено ако си на някое приятно и разтоварващо те място. Това ще те улесни да направиш пълната промяна. :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор