Квантова Синхронизация (КС)

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
Публикувай отговор
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

получих интересно съобщение, споделям го, за интересуващите се:
Quantum-Touch The Power to Heal
888-424-0041 | www.quantumtouch.com
"Discover The Extraordinary Healing Power of Your Love"
Free Teleseminar with Richard Gordon, Founder of QT

Dear АЛИСА ,

Our mission at QT is to help people live happier, healthier lives by connecting more deeply to their love.

We believe that the key to true health involves connecting to your love, personal growth, and living in harmony with nature and your spirit.



To support this vision, Quantum-Touch is participating in a Free Teleseminar Series with Global Teleclass. As part of this series, Richard Gordon, Founder of Quantum-Touch will be conducting a free teleseminar on March 15, 2011 at 8:00 PM EST or 5:00 PM PST!

At Global Teleclass you will be trained, motivated and inspired by some of the most respected speakers in the Health, Personal Development and Sales & Marketing Industries.

Go to http://www.globalteleclass.com
(For details about Richard's talk on globalteleclass.com, click on "Free Teleclass" and then "Health")

You can participate in as many classes as you wish from the comfort of your
home and convenience of your telephone or computer.
For the month of March, scheduled speakers include:

Health Department: Chef Bryan Au, Brad King, Dr. Bradley Nelson, Dr. Laurie Nadel,Richard Gordon, Dr. Ritamarie Loscalzo, and Rob Sugar

Sales & Marketing Department: Mary Foley, Thomas Sarno

Personal Development Department: Christy Whitman, Iyanla Vanzant, Karen Luniw, Dr. Louis Turi, Mary Goulet & Heather Reider, Dr. Margaret Paul, Patricia Cori,Sheree Diamond, and Sheri Kaye Hoff

Remember, these classes are being offered at no cost to you and you can
listen from the comfort of your home and convenience of your telephone or
computer.

Register today!

http://www.globalteleclass.com

Love & Light,
Richard Gordon
Founder of Quantum-Touch
Jennifer Taylor
CEO of Quantum-Touch

P.S. We fully respect your privacy. Your email address is never sold, shared or traded. We will unsubscribe you upon your request.

Please send inquiries to [email protected] We do not receive email at this address.



Contact Us!
We Love to Hear From You!

Email us at: [email protected]




-----

Youtube



Twitter

MySpace



The Quantum-Touch Vision

* We help improve the health and quality of life for many people using simple, easy to learn energy healing techniques.
* We help people connect more deeply to their love, providing a happier more fulfilling life experience.
* We use Quantum-Touch as a demonstration of how love can directly enact positive change.





This message was sent to хххх@хххххххх from:

Quantum-Touch | PO Box 1810 | Pismo Beach, CA 93448


Email Marketing by iContact - Try It Free!
Manage Your Subscription | Forward To a Friend
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Благодаря Alisa! Изглежда интересно. :)

Изображение

Пеперудата трябва да е ЕЧ....което чакаме да кацне, а не преследваме като цел. :lol:
Rally
Участник
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Юли 2010 18:26

Мнение от Rally »

Да ви се похваля и аз със резултат! Направих си успешно QE-то :) След като най-после през почивните дни ми остана време да изчета темата, която Диана (надявам се, няма нищо против да се обръщам към нея с истинското й име, защото се представи в началото?!) ни прати и темата в нашия сайт, и разбира се Мая ми показа техниката когато се видяхме на срещата, се заех с практиката ... Върху мен имах няколко неуспешни според мен резултата, след това в неделя реших да пробвам върху майка ми, каза че я боли коляното и на третия ми опит-се получи! Стана ми много смешно, усетих някакво пълно отпушване от главата през цялато дихателна система и започнах да се смея ... комичното беше, че в това време майка ми, която незнаеше "страничните" ефекти на упражнението започна да говори "и това ми било лечителка", "аз разчитам, че ще ме лекува, я тя се залива от смях" и от сорта ... и тогава аз всичко си осъзнавах, осъзнавах дори комичността на ситуацията, но не се смеех на това, което тя казваше, а просто смеха ми идваше отвътре ... много хубаво наистина! Мисля, че ми влияе интензитета на протичане на енергията, но това засега немога добре да го уловя и не съм съвсем сигурна дали има връзка, затова ще го оставя за друг път ...!
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече! ...
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Чудесно ,Рали! Честито! Този етап със смеенето ще премине и ще остане хубавото усещане в душата при всяко КюЕйкване, а после и без него. :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Поздравления Rally! Някои от участниците в амер.форум също споделят за такъв пристъп на смях. Явно така освобождаващо им действа състоянието ЧО. Преди няколко поста бях пуснала един пост от там за един американец, който се е излекувал от RLS /Дразнене в мускулите, което го кара непрекъснато да си мърда кратака/ чрез КР. Той много се смее по време на сесията и сподели: "Next I want to be able to get to PA just as effectively without all the laughing right out loud. Hard to convince someone I care as I work on them if I'm standing there laughing like a hyena. HAHAHAHAHA!!!! " :lol: Даже Ники беше копирал там клипчетата на Смеещия се Буда. Малко ти завиждам за това. :wink:
Rally
Участник
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Юли 2010 18:26

Мнение от Rally »

Alisa написа:Чудесно ,Рали! Честито! Този етап със смеенето ще премине и ще остане хубавото усещане в душата при всяко КюЕйкване, а после и без него. :D
Жалко, защото така си ми харесваше със смеха, дори вчера си мислех, че щом не стигам до смях, значи не ми се получава!? Като нямам опит и все още "напипвам" успешния резултат :)

Има и нещо друго, което имам усещането, че се дължи и на QE до голяма степен (така го усещам), макар че от десетина дни правя и ТЕС, чувствам се по-добре като общо състояние-здравословно и емоционално, в смисъл не съм в някаква приповдигнатост и уефория, но определено съм по-добре. Още повече, че сега съм в един етап, при който трябва да съм много изнервена, напрегната ... а аз съм пълната противоположност много ми е спокойно, усмихнато, направо се притесних!? И "зоркото ми око" сега разглежда всичко под лупа :roll: Голям купон е с три техники наведнъж :D
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече! ...
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Явно ЧО :D :D :D има различни прояления. Аз получавам успокоение и празнота, когато ми се получи техниката! Имам питане към Magic Диана. При хронични проблеми техниката може да прилага по 20-30 мин на сеанс????????!!!! Нещо такова ми се върти в паметта или се лъжа?!
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Да, nikimm. Аз съм я правила 25 мин. за емоционален проблем. Човекът заспа. Франк Кинслоу я е правил за раково болна жена 8 дни по 1 час. Туморът в матката с размер на орех изчезнал, а този в черния дроб, който бил колкото грейпфрут, станал като орех и я изписали от болницата.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Франк Кинслоу я е правил за раково болна жена 8 дни по 1 час. Туморът в матката с размер на орех изчезнал, а този в черния дроб, който бил колкото грейпфрут, станал като орех и я изписали от болницата.
Във връзка с този случай от книгата, много искам да изкоментирам, че ДА, туморите са стопени, жената си отива в къщи живее още известно време със семейството си , всичко си идва на мястото, но след година две тя пак умира от рак. ЗАЩО? Най-вероятно, защото тя е излекувана само от конкретния проблем, НО НИ Е ОТ ПЪРВОПРИЧИНАТА ЗА ВЪЗНИКВАНЕТО МУ! Така че, скъпи съфорумци, работете и за двете! Ползвайте всяка техника, която ви допада, но чистете до дупка!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Alisa написа:... жената си отива в къщи живее още известно време със семейството си , всичко си идва на мястото, но след година две тя пак умира от рак. ...
Точно това се питах - дали във времето се е запзил резултатът и дали се е доизлекувала.
Жалко, че е станало така.
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Жената просто не е искала повече да се лекува. Била е изключително щастлива за подареното време да бъде отново със семейството си, но когато ракът започнал да се завръща, тя отказала Франк отново да я лекува.
Вярвам, че душата идва в това тяло да преживее определени неща. Нищо не е случайно.
КР е страхотна техника за връзка с Духа ни, а когато това се случи, душата е в състояние на просветление. Тогава можем да почувстваме Единството и Безусловната Любов. Блаженството, което преживяваме е т.н. сатори. Ето това е което резонира в другия и лекува. Но душата на другия може да има други планове и според мен не бива да се бъркаме в избора му. Ние не знаем защо той е болен. Може би болестта му ще го доведе до духовни прозрения и той ще си спомни защо е дошъл в това тяло и ще почувства неща, които не би могъл ако е здрав, със силно его, обсебен от ролята си в този живот. Не напразно почти всички духовни учители са минали през "тъмната нощ на душата" преди да станат такива. Франк Кинслоу също не е изключение.
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

MagicWoman написа:Жената просто не е искала повече да се лекува. Била е изключително щастлива за подареното време да бъде отново със семейството си, но когато ракът започнал да се завръща, тя отказала Франк отново да я лекува. ...
Е, това е вече съвсем интересно. Защо не ги разказвате целите случки още в началото?
Отказът й да се лекува напълно съвпада с болестта. Рак - значи е предприела програма за самоунищожение. В началото на подсъзнателно ниво, а след това и на съзнателно.
Ако е работила с ТЕС, би трябвало да е можела да промени тази програма за самоунищожение. Или по-скоро да поиска да я промени. И пак - ако иска изобщо да започне. Бъркотия голяма.
Интересното е, че с QE със сигурност тази програма в този случай не е променена. Странно ми е някакси.
Мисля си разни работи, ще взема да ги напиша.
По принцип д-р Хамер (ГНМ) твърди, че орган, психика и мозък (така ли бяха :roll: ) заболяват заедно и се лекуват заедно. И по-точно - с излекуването на кое да е от трите, се лекуват и другите две. Ако стъпим на тази теория, с лекуване на тялото на тази жена, трябва да се е лекувала и психиката . Това, ако приемем, че с QE е лекувано тялото й. Станало е така, че тялото не е излекувано до край - затова ми е интересно дали психиката е била също излекувана частично или не. Всъщност май не точно това е интересното. Всъщност май не мога изобщо да си подредя мислите до край и затова спирам.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Аз пък мисля, че тази жена се е чуствала много силно жертва, и играейки тази роля в живота си,първо: тя не се доизлекува ( не допуска Франк Кинслоу, да я доизлекува) от втория тумор; второ- тя просто отлага смъртта си, защото все пак привличайки смъртта в живота си, не е готова за нея и трето: несъзнатото удоволствие, че е постигнала своето- да е "отлична жертва" и като такава да си вземе "дипломата", т.е. да умре саможертвено и тя го постига! Каква последователност и резултатност!!! Само че, ако се беше "осъзнала"(дошло и просветлението на душата) и използвала Франк или друго, тя щеше да е здрава и щастлива все още с дома и семейството си! А?
Всащност, може би изобщо не е постигнала
Може би болестта му ще го доведе до духовни прозрения и той ще си спомни защо е дошъл в това тяло и ще почувства неща, които не би могъл ако е здрав, със силно его, обсебен от ролята си в този живот. Не напразно почти всички духовни учители са минали през "тъмната нощ на душата" преди да станат такива.
, а просто се е предала и е изпуснала момента на житейския си урок-да превъзмогне себе си жертвата????????
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

В тази връзка, Диана бе пуснала един линк на който Грег Брейдън говори за лекуване на тумор (рак) за няколко минути в една Китайска клиника. Само да кажа, че ако четете за тази клиника, хората при които няма рецидив на тумора след като бъдат изписани, са хората които в лседващите 3-5 години променят начина си на живот, диетата, ежедневно полагат грижи да релаксират, медитират, намаляват стреса.

Т.е. хората които започнат да се грижат за себе си и променят мирогледа си.

Според мен, ако някой друг те "излекува", т.е. премахне ти симптомите, а ти само си лежиш, както в случая с тази жена или в други случаи на светкавични, чудотворни изцеления с молитви и т.н., проблемът след време се завръща.
И в този смисъл донякъде не съм съгласен с ГНМ.
Донякъде защото зависи какво влагаме в думата "излекуван".
Според мен причините за болестите са в главата и докато там не бъдат премахнати причините за болестта, тя ще се завръща в различни форми.
Другото - премахването на телесните проявления на болестта, симптомите й - са само временни мерки, но не и пълно лечение.

Туморът не е причина за болест, а следствие. Премахването на тумора не е лечение на причината, а на следствието.
Последно промяна от ivangp на 11 Мар 2011 17:53, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ще си позволя да напиша нещо тук,макар че по темата съм гола вода,но за рака е така,както казва Иван,и най вече искам да кажа,че за много хора е важно да се изчистят от тумора,да няма разсейки и за тях това е пълното излекуване,но не е и по запознатите с тази болест казват,че рака има хроничен характер!
За това в темата за рака написах един пост и исках да видя мнения,но уви,остана си незабелязан.Това което ми се нареди в пъзела на едно лечение което съм започнал и благодарение,на това че сега съм тук и знам за ТЕС,е да се отиде до едно пълно излекуване,какво ще стане само мога да гадая на този етап,все пак не съм аз болният за да зависи всичко от мен........
Както казват някои хора,аз мога да покажа един друг път,по който всеки сам избира дали да тръгне.........
Публикувай отговор