РАК

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Сега се сетих нещо и искам да го споделя тук!
От това което съм чел и научил досега,виждам че всъщност начина за решаване на даден проблем е много прост,пример е и ТЕС и биорезонанса,ако човек познава билките и може да намери подходящата билка за даден проблем,интересна е и натуралната химиотерапия с кленов сироп и сода бикарбонат,метод на италианския лекар Тулио Симончини:
http://www.blitz.bg/article/23047
http://free-bg.net/index.php?option=com ... &Itemid=13
И понеже човек се съмнява с ефекта на простите неща,които са и без пари,той ги подминава и влиза в тунела без изход!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

гената, има същата теориа и от един руски учен, но той лекува с кислородна вода, дала съм линк в " бибилиотеката", към неговата книга.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Alisa,знам го този учен и неговата теория за кислородната вода-Иван Павлович Неумивакин!Но тази кислородна вода от аптеките които доста хора ползват и пият, е хубаво да се каже че не става и се ползва друга хранителна кислородна вода,която лично аз не знам да я има и продава в БГ!Не напразно в раздел здраве съм пуснал теми за различни видове вода които лекуват,които съм пробвал и знам всичко и от личен опит.
А и тук каквото пиша и споделям,се базира на личният ми опит,не само на информация от нета!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

гената,учудваш ме с това!
хранителна кислородна вода
Никъде в книгата няма такова определение. Там се говори, за слаб разтвор на кислороден пероксид 3% които допълнително се разрежда според начина на употреба( външно или вътрешно) в съотношение 1към 3, 1 към 1...и т.н.! Аз ползвам този прийом, за себе си.
пуснал теми за различни видове вода които лекуват
Ставаше дума за сребърната вода, нали? но пак ще погледна...
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Ако бъде създаден прибор, определящ оптималното равнище на атомарен кислород в тъканите, и още повече, автоматично поддържащ го, то това ще направи човек здрав, а 90% от цялата медицина и фармакология ще се окажат ненужни.

Копирах последното изречение от този сайт:
http://attraction.do.am/forum/58-314-1

Има и нещо друго да кажа,като сложа край на коментарите ми относно кислородната вода,която се ползва от хора за вътрешен прием!
Ако тази вода по аптеките ставаше и има този ефект за който се пише,мислите ли че фармацевтичната мафия щеше да я остави така да си се продава свободно?
За какво не може да се патентова озона,а всеки знае че озонираната вода има същият ефект и озоновите терапии които се предлагат са доста скъпички?
Иван е прав,че в нета има много информация,но една част е доста объркваща и подвеждаща,човек трябва много внимателно да отсява информацията!

И ето един сайт,който показва за каква вода става дума и за на каква цена се предлага въпросната вода:
http://hubpages.com/hub/Hydrogen-Peroxi ... e-Solution

Превода на подобни сайтове правя като всеки друг,който не знае английски с преводача на гугъла!
Ако някой има по различна и достоверна информация,да сподели!Форуми,кой какво пие и какво е постигнал знам много,но дали след време няма да се окаже,че негативните ефекти на тази вода от аптеките няма да се появят с пълна сила?
Неумивакин за съжаление поне това което съм чел за него,никъде не казва от къде може да се намери тази вода!Интересно и защо?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ако тази вода по аптеките ставаше и има този ефект за който се пише,мислите ли че фармацевтичната мафия щеше да я остави така да си се продава свободно?
Гена,ами билките,лейкопласта,помпите за клизми, калиевия перманганат, спринцовките,риванолът ...колко много са нещата, които се продава в аптеките и могат да се употребяват по най-различен начин , но това не се разтръбява!? А, ами аспирина, да не би да се продава в аптеките, с цел консервиране на трушия?!. Ето ти ТЕС, други техники и подходи, природосъобразни,има книги за тях на достъпни цени, книгите се продават, ама рекламират ли се както някой списания и вестници?! Пък имат по-полезен принос от този авторът, да си почеше егото, или да спечели пари, или само да развлича и запълва времето на скучаещите домакини! А случайно да се сещаш, че всичко търпи развитие- откритията, законите, мисленето? Слъчевата енергия, космическата енергия, енергията на торсионното поле( едан наш човек -българин е направил машина употребяваща енергията на торсионното поле, чул ли си това?) АЪъъъ, а ти, до къде стигна със собствената си промяна?! Ето ти си ти, ама знаел ли си до сега, че имаш и други способности, че можеш да мислиш и по-друг от досегашния начин, че можеш да правиш и други неща, освен досегашните. Иначе казано, че можеш да употребяваш себе си и по друг начин и т.н и т. н.(лелеее, дали да не те спрат(жизнената мафия) от живот, че всъщност можеш и друго освен досегашното?!) Фармацефтичната мафия спира доста неща ,но те пак пробиват-хомеопатията, капките на Бах, стари но добри и ефтини лекарства, понеже се открива, че имат като страничен ефект лечение на рак...Примери колкото щеш, но трябва да си отворен да видиш всичко ( подготви се за семинара, приготви се да приемаш!)
Да ние преоткриваме света, пък какво остава, за свойствата на една кислородна вода!? :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Млъкваммммммммммммммммммммм!
Гроб съм!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Една моя приятелка ми каза миналата година,че на майка и една нейна приятелка преди няколко години и била поставена диагноза рак.Жената изобщо не повярвала на лекарите,дори им се присмяла и казала,как съм болна,не съм болна нищо ми няма и това споделила на приятелите си и до ден днешен си е жива.
Как можете да обясните това?
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

гената написа:Една моя приятелка ми каза миналата година,че на майка и една нейна приятелка преди няколко години и била поставена диагноза рак.Жената изобщо не повярвала на лекарите,дори им се присмяла и казала,как съм болна,не съм болна нищо ми няма и това споделила на приятелите си и до ден днешен си е жива.
Как можете да обясните това?
Приятелка, на майката, на приятелка... Или иначе казано агенция "Една жена каза".
Това нищо не значи, докато няма по-сериозен източник.

Мъжът ми скоро взе една книжка за ТЕС за една позната, която имала рак. Оказа се, че жената е с миома на матката...
Моята кума пък веднъж ми каза, че някаква се излекувала от рак с ТЕС. Познйате за кога е ставало въпрос - за мен. Една мацка от този форум се познавала с кумата ми и някъде по линията информацията се е изкривила.
Или, както скоро замириса в друга тема - когато пръднеш в София, във Варна си се наакал.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

По принцип си права Мая,но и за други неща съдим от едни голи приказки,но понеже общувам с раково болни,искам да споделям всичко което правя и постигам,като аз гарантирам че всичко е от практика.Дано да бъда полезен и на други и се надявам да разчитам на вашата помош тук,защото всеки иска да се убеди и провери дали ТЕС може да е пътят към едно пълно излекуване,поне аз искам да го разбера това и съм тръгнал да действам в тази насока,дори след малко влизам в акция!
Не напразно искам да се уча и на други техники,интересувам се,чета опитвам,споделям и т.н.......
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

гената написа:Една моя приятелка ми каза миналата година,че на майка и една нейна приятелка преди няколко години и била поставена диагноза рак.Жената изобщо не повярвала на лекарите,дори им се присмяла и казала,как съм болна,не съм болна нищо ми няма и това споделила на приятелите си и до ден днешен си е жива.
Как можете да обясните това?
Крайно време е да се разбере, че именно убежденията, залегнали в подсъзнанието ни творят реалността ни. Всички лекарства, и лечебни подходи са патерици и действат като физически стимули за подсъзнанието. За това, за мен не е добра идея, човек да си прави профилактична диагностика. Т.н. заболявания са само моментно състояние на организма. А той е прекрасна самолекуваща се система.

Във форума на Quantum Touch четох в една тема, че държат флакончето с лекарството или хранителната добавка и поемат честотите му и това се отразява физически на тялото им, сякаш наистина са го взели. Много се радваха, че ще им отпадне това перо от бюджета. :D

Или пък убеждението, че аспирин протект предпазва срещу инфаркт. Оказва се, че това е истина, с изключение на Великобритания, където изобщо няма подобни доказателства.

Има една книга "Записки физика-экстрасенса " на Чусов. Там се говори за това, че всички болести са физическо проявление на психически разстройства и блокажи на енергията и като такива е напълно възможно след пълното им приемане и хармонизиране на вътрешния свят, те просто да изчезнат от самосебе си. QE и ТЕС точно така действат.

Експериментът с котката на Шрьодингер тук се усложнява от Юджин Вигнер, също Нобелов лауреат, който включва в експеримента и приятелите на "коткомъчителя" . Когато експериментаторът открие, че котката е жива, тя все още е в позиция ни жива ни умряла, докато той не съобщи на приятеля, чакащ в коридора и не само това, но и този приятел в Австралия, който също се тревожи, когато и той разбере и всички заинтересовани лица също, тогава котката наистина може да бъде призната за жива в нашата Вселена.
Например ако човек го боли стомаха, това може да включва гастрит или язва или рак. Но това е на теория преди да го диагностицират. Ако при нея му открият рак, тогава всичко ще протече според Вигнер. До този момент никой не е знаел, а сега всички лекари и роднини ще разберат и резултатът ще бъде записан в историята на болестта. Цялата Вселена ще разбере, че човекът е болен неизлечимо. Тогава човекът е обречен, защото ще му трябва чудо за да се излекува. Може например да отиде до Филипините, където лечителите правят чудеса и той допуска, че те могат да го излекуват.
Самият Чусов, когато експериментирали нов кардиограф върху здрави хора, един ден нямало върху кого да го изпитват и легнал той. Апаратът показал, че е в момент на инфаркт. Той сам признава, че не се е чувствал много добре този ден, но отказва да остава в болницата и си отива в къщи, лежи три дни и след това нищо му няма. След това си изтегля болничното досие и никога повече не се подлага на диагностика.
Дийпак Чопра описва в една от книгите, как негов колега много кашлял и той го накарал да си направи снимка. А той много се страхувал да не е рак, но въпреки това си направил снимка и тя показала рак. Починал много скоро след това. Чопра намерил негова снимка отпреди 5 год. и тя била идентична с новата.

Но въпреки всичко, ако човек твърде много вярва на традиционната медицина, трябва да бъде оставен да постъпва по собствено усмотрение. Защото убежденията му са най-важни за изхода от заболяването.
Последно промяна от MagicWoman на 12 Мар 2011 14:06, променено общо 1 път.
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Във форума на Quantum Touch четох в една тема, че държат флакончето с лекарството или хранителната добавка и поемат честотите му и това се отразява физически на тялото им, сякаш наистина са го взели. Много се радваха, че ще им отпадне това перо от бюджета
Ми то със същия ефект, би могла да държиш само името на лекарството, написано на лист хартия (рекламата във вестника или списанието) :D :D :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MagicWoman
Активен
Мнения: 290
Регистриран на: 12 Фев 2011 20:46
Местоположение: София

Мнение от MagicWoman »

Alisa написа:
Във форума на Quantum Touch четох в една тема, че държат флакончето с лекарството или хранителната добавка и поемат честотите му и това се отразява физически на тялото им, сякаш наистина са го взели. Много се радваха, че ще им отпадне това перо от бюджета
Ми то със същия ефект, би могла да държиш само името на лекарството, написано на лист хартия (рекламата във вестника или списанието) :D :D :D
Точно така, стига да вярваш, че можеш да поемеш честотите от листа. А това май си е истинско предизвикателство. :lol:
~ Чудесата които можем да извършим са ограничени единствено от нашето съзнание ~
http://www.nad-dietite.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Иване,имам една молба към теб!
Ясно е,че доста от вътрешно роднинските проблеми при повечето хора са фактор,който е причина от емоционалното напрежение и стрес,да се отвори във времето рака.Имотни разправии и какви ли не други неща.
Понеже съм се заел с работа за изчистване на причините чрез тес,казвам на доста хора да четат форума и темите понеже има много полезна информация,искам да се напишат някакви примери за евентуални формулировки на декларации и НФ.Знаеш че има хора които в началото това ги затруднява,дори и снощи говорих по скайпа с една жена,от това което видя че постигнах с тес започна и тя да работи и е доволна,но ми каза,че не знае какво точно да теса за причините довели до рака и!Нека това да не е причина да спират с ТЕС,а да продължават с твоя помощ,а и знам че други също ще се включат,да не се отказват тези хора,нали това ни е целта и на нас,да бъдем полезни и показваме каквото можем!
Аз също ще ползвам тези примери и ще споделям в случаите които работя точно и ясно в дадената ситуация какво сме чистили като негативни емоции.
Искам да започнем да работим в тази насока заедно всички които сме тук и да пишем за да се знае,надявам се че нямате нищо против?
Публикувай отговор