Не знам къде греша

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
kristinzog
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Мар 2011 11:41

Не знам къде греша

Мнение от kristinzog »

Проблемът ми е следния- от години насам имам сенки под очите които не са типичните леки сенки ами може би не най-сериозна степен, но достатъчно сериозни. Разглеждах в интернет от какво може да са породени, защото не е сериозна болест -лекарите нищо не са ми казали, но може да са отражение на някой от органите и по-скоро че някой от тях не е в най-добро състояние. Та реших да правя Предизвикателството- като ТЕС-ам сенките тъй като те са симптома (и това което ме дразни и виждам) Но от вече месец и половина насам няма АБСОЛЮТНО никакво подобрение. Те си стоят там. Познавам ТЕС отдавна, прилагала съм го за различни неща, но никога досега Предизвикателството. Знам, че ТЕС ми действа защото през този месец ми се е налагало за малки неща тук и там да ТЕС-я и веднага има ефект (главоболие, херпес,пъпка, болки в стомаха) Но възможно ли е да работи за тези неща, а за сенките не? Ако имам дисбаланс или токсини в организма не би ли трябвало да възпират действието на ТЕС за каквото и да било? (дори съм почти сигурна че нямам натрупани токсини поради факта че 72 часа седмично съм само на течности- вода, чай,фреш) Не знам къде греша и защо за всички други проблеми работи, а сега като се хванах с Предизвикателството и ...нищо.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Здравей kristinzog, аз бих те насочила да ТЕСнеш отношението си към сенките под очите, а след това и всичко, което изплува във връзка с това.Споменаваш-яд("това което ме дразни и виждам"). Почни с него.
:)
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
kristinzog
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Мар 2011 11:41

Мнение от kristinzog »

Благодаря за съвета, веднага отидох да ТЕС-вам точно това- ядът и раздразнението. Но мислиш ли че това ще премахне самият проблем? Не искам да премахвам само чуството към тези сенки, ами и самите тях. Имало е периоди когато не ми е пукало за тях, но като верни другари не са ме изоставяли. Може и да са ми предадени от майка ми, като се замисля имам ги от доста малка- може ми 12-13 годишна.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Това е Техника за ЕМОЦИОНАЛНА Свобода, помниш ли? :wink: и включи в ТЕСането, недоверието си И изреченията от :
Благодаря за съвета, веднага отидох да ТЕС-вам точно това- ядът и раздразнението. Но мислиш ли че това ще премахне самият проблем? Не искам да премахвам само чуството към тези сенки, ами и самите тях. Имало е периоди когато не ми е пукало за тях, но като верни другари не са ме изоставяли. Може и да са ми предадени от майка ми, като се замисля имам ги от доста малка- може ми 12-13 годишна.
:)
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
kristinzog
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Мар 2011 11:41

Мнение от kristinzog »

Помня, да - въпроса е че аз по скоро го приемам за алтернативно лечение на каквото и да е. Разбирам, че всички проблеми идват от емоциите, но не мога да установя какви емоции ако въобще са довели до сегашното положение. Ще приема съветите ти, просто попитах дали мислиш че това ще премахне проблема, тъй като аз като не мисля за сенките, те не ми пречат. Дразни ме това че реших да си помогна с ТЕС и работих упорито месец и половина над проблема а няма резултат. И сега се чуствам повече от всичко решена да ги премахна с ТЕС.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

И аз ще те посъветвам да тесаш всички мисли, които ти идват по отношение на проблема. А не само самия приблем като симптом.
Включително радразнението, че след Предизвикателството няма ефект.

Имам някакъв спомен, че торбичките под очите са свързани с бъбреците. Но дали и сенките са в тази категория, не зная. И друг път съм се чудила.

Какво символизират тези сенки за теб?
kristinzog
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Мар 2011 11:41

Мнение от kristinzog »

Незнам какво символизират. Както казах имам ги от доста малка. Майка ми ги има, брат ми ги има. Предполагам са по наследство. Моите са в най-лека форма (в сравнение на майка ми и брат ми) но си мисля че това е така защото водя далеч по-здравословен начин на живот от тях. Единственото което знам е, че без грим с тях изглеждам като болна. Дори преди работех за една агенция и трябваше да ми слагат грим защото излизах на екран и гримъорката каза нещо от сорта на " Доста тежка нощ си имала май, колкото и пудра и коректор да ти слагам ,сенките ти не се закриват" А тогава си имах най-нормална вечер. Сигурно е излишно да казвам и че не пия и не пуша. И това е проблема- спя, не спя- те си стоят. Наистина незнам какво символизират за мен. Опитвала съм се безброй пъти да ги свържа с емоция или случка, но не намирам такава.
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Щом са ти от малка и майка ти и брат ти ги имат, се съмнявам да изровиш случка като корен на проблема.

Вземи това:
Единственото което знам е, че без грим с тях изглеждам като болна.
Тесай това и наблюдавай какво ти излиза. Най-вероятно ще попадаш на някакви мисли и/или модели, които са валидни и за майкати и брат ти.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Няма гаранция че ще ги махнеш. Което не означава, че няма да ги махнеш. Сенките не са задължително признак на болест. Изчисти си отношението към наличието им и ще видим какво ще стане.
като казваш, че си работила месец и половина върху тях, визуализира ли през този период, както е описано в Предизвикателството?
Ако не си, почвай!
Последно промяна от ivangp на 22 Мар 2011 09:15, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
kristinzog
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Мар 2011 11:41

Мнение от kristinzog »

Хммм, тази част с визуализирането май съм я пропуснала. Добре, ще визуализирам, друго какво- да изчистя отношението си към тях. А да продължавам ли да ТЕСам самия проблем или само нещата около него - като чувства и отношение?
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ето пак недоверието ти
въпроса е че
аз по скоро го приемам за алтернативно лечение
на каквото и да е.
.
Защо е това недоверие? ТЕСни първо него, за да се отприщи случването на ТЕС. Явно нещо в теб те спира, да се довериш и това нещо е вид съпротива, или както ние го наричаме ПО-Психологически Обрат. Него го има описан в книгата и тук във форума-14-те стъпки.
Успех!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

kristinzog написа:А да продължавам ли да ТЕСам самия проблем ...
А какъв е самият роблем?
Най-бързият отговор "Имам сенки под очите" не отговаря на въпроса. "Сенки под очите" не е проблем.
По-точно кажи защо смяташ, че това е проблем.
kristinzog
Участник
Мнения: 11
Регистриран на: 05 Мар 2011 11:41

Мнение от kristinzog »

Аз не изпитвам недоверие към ТЕС, напротив ползвам системата от три години вече и нито веднъж не съм срещала неуспех. Започнах чак сега да се съмнявам и то не в системата ами в това че нещо не върша както трябва с това Предизвикателство. А относно защо сенките са проблем- да ще се замисля. За мен са проблем защото с тях изглеждам изморена, болна и ако бях по -голяма щяха да ме карат и по-възрастна да изглеждам. Понякога дори изглеждам като наркоманка. Искам без да се налага да слагам каквито и да е гадости по лицето си- да изглеждам здрава.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

kristinzog, Ти ще ТЕСаш ли или още ще разсъждаваш(без да се потупкваш= нищо не се получава)?! Почни да се потупкваш с началната фраза, въпреки, че...и продължи с всичко което си написала тук
Аз не изпитвам недоверие към ТЕС, напротив ползвам системата от три години вече и нито веднъж не съм срещала неуспех. Започнах чак сега да се съмнявам и то не в системата ами в това че нещо не върша както трябва с това Предизвикателство. А относно защо сенките са проблем- да ще се замисля. За мен са проблем защото с тях изглеждам изморена, болна и ако бях по -голяма щяха да ме карат и по-възрастна да изглеждам. Понякога дори изглеждам като наркоманка. Искам без да се налага да слагам каквито и да е гадости по лицето си- да изглеждам здрава.
.
Просто го направи! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

kristinzog написа:Хммм, тази част с визуализирането май съм я пропуснала. Добре, ще визуализирам, друго какво- да изчистя отношението си към тях. А да продължавам ли да ТЕСам самия проблем или само нещата около него - като чувства и отношение?
Нещата около него. Те са ти проблема.
Имам голям приятел не е проблем, ако искам да имам голям приятел и е проблем, ако не искам. Т.е. проблемът не е в размера на гъза, а в желанието ми и в оценката на факта.
Ти както и ввсеки друг искаш едно единствено нещо. Да се чувстваш добре. Ако, като си гледаш сенките, се чувстваш добре, няма да искаш да ги променяш.
Ако не вярваш, че е възможно да си гледаш сенките и да се чувстваш добре, ТЕСай и това си недоверие.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор