Жива и мъртва вода!

Информация за здравословен начин на живот.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Жива и мъртва вода!

Мнение от гената »

С жива и мъртва вода,за две седмици си оправих стомаха,проблем който ме мъчеше близо 11г.В казармата лежах в болница,изкараха ме с язва,после се оказа че е някакъв си суперфициален гастрит беше и се почнаха едни болки в края на лятото и началото на есента,времето когато се разваля един месец е ужас,боли и не помага нищо.Преди водата ходих на лекар,изписа ми лекарства,но есествено нищо,а да си играя на експерименти,тука има тука нема не са познали.
Пиех по три глътки сутрин и вечер най вече мъртва вода,а живата си я пиех постоянно.
Мъртвата вода ми помага за хремата,започне ли да ми тече носът,почвам с клечка памук в една ноздра,по три пъти сменям памука,бъркам леко по навътре и после с живата пак,за 15мин спира и носът ми е отпушен.Приятели също като разбраха са доволни.
Мъртвата вода помага и за зъбният камък.След миене на зъбите се жабуря и това редовно ако се прави,камъка падам сам.Невероятно,но факт!
Ако ме ухапе комар или бълха,мажа с мъртва вода и успокоява,както и ако има някакво зачервяване,сърбеж,алергия.
За пърхут помага също,но иска постоянство и време!
За ставни болки когато се прави компрес или ако има повече вода,да се топят краката и да се масажират,баба ми е на 95г и само един път и направих,спа добре и усети промяна,сама си иска да и правя вода и да си топи краката.
За псориазис се пробва една приятелка по указания както пише,нямаше ефект за съжаление,но сега започна с ТЕС!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://chitanka.info/lib/text/2804/7

Това е книгата която прочетох и разбрах,че водата е най важното нещо за човека!Интересни неща пише в тази книга и ако не сте я чели,прочетете я и ще останете доволни!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

По повод на последния пост (линка) и на базата на това, което е открил Масару Емото (гледай в "библиотека"), мога да ти кажа още по-лесен начи да получиш жива и мъртва вода.
1. пълниш съд с вода, на който пускаш бесен хевиметъл, или реч на Хитлер , (лепваш надпис "мразя те") - получаваш мъртва вода! слагаш в друга стая на неутрална територия.
2. пълниш съд с вода, на която пускаш Шопен, Моцарт...( лепваш надпис "любов" и "благодаря")- получаваш жива вода!
Ха наздраве!(сори НЕК!)

P.S.Пицата я поливам с Мерло...
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Браво на тебе,чак тук ли ме завлече с пицата?Мерло да бъде тогава,нали ти черпиш!
Относно водата,говори си!Не ми пречиш!!! :D :lol: :wink:
И това от личен опит ли го споделяш за водата?
ivos81

myrtva voda

Мнение от ivos81 »

bravo be gena,ne znaeh 4e myrtvata voda moje da se polzva za ne6to.
magito023
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 30 Апр 2011 20:08
Обратна връзка:

Мнение от magito023 »

А откъде мога да се сдобия с такава вода?
Здраве, информация за здравни проблеми и полезни препоръки

Здраве и енергия информативен здравен уеб портал
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Има кани които се продават и предлагат!Ако искаш ми пиши на лични за това!
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Гена, ти кои кани би препоръчал? Попаднах на няколко оферти в нета, но друго си е да получиш мнение от човек, който е ползвал такава кана :)
Публикувай отговор