ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Скъпи ми Гена,за има нема почти 48гд,някакви си 13000 сватби :D какво са :D А колкото до теса,направо си се нокаутирам в последно време :D Но пък дава резултат :D Кажи ми за поне един ,който да няма нужда от гъделичкане :wink:
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

fif42„
Аз бях при приятелакта ми с подобна хрема, температура,гърло и т.н.
И понеже имаше целувки , като се прибрах и мен изведнъж ме заболя и загъделичка гърлото и носа текна ей така докато седях на PC.:-)
Я пауза за ТЕС за гърлото , след малко още една за носа и сега си дишам през носа , няма сополи и гърлото си е моето :-)
Че тесаш вече наум и помага похвално , че не си изпаднала в паника , че ТЕС не действа:-)

Ето ти едно потупване по рамото от мен :-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Фиф,поздравления за упоритостта,от мен имаш една усмивка,за потупване по рамото още малко работа и тогава!
:D :D :D
Успеха един ден вярвай,ще бъде възнаграден,но иска много труд и пот! :wink:
От днес започвам да ти изпращам и на теб положителна енергия мислейки си как това те зарежда и помага! 8)
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Сутринта станах като пребита,хем мускулна треска от танците луди :wink: хем мръсната гадна настинка с още по-гадната хреме ме бяха така задръстили,че чак се усещах подута.До тука два теса и сега съм много по- добре :D До довечера вярвам ,ч е ще съм и била шута :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гена ,как го правиш това с пращането? :D
DG
Участник
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Апр 2011 06:50

Мнение от DG »

Я, изпрати и насам!:)))) Макар, че нищо чудно да си ми пратил малко, защото днес се чувствам отлично! :D
....Благодарности на Иван за ТЕС!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

fif42 написа:Гена ,как го правиш това с пращането? :D
С мерак как! :wink:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Имам си кутренце на 13гд пинчерка,която се казва Пинчи :D От малка си има някакъв проблем с корема,нямам понятие от какво и къркорят чревцата,това се случва на периоди.Тя е много злояда,като цяло яде пиле на грил,кремвирши Тандем и домашни кюфтенца и то не винаги,пие прясно мляко и от 2-3гд яде от сухата храна.Плодове и зеленчузи почти никакви.Когато и става зле идва при мен и ляга така ,че да и държа корема с ръка ,докатто и поразмине.Днес се сетих да и направя ТЕС по нейните точки,учудването ми беше голямо ,тя просто седеше да я почуквам по точките и даже взе да се прозява.Понеже е такова сприхаво животинче ,аз по едно време спрях,а тя с лапичката ми дърпаше мойта ръка да продължавам.Не съм засичала след колко време но рипна на крачета ,донесеми един парцал дето си дърпаме двете и си ръмжиме и явно доста и беше поразминало.Яде и сега даже похърква :D Заслужих ли си похвалата пред строя :wink: или поне снимка на алеята на славата :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

За ТЕСа добре, ама защо й даваш да пие мляко? Не си ли чувала, че кучетата не го понясят. Противопоказно им е.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

За първи път го чувам ,а и тя сама си го търси.Когато не пие мляко и ма запек по 4дена.В такива моменти чак мен ме заболява корема :D А тя с такъв мерак си го пие ,че чак си сърба,мляска и премлясква :D Тя така и така нищо не яде и това ли да и спра :cry:
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Да споделя нещо от днес.Вчера имах много работа.Аз монтирам ел.двигатели и това си е много тежка работа.Сутринта се събудих със схваната точка ,коята свързва раменете с врата.Не можех да си движа врата нито на ляво нито на дясно.Тесах го няколко пъти ,поолекна ми ,но като почнах днес работа,нямах сила да си вдигна главата.Концентрирах си мисълта там където ми е болката даже си я натисках известно време с показалеца и средния пръст на дясната ръка и изведнъж се сетих за ПРОСТИ МИ ,СЪЖАЛЯВАМ,ОБИЧАМ ТИ ,БЛАГОДАРЯ ТИ.Повтарях го докато ме отпусна.От време на време си тананиках мелодията от клипчето :D Когато ме отпусна имах чувството ,че гардероб ми падно от гърба :lol:
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

fif42 написа: Когато ме отпусна имах чувството ,че гардероб ми падно от гърба :lol:
Ахахах продължавай все така страхотни сравнения правиш:-)
Аз работя на стол по цял ден пред PC и вкъщи продължавам.
Имах проблеми с кръста, гърба , връта преди ТЕС , поне 2 пъти в месеца бях да ме наместват до следвашия път.:
От както открих ТЕС , съм забравил какво е това да ти се схване гръб, кръст ...
И хубавото при теб FIF42 , че не изпадаш в паника и не си казваш "ТЕС не работи ..." опитай ако не знаеш да визуализираш как си се чуствала като не е те е боляло и ТЕСай :-)
И не спирай да споделяш!
Смях се с глас на това с гардероба :-)
Може би защото ми е до болка познато:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Е как да казвам ,че не работи ,като си работи :D С всички откачалки около мен,ако не работеше до сега да съм изтупала търлъка :wink:
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

fif42 написа:Е как да казвам ,че не работи ,като си работи :D С всички откачалки около мен,ако не работеше до сега да съм изтупала търлъка :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Отново ме умори от смях!
Тези откачалки около теб са "нормалните" скъпа :-) Лошото е , че стават все повече и повече.
Не ги обиждай така:-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Ангеле,те толкова си могат,как да и ме се сърди човек :D
Публикувай отговор