Дъра-Бъра :-)

Информация за здравословен начин на живот.
Публикувай отговор
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3818351

Тук да се появи един лечител,който с няколко движения зад гърба оправя проблема ти за секунди,да ги видим какви да тези техники и апаратури където толкова се рекламират и продават за луди пари,но бизнеса си е бизнес,дори и когато става въпрос за човешкото здраве,а от здраве пари не се печелят! :wink:
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Преди малко видях една приказна история по бтв за 4удесата ,които върши вярата в БОГ и плаках от умиление
ставаше въпрос за едно мом4е футболист събудил се от кома и у4ещ се отново да ходи и през цялото време майката говореше с такава силна вяра ,4е мом4ето и отново ще играе футбол и съм сигурна ,4е предаде тази вяра на всики,които я гледат.
Защо хората от този форум толко са пазят от състраданието и търсят познанието в 4ужди у4ения -постоянно дават за пример дзен будистите,да приемаш нещата спокойно и равнодушно.
Тази философия ми е 4ужда,защото БОГ е любов и състрадание.Винагии съм се възхищавала на хора като майка Тереза,която е посветила живота си да помага на страдащите.
тези будисти с ехидни усмив4ици,медитиращи и с тяхните уравновесени 4увства не са мойта цел.
Напротив нищо не може да ме отклони от моя единствен път-
вярата ми в БОГ.
Знам ,4е изглеждам много наивна с това изказване във о4ите на някой,но това съм аз .
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Това си е твоя избор,както и всеки прави такъв във себе си!
Всеки вярва в нещо което сам си избира!
Друг е въпроса,че вярата в самите нас явно не е и в интерес на някой,за това и се е наложила тази вяра в Бог,има различни религии,но никой не може да каже след като от години това се предава от поколения на поколения,има ли някой който го е виждал и това трябва да бъде истината която да приемем,или да повярвам в нас самите които виждаме,че всичко зависи само и единствено на нас?
Въпрос на личен избор и осъзнаване! :wink:
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Днес е един странен ден.
Всеки показва истинското си лице ми се струва.Гени,аз може и да съм неосъзната в твоите о4и ,но съм интуативен 4овек и усещам безпогрешно хората.Виж първата страница където си писал,4е аз бях първата която те окуражи ,защото видях в теб нещо ,което тук липсва-да се споделя и пише на разбираем език и си един свестен 4овек поне в моите о4и макар и с недостатаци.Не съм по ком. тех.и не знам как сеправи ,но много искам пове4е хора да видят този репортаж -даваха го днес по бтв сутринта към девет без петнайсет,става въпрос за силата и вярата на една майка.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Не знам само защо си помисли,че те мисля за неосъзнат човек?
Ти си направил избора си,това и си е изцяло твое решение и никой не може да го промени!
Помня какво ми писа в началото на темата,а относно недостатъците които забеляза мен ще ми е интересно да ми ги кажеш!Така ще мога да ги видя и поработя върху тях!
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Eх, Гени не се хващай за думата,няма да направя това.
Всеки 4овек има косури и аз също,може пък именно в това да ти е 4арът.
Хубава ве4ер излизам с малкия да караме колело.
а след малко гледай бтв
ivangp
Site Admin
Мнения: 4568
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Василка, никой не иска да те отклонява от вярата ти в Бог, само да ти даде идея, че Бог може и да не е извън теб, а също така може и да не е само Любов и състрадание.
:idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Разбирам какво имаш впредвид.
Аз това и правя,затова и използвам тази тех..
Но днес не ми се философства,живота е по-мъдър от всякакви техники,а какъв живот само кипи навън.
Само преди 70 дни бях от другата страна на луната,в болница и срината отвсякъде и затова сега съм искренно щастлива,4е съм здрава и изпълнена с любов и благодарност.От дома си виждам Пирин,потънал в зелинина,от дворовете на хората надни4ат цъфналите рози,аз не мога да им устоя и постоянно се спирам да ги помириша.Ще нацелувам детето си ,въобще е един като в песента ю-ТУ бютифул дей.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

http://www.-----.com/pages/%D0%90%D0 ... 1203948980

ето ти малко духовна храна за четене! :wink:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Честит празник на Българския дух, стремеж за утвърждаване на уникалността и независимостта му чрез Глаголицата и по-късно Кирилицата! Нека го уважим, а така и самите себе си, като изразяваме грамотно мислите си, като се погрижим да избистрим изказа си и обогатим речта си с хубавите ни български думи и смисъла, който носят!
Честито на огамотителите, на одухотворителите и на будителите, защото тяхно е царството словесно и наша е радостта от високите им стремежи!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

За съжаление,празник превърнал се в показност кой кое и колко сме .......... :roll:
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

От два дена като стоя пред компютъра ми се доспива много,да не са почнали да ни облъчват вече и чрез интернет? :roll:
mayadob
Яка ТЕСла
Мнения: 1398
Регистриран на: 29 Мар 2008 18:32

Мнение от mayadob »

Ще ми пуснете ли по един глас - участвам в един конкурс - http://babysling-bg.com/2011/05/27/%D0% ... %81%D0%B5/
Публикувай отговор