ДОМАНЧИЧ МЕТОД вече и в България.

Инициативи за благотворителни кампании.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

До колкото знам не се записва нищо.Каних две медии да заснемат събитието,никоя не се отзова!
Важното е,че от тук нататък много ще се говори за това лечение и интереса ще нараства!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Гена , щом си направил всичко което зависи от Теб и не са дошли , значи така е трябвало.
Хората които са доволни ще са достатъчни като начало за реклама, въпреки , че една реклама никога не е в повече , ТВта си е ТВзия.
Пък и може да не са дошли , защото не е ЛОША новина :-) Добрите новини не са интересни новини , не привличат внимание

Дерзай приятелю :!:
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Имайки предвид хората колко са податливи на телевизията и как тя добре промива мозъци е така,но за мен по добра реклама от един излекуван и доволен човек няма,а и не страдам за това,че не са дошли!
Ако се изгледат линковете които има за лечението няма да се види нещо по различно от това което се прави и сега върху нас!Въпроса е,че има ефект и това се усеща при хората които са около мен,понеже сме на групи,а и с други не си комуникирам и не се виждам от дошлите на лечението.
Човек е хубаво да стои в залата и да приема енергията докато трае лечението,което също има ефект и наистина се усеща това,но от всеки по различен начин! :)
От близо метър разстояние от терапевтите които работят върху друг,аз усещам как ме докосва енергията им!И другите жени които са мен също я усещат,но при всеки е по различен начин!
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

гената написа:Имайки предвид хората колко са податливи на телевизията и как тя добре промива мозъци е така,но за мен по добра реклама от един излекуван и доволен човек няма,а и не страдам за това,че не са дошли!
Ако се изгледат линковете които има за лечението няма да се види нещо по различно от това което се прави и сега върху нас!Въпроса е,че има ефект и това се усеща при хората които са около мен,понеже сме на групи,а и с други не си комуникирам и не се виждам от дошлите на лечението.
Да разбирам ли , че и ти лекуваш нещо ?! Ако не тайна сподели какво и как се повлиява на 1ви , 2ри , днес 3 ти , и 4ти ден.
Колко трае сеанса да кажем с теб , какво изпитваш , клиповете които се интересува ги е изгледал , а има и други които иска намира...
Много ми е интересно това с извиването човек назад именно от клиповете , Аз посмъртно не мога да се извия така , дали не случайно в клиповете са все жени които се извиват така назад...
Бъди ти репортера , щом няма други медии там приятелю!
Или още го осмисляш и затова не си написал или не знам какво те спира надявам се не забележките , че много пишеш са причината за това;-)
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Да и аз се лекувам с метода,а това за накланянето го забрави!Това не се прави тук!
Предполагам,че много неща ще напиша след няколко дена,казах засега че хората наистина виждат ефекта от лечението!По принцип той трае след това още месец,т.е. човек вижда положителната промяна която продължава да настъпва!
Аз лекувам хернията и проблемите които имам по главата и лицето си,себореен дерматит.
Усещам една много приятна промяна,пълно спокойствие в мен,абе като нов все едно след основен ремонт!:)
Главата не ме сърби,лицето като че ли вече не се омазнява така силно и люспите са по малко,но нека изчакам да мине време,чак толкова светкавична промяна едва ли някой може да очаква да има,но е по важното че лечението дойде и в БГ!
На приятелката ми майка и,за която съм писал че е на 70 с рак на дебелото черво също е с мен.Освен това,тя е с диабет и артрит и то в много тежък стадий.От първият ден каза,че усеща макар и малка промяна,но облекчение има.Аз снощи и казах,че в неделя ще излиза от там без патерици и инвалидна количка! :)
Казах,също и че ще дойде човек с множествена склероза,от 20г е с това заболяване,като вече и започва да губи зрението си.Тежко изпитание е за него идването до тук,имайки предвид че е на инвалидна количка и не е много добре,но човека е силен и дори сестра му ми каза,че си правил постоянно планове като се излекувал и оправи какво ще прави,ето какво си мисли човек,който дори и очите на лекарите е неизлечимо болен,чете и се интересува за алтернативни лечения.
Моя клиентка,както казах в темата му спонсорира лечението на Люляците!Вчера ми каза,че е говорила с него и звучал доста по различно.А аз на сестра му казах,че нещата ще се подобрят доста,но няма да се спира и след лечението да се работи и аз съм поел ангажимент за това пред тях и знам,че ще се подобри още повече този човек!
Има едно малко дете,от вчера са дошли с мама и тати,голяма сладурана е,разбрах че е болно от нещо което се предава от тях и си поговорих с бащата за това,казах му за ТЕС и за доста други неща,които виждам че доста го изумиха и изненадаха.Той каза че не вярват никак на тези лечения,но дядото ми каза ни накара на сила да дойдем,мисля че и те ще си тръгнат от тук с едно ново и променено съзнание за тези лечения и какво всъщност е човек,днес определено пак ще си говорим за тези неща с тях,а и знам че те ще говорят с Иван за ТЕС!
Хайде,за сега това от мен!
След неделята още! :wink:
Аватар
Angel_K
Напреднал
Мнения: 332
Регистриран на: 07 Май 2010 17:23
Местоположение: България
Обратна връзка:

Мнение от Angel_K »

Бравооо ГЕНА.
Като за 1ви репортаж браво.
Само да попитам детето с майката и таткото да не са от РУСЕ и малката да се казва Рали а бащата Диан много ще се радвам ако са тези за които си мисля!!!!!
Опитай ТЕС - тупни се тук и там няма да ти навреди. :-) ;-)
http://tec.a4obg.com
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Не са от Русе,а от София!
Относно колко трае терапията на човек,при всеки различно и се прави докато се усети подобрение и облекчение ако има някакви болки,ето пример за майката на моята приятелка от Търново,първият ден е засякла че е продължила 35мин.
Има едно положение в което ти слагат краката на стол.Искам да кажа,че дори и през обувките когато размахва ръце терапевта се усеща енергията му,вчера това го усетих много по силно от първият път,чак се изумих!
А моята баба не поиска да дойде,но вчера ми каза,учи се и после да прилагам на нея лечението. :D :D :D
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

И най сериозно и искрено искам да заявя тук,метода не е някаква шарлатания,както някои хора ме попитах когато им споделях за него!!!!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Това за извиването всъщност се прави и тук, но хората не реагират на енергията, т.е. те й се съпротивляват. Виждам ги как се поклащат, даже ми казват, че усещат как нещо ги натиска, но инстинктивно се съпротивляват. Поради ред причини в началото нямахме много време за разяснения и обяснения, ами направи почнахме с терапията. Самото огъване не е толкова важно. Важно е въздейтвието върху човека, т.е. резултата накрая и факта, че той чувства енергията. Огъвнето е само показател за това, че усеща накъде го влече енергията. Но не е фактор в лечението. И да се огъваш и да не се огъваш пак си работи метода. Стига терапевта да не му пречи със съмнения.
Последно промяна от ivangp на 28 Май 2011 16:27, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
nia
Майстор
Мнения: 717
Регистриран на: 18 Юни 2009 14:37

Мнение от nia »

Много интересно!

Но от гледна точка на разбирането, че достигането и осъзнаването на корена на проблема е начина за излекуване на едно заболяване, как се проектира тук този метод? Има ли "работа за вкъщи"?

Иване, разкажи повече.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Абе, хора, като няма ТВ та вие не можете ли да снимате?! :roll: Хайде, разкажете още, кой какво лекува и как реагира на лечението, научавате ли как се прави това лечение, ще правят ли курс за терапевти тук в БГ...всичко да си кажете, ей! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Преди малко разбирам,че мъжът с множествената склероза вчера е стоял 3 часа в количката по време на терапията в залата,което според сестра му е истинско постижение,след като едва издържал и час и се свличал! :wink:
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Ейй хора пишете малко поподробно наистина...Тази енергия я усещам тук от Варна.Ако има курс за лечители или семинар аз ще съм първият записал се :).Поздрави и моля ви пишете ,защото ми е голяма тръпка това което се случва там!!!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

nia написа:Много интересно!

Но от гледна точка на разбирането, че достигането и осъзнаването на корена на проблема е начина за излекуване на едно заболяване, как се проектира тук този метод? Има ли "работа за вкъщи"?

Иване, разкажи повече.
Достигането до корена е един от начините, не е единственият начин.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

гената написа:И най сериозно и искрено искам да заявя тук,метода не е някаква шарлатания,както някои хора ме попитаха когато им споделях за него!!!!
И аз искам да се присъединя към това мнение. Днес, след като аз прилагах три дни на други хора метода, ми го приложиха и на мен. Усетих ефекта веднага. Огънах сис е като върбова пръчка и сега съм много по-свеж. Че се чувствах като парцал, след две седмици летене по 8 часа на ден и три дни прилагане на ДМ пак по 8-9 часа. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор