За ТЕС в "Преди Лекарствата" по НБТ

Инициативи за благотворителни кампании.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

За ТЕС в "Преди Лекарствата" по НБТ

Мнение от ivangp »

Гледайте едно предаване за ТЕС по НБТ. На мен много ми харесва как е направено и според мен от всички предавания в които съм участвал в това имаше най-голяма възможност да какжа нещата, които исках да кажа. По принцип цялата поредица от предавания, които водещата Неделя Щонова, прави са интересни. Евала й правя, че има подобно предаване при факта, че тя самата е лекар. И за това, че е успяла да го задържи 10 години в ефир шапка й свалям.

Виж предаването тук.http://nbtv.bg/?instanceID=1093&page=video-archive
Да не забравя и да благодаря на Таня, която ме свърза с Неделя Щонова.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Smarfieta
Участник
Мнения: 35
Регистриран на: 07 Юни 2011 19:39

Мнение от Smarfieta »

Чудесно предаване!
Поздравления за участието! ;)
Ура за водещата!

П.С. Винаги съм вярвала, че не е нужно човек да изпита всичко на гърба си, а може да се поучи от чуждите грешки, понеже нали аз съм от мързеливите, обаче сега и Иван като го каза....чувствам се една крачка напред! :lol: :lol: :lol:
trend

Мнение от trend »

Супер е предаването и водещата много добра и компетентна и на мен това предаване най-много ми хареса от всички досега за ТЕС.
Rally
Участник
Мнения: 43
Регистриран на: 20 Юли 2010 18:26

Мнение от Rally »

Най-после! Браво, за смисленото предаване :!:
... и това, че сте навън е много добре измислено!
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не повече! ...
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Чакам цяла поредица след лятото, нали!? :lol: :lol: :lol:
Жената беше чела и твоята книга, добре си беше написала (преписала) текста, задаваше правилните въпроси, бяхте в доста непринудена обстановка и много естествено поднесена темата,( без чалга вметки :wink: ) . Поздравления! Само не знам, като подчертаваш твоята дистанцираност и безпристрастност, неналагащи твоя избор на мироглед и техниката, дали успяваш да привлечеш последователи сред масовия телезрител?! :roll: :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
trend

Мнение от trend »

Alisa написа:Чакам цяла поредица след лятото, нали!? :lol: :lol: :lol:
Жената беше чела и твоята книга, добре си беше написала (преписала) текста, задаваше правилните въпроси, бяхте в доста непринудена обстановка и много естествено поднесена темата,( без чалга вметки :wink: ) . Поздравления! Само не знам, като подчертаваш твоята дистанцираност и безпристрастност, неналагащи твоя избор на мироглед и техниката, дали успяваш да привлечеш последователи сред масовия телезрител?! :roll: :D
Алиса много правилно задава отговорите във втората част на поста си, но според мен аудиторията точно на това предаване е с интелигентност над средната така че не им трябва много убеждаване и сладки приказки :). За разлика от други масови предавания, където жълтото е водещо.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Всичко е от това кой води предаването,а имайки предвид досега кои са били водещите какво може да се очаква?
Хубаво е да има продължение с повече примери и яснота за техниката,което несъмнено ще помогне до по широкото и разпространение!Мисля,че точно това е предаването в което трябва да се правят предаванията за ТЕС от тук нататък!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
trend

Мнение от trend »

гената написа:Мисля,че точно това е предаването в което трябва да се правят предаванията за ТЕС от тук нататък!
Направо да се преименува на ТЕС с ко-водещ Иван Петърнишки :) :): ):
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

ГОРЕЩО, ама МНООГО ГОРЕЩО ви препоръчвам да гледате по наколко пъти следните предавания на сайта на Д-р Щонова:
http://predilekarstvata.com/flv/videohigh.html

Предаванията са:
4 част на "Антималигноцит - надежда или илюзия"
Обърнете внимание на надписите които текат под картината!

"Интервю със Златко Енев - писател" 1-ва и 2-ра част.

Изобщо много интересни предавания има, но тези са страхотни, поне за мен.
Още един път свалям шапка на Д-р Неделя Щонова за тези предавания.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
versilna
Участник
Мнения: 13
Регистриран на: 02 Фев 2011 16:30

Мнение от versilna »

Благодаря Ви за темата, много интересно и полезно!!!
Siska
Участник
Мнения: 58
Регистриран на: 02 Фев 2011 19:18
Местоположение: София

Мнение от Siska »

супер! ще го използвам в моята собствена "пропаганда" за ТЕС, вместо да се 'абя аз да обяснявам и то не толкова добре :))
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

предаване по НБТ

Мнение от vladopetkov »

Да, много добре направено предаване. Наистина професионално, без жълтини и др. подобни неприятни изненади. Прав е Иван, като казва, че от всички предавания, в които е участвал за ТЕС, това май е най-доброто. Поздравления и към водещата; то тук май всичко зависи от нея. Интелигентно и с респект към събеседника. Поздравления! :D
просто минавам
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Яну 2011 12:12

Мнение от просто минавам »

След като изгледах предаването от 17.07 просто минавам пак да споделя, че разбрах, защо преди повече от година и половина бях толкова бързо привлечена от теб Иване (не те познавам лично) и от метода който популяризираш и ти се доверих безрезервно. Вижданията, разбиранията ми на този етап от моя житейски път за живота и всичко останало много се доближават до твоите. Прекрасно е, че има такива като теб Иване!
trend

Мнение от trend »

Мен лично много ме вдъхновяват книгите и интервютата на Хорхе Букай, ето едно
http://nbtv.bg/?page=air-event-details& ... 50d056156e
От книгите му човек може да се просветли, надарен с прекрасна харизма, зарежда и освежава. Личната ми среща с него преди година ми достави неистово удоволствие, всеки негов роман ми носи много вдъхновение и знание.
Публикувай отговор