Хрема

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Spasow
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 10 Авг 2011 19:05

Хрема

Мнение от Spasow »

Привет на всички :) Днес прочетох книгата за ТЕС и си извадих на листче стъпките за да ги запомня по бързо..

От вчера носът ми тече , гърлото ме боли и реших веднага да пробвам да приложа ТЕС.

Пробвах с различни декларации но няма почти никакъв ефект ..

формулировката беше следната :
Въпреки,че имам хрема ....
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ами пробвай с очевадното - боли ме гърлото и тече ми носа.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Вкарай в декларацията и емоция. Какво не ти харесва в това че имаш хрема и течащ нос? - т.е. намеси емоцията.
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Spasow
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 10 Авг 2011 19:05

Мнение от Spasow »

nikimm написа:Вкарай в декларацията и емоция. Какво не ти харесва в това че имаш хрема и течащ нос? - т.е. намеси емоцията.
Значи нещо от сорта
Въпреки, че не ми харесва да ми тече носа и да ме боли гърлото,аз напълно и безрезервно приемам себе си
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Спасов, на колко години си?
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Spasow,тес е техника , в която играе и интуицията. Тази техника е една от тези, които учат на това да се вслшваме във вътрешния си глас. Ок ако смяташ , чене ти хасресва да имаш хрема, декларацията би могла да е ок , но след нея е хубаво да започнеш да задълбочаваш. Може бои има много причини , поради които не ти харесва да имаш хрема. Опитай се да чуеш вътрешния си глас , защо точно тази хрема, която се появява по точно този начин не ти харесва, ама конкретно. Задай си въпроса, какво ме дразни? На какво ми напомнян това дрзнене? Иначе декларацията ще остане доста обща. И тя има смисъл , ако не можеш да задълбочиш. Направи я няколко пъти днес и утре ще ти се появи нещщо ново :!:
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Публикувай отговор