Прочистване на жлъчка и черен дроб

Информация за здравословен начин на живот.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Прочистване на жлъчка и черен дроб

Мнение от ivangp »

Ето връзка към една интересна статия за изхвърляне на камъни от жлъчка без операция и прочистване на черен дроб.

http://horkekameny.webpark.cz/gallstonesBG.html

Мисля, че ще е полезна за всички.

Ако някой се навие да го прави може да сподели резултати тук.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Аз не съм го правила, защото все ми се вижда страшно :oops: , но моя приятелка проведе това прочистване по Хулда Кларк преди месец-два и описа точно такива резултати и изхвърлени камъчета. Не е имала преди това някакви болки или предположения за камъни в жлъчката.
Единствения недостатък е, че няколко дена след това е имала разстройство.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

За мен по-добрият, но пък и по-продължителен и труден за повечето хора вариант за премахване на камъни от жлъчката и прочистване на черен дроб е гладуване или плодово-чаен разтоварителен режим. Тъй като при тях не се приемат мазнини, тялото само започва да разгражда мазнините натрупани в жлъчката и черния дроб.

Всеки си решава за себе си какво, кога и дали да пробва. :)
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Snowball
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Май 2016 17:42

Re: Прочистване на жлъчка и черен дроб

Мнение от Snowball »

Моя близка премахна чревни паразити с билки, които примаше в някаква специална комбинация. С изненада открих, че има билков продукт, който съдържа точно тези билки плюс още няколко, като китайски равен и червена калина, които изобщо не знам какво представляват. Понеже искам да направя прочистване на черния дроб, а билките са ми напълно непознати (някои дори ги няма у нас) мисля да опитам въпросния продукт, който е Purify (http://parazitstop.bg/products/antipara ... kapki.html) Някой има ли отзиви за него? Ще се радвам да чуя мнения.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Прочистване на жлъчка и черен дроб

Мнение от ivangp »

Snowball, този форум е основно за ТЕС. Има и теми, които не са пряко свързани с ТЕС, но не мисля, че тук ще намериш информацията, която търсиш. Съветвам те да търсиш отговори на въпросите си в интернет. Гугъл обикновено много помага.

Прочистване от паразити и прочистване на жлъчка и черен дроб са две различни неща.
Паразитите трябва да бъдат убити, докато камъните трябва да бъдат разградени.

Двете цели се постигат по различен начин и с различни средства.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Snowball
Участник
Мнения: 4
Регистриран на: 30 Май 2016 17:42

Re: Прочистване на жлъчка и черен дроб

Мнение от Snowball »

Разбирам, но пък в този форум видях хора, които имат огромна компетентност относно алтернативните методи за лечение. Знам, че ТЕС и билковите лекаства са две различни неща, но смятам, че тези два метода са много по-близки, като концепция, отколкото ТЕС и конвенционалната медицина.
Хубав ден на всички. Форумът е прекрасен и смятам да прекарам доста време тук. :)
akb
Участник
Мнения: 20
Регистриран на: 24 Сеп 2016 18:41

Re: Прочистване на жлъчка и черен дроб

Мнение от akb »

Не ми се отваря линкът, но съм попадал на няколко подробни статии в български сайтове.
Напоследък гледам и разни видеа с мнения на хора, които са ходили при билкаря Никола Алексиев от Плевен.
Колебая се дали да отида, затова моля някой ако е ходил да сподели мнение.
В сайта му има и подробно описание как се прави почистването, обаче не се казва какви точно какви са билките. Той ги продава готови разбира се.

Ето и връзка към видеоканала му в YouTube - https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 08E556DF98
ivangp
Site Admin
Мнения: 4566
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Re: Прочистване на жлъчка и черен дроб

Мнение от ivangp »

Билката Чанка Пиедра разбива камъни в жлъчка и бъбреци: http://biopogled.com/билката-чанка-пиед ... -черния-д/
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор