ОТЗИВИ ЗА ПЕАТ СЕМИНАРИ

Отзиви от семинари и сравнения на методи и техники. Плюсове и минуси.
Публикувай отговор
vladopetkov
Участник
Мнения: 47
Регистриран на: 19 Юли 2010 22:04
Местоположение: София

трудов опит

Мнение от vladopetkov »

При жена с три физически проблема, след прилагане на ПЕАТ, два от проблемите изчезват. Третия е ликвидиран с БАБА само с един сеанс. След това се килна на канапето и заспа. :)))
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ашколсун! Машала! Евала! (личи ли си кой гледа Листопад? :))

Да ви кажа една новина.
Наскоро е правен ПЕАТ на Антъни Робинс. За тези, които не знаят кой е - това е един от най-известните мотивационни лектори в света.
Работи основно с НЛП. Семинарите му струват между 1000 и 5 000 долара.

Много е бил впечатлен и се очаква скоро да се заговори още повече за тези техники.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Ихааа,а ние вече благодарение на будния ум и находчивост на Иван помагаме на толкова много хора с ПЕАТ. Доволен съм много от начина по който се развиват нещата :).
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

И аз, Марто сьм доволна ползвателка и прилагателка! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Иване, случва ми се на няколко пъти следното при ПЕАТ.Тръгвам от различни проблеми и стигам до обединяване на една и съща комбинация от противоположности. Как ще коментираш това? Не трябваше ли, след като вече съм обединила дадена комбинация от противоположности, вече да не стигам до тях? Т.е. с еднократното обединение на дадена противоположност, да отпадат и други проблеми, базиращи се на същата противоположност? Какво пропускам?
:roll:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Това бе коментирано на семинара.
Възможно е да се стигне отново до вече обединени противоположности при приложение на Дълбок ПЕАТ, но те няма да са са емоционално заредени, а просто ще бъдат регистрирани на интелектуално ниво. С ПЕАТ премахваме емоционалния заряд, не чистим мисли.

Освен това обединяването на дадени противоположности не премахва всички възможни свързани с тях проблеми.
Де да беше така, но уви не е.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Благодаря, за пояснението!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Най-после и аз да пиша в тази тема :)
Семинара беше много интересен и полезен за мен. Вярно, че пътувах две нощи, но организационно и като настроение всичко мина идеално. Запознах се с чудесни хора :)
Толкова ми е хубаво на душичката след това обединение. Определено бях изненадана от първичните си полярности. Все си мислех, че имам някакви дълбоки страхове, които са останали и не мога да ги открия, а то да се окаже, че приемам вълнението за нещо отрицателно...Вече се наспах ииииииии...започвам да си търся мераклии за обединение :wink:
Иване, Лили, Светльо, Нати, Вили благодаря ви за всичко:)
1.Бъди безгрешен в словото. 2.Не приемай нищо лично. 3.Не прави предположения. 4.Винаги прави най-доброто, на което си способен.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

:D Я, първата лястовичка! Е, честито! Сега какво, ще ни обединяваш ли? Щом търсиш мераклии, ей ме.
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Ако отскочиш до Варна с удоволствие :)
1.Бъди безгрешен в словото. 2.Не приемай нищо лично. 3.Не прави предположения. 4.Винаги прави най-доброто, на което си способен.
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ето един отзив от последния ПЕАТ семинар на човек, който не пише във форума.
Здравейте!
Все още съм под въздействието на тренинга. Непрекъснато установявам нещо различно. Като цяло е наистина някакво вътрешно равновесие и спокойствие. Днес установих, че се е обострило обонянието ми. Преди 3-4 години, може би след един тежък грип, бях си загубила напълно обонянието. Възтановяването трая 4 -5 месеца, но никога не се възобнови на 100%. От вчера и днес с учудване забелязах промяната. Ефекта с пушенето (моя вметка _- спонтанно спря да й се пуши след първия й ДП процес, който не бе свързан с пушенето) също продължава. Никаква вътрешна потребност и желание, няма и отвращение, просто някакво безразличие. Не знам до кога ще трае... благодаря за всичко!

Поздрави на всички!
Ели
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
galka.gg
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Юни 2011 17:17

Мнение от galka.gg »

Здравейте,
двата дни, прекарани с Иван и участниците в семинара, бяха едни от най- вълнуващите и повратни в живота ми. Новото начало… Влюбих се в ПЕАТ! :D
След края на тренинга изпаднах в такова обединение и безметежност - и се чувствах жива - и не …, и бях тук - и не бях…, и чувствах - и не … – в един и същ момент. Сега, след като мина този кратък период на трансформация ,започвам работа – най- вече със себе си.
А първият ми “пациент” беше майка ми – имаше силни натрапчиви мисли, свързани с неприятна случка в живота й. Не ми вярваше, че може да свали нивото на емоция. Направих й ДП и стигна до Плерома. Емоцията от ниво шест, падна на нула. Лицето й се промени след това – засия. Понеже много дълбоко е подтискала негативните си чувства и емоции през годините и трудно ги изпитва в настоящия момент – за жалост не можах да продължа и да обединя ПП. Но и това ще стане.
Благодаря на Иван и всички участници в семинара, както и на споделящите опит във форума !
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Честито, браво и на-здраве! :)
Да прилагаш техниките на все повече хора и най-вече на себе си!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Хе-хе, честито ПЕАТци! Обединявайте се!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

ПЕАТ за болка

Мнение от nikimm »

В поста представям пример със себе си свързан с болка в простата. Направих дълбок ПЕАТ сам. След пеат мога да потвърдя , че болката отшумя, а и в емоционален план има промени. Това, което направих е да проследявам трансформацията на емоцията си спрямо болката в простата. Това, което следвах в случая е да проследявам само промени на емоцията ми спрямо болката. Всеки път се връщах към болката и емоцията , която тя поражда. След това стъпките предложени в deep peat. Който има нужда да пробва. Смятам, че ще има поводи за постове:). Всъщност защо да говорим само за болка, може да се пробва за всякакви физически проблеми.
ПОздрави
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Публикувай отговор