Прекъсване на връзки

Техники и подходи, които можете да използвате като допълнение или заместител на ТЕС.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Мая,благодаря ти за пояснението.Сигурно всичко прочитам тук,пробвам някой неща ,но и много работи не са ми ясни и малко карам със страх и за това си и питам де :D
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Аз предпочитам вместо да прекъсвам връзки да използвам ЕТ (емоцинална трансформация) за да пропусна чуждата енергия през себе си. Така я използвам вместо да я отхвърлям. :idea:
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
nikimm
Майстор
Мнения: 804
Регистриран на: 29 Мар 2009 15:24

Мнение от nikimm »

Аз предпочитам вместо да прекъсвам връзки да използвам ЕТ (емоцинална трансформация) за да пропусна чуждата енергия през себе си. Така я използвам вместо да я отхвърлям. Idea
И двете стават според мен. :D
"Същността на "философията" е в това, човек да живее така, че щастието да зависи колкото се може по-малко от външни фактори"
Епиктет
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

С удоволствие бих се научила да трансформирам негативната енергия в положителна. За жалост не знам техниката, така че се задоволявам с прекъсването на връзки и останалото което научих в последните месеци :)
1.Бъди безгрешен в словото. 2.Не приемай нищо лично. 3.Не прави предположения. 4.Винаги прави най-доброто, на което си способен.
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

И аз не я знам ЕТ и тази за която говори Ники ,ако са две различни. :oops:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ах, момичета, защо не четете по-внимателно форума?! Ц-Ц-Ц!
http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=591
Айде, от мен да мине!

:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Ммммм, това съм го чела още в началото, когато всичко в главата ми беше пълна каша. Исках да опитам всяка една техника и да намеря най-бързата и ефикасната, за да се освободя и бързичко да продължа напред ;) А после... просто съм го забравила.
Благодаря за линка :)
1.Бъди безгрешен в словото. 2.Не приемай нищо лично. 3.Не прави предположения. 4.Винаги прави най-доброто, на което си способен.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Искам да ти задам един въпрос относно този ти пост,че търсиш техники която да е най-бърза и ефикасна.
Ти търсиш техника,не търсиш това което е в теб и трябва да се оправи?
За мен има разлика,и ако почнеш нещо с една,виждаш,че не става бързо,почнеш с друга и пак същото,е все едно да си много гладна,да почнеш от супата малко,второто и десерта и после пак се оказва,че си останала гладна!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Гена, интересно, че на моменти проявяваш тънка наблюдателност, а в други моменти я губиш. Според мен навика те дърпа за пеша на балтона. :)
Забеляза ли миналото време в поста на Яндра? А думите
в началото.
Препрочети пак поста й!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Да признавам това не го отбелязах,но смятам,че поста ми може да е полезен на други,защото виждам някаква тенденция от нови хора да се втурват от една техника към друга търсейки бързи резултати.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

А какъв резултат се очаква, за да разберете, че въпросното прекъсване на връзка е подействало?
Питам, защото напоследък /сигурно има връзка с тесането/, почти всяка нощ започнах да сънувам много ярки сънища, в които ми "изскачат" персонажи от миналото, които си мислех, че нямат никакво значение за мен. В сънищата обаче беше друго и си дадох сметка, че просто съм ги заровила дълбоко, за да не се занимавам и с този проблем. И понеже са голямо количество, реших по най-мързеливия начин :D , вместо да ги тесам всеки един по отделно, да опитам с това прекъсване на връзка. Направих го преди 2 дена и от тогава, вече две нощи не съм ги сънувала. Сега се чудя това резултат ли е?
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

А защо се чудиш и замисляш върху това,следвай напред пътя си и виж какво се случва по-нататък,не спирай да вървиш!Поздравления,че си хванала бикът за рогата и работиш!Приятно е да чета подобни постове! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Гена, да съветваш един овньо да върви напред е безсмислено упражнение :D , то ние само това и правим, блъскайки с рогата къде успешно, къде - не дотам. Питането е за да си сверя часовника /образно казано/, т.е. - ако това е ефективен за мен подход, да продължа по този начин с масовката, още повече че е сравнително лесен и отнема малко време. Ако ли пък не - да пробвам други варианти. Личностите, за които писах, че се появяват в сънищата ми, не са свързани с някакви значителни събития в живота ми, затова и мислех, че нямат никакво значение - разни бизнес-партньори, работници, случайно срещнати хора. Но след като ги сънувам две, три нощи, значи съм грешала. А количеството е такова, че ако се хвана да тесам всеки поотделно, трябва да престана да се тесам за по-важните за мен неща, защото ще ми изяде цялото време. Затова търся на хляба мекото :wink: .
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Който търси намира! :lol:
Едва ли на този въпрос някой може да се реши да ти дава някакъв категоричен отговор,за това ти отговорих по този начин,а и както помня Иван в един пост,не е важно как е и по кой начин е станало,а че има резултат! :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Yandra
Активен
Мнения: 168
Регистриран на: 04 Май 2011 15:48
Местоположение: Варна

Мнение от Yandra »

Параболоидке, следвай си интуицията си и всичко ще е наред :)
Понеже ми е трудно да определям чувствата си към когото и да е, за хора напоследък използвам прекъсването на връзка и хо'опонопоно с думички.
Ако можеш да обединиш тези хора в едно и да прекъснеш връзката, няма да е лошо, но няма как да разбереш без да опиташ. Аз така опитах да прекъсна връзката си с шума и май ще се окаже успешно :)
1.Бъди безгрешен в словото. 2.Не приемай нищо лично. 3.Не прави предположения. 4.Винаги прави най-доброто, на което си способен.
Публикувай отговор