Нервно-вегетативна дистония

Интересни случаи на успешно приложена ТЕС.

ОПИТВАЙТЕ ТЕС ЗА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ!!!
ВЕРОЯТНОСТТА ДА ИМАТЕ РЕЗУЛТАТИ Е ОГРОМНА.
Публикувай отговор
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Ще си позволя да публикувам тук отговорите, които вече дадох на maiamito по имейл преди тя да пише тук. Правя го за да е полезно и на други четящи тази тема, които са с подобни проблеми и въпроси?
ivangp написа:С ТЕС можете да си помогнете. Въоръжете се с много търпение, вяра , дисциплина и упоритост. Колкото повече ТЕС правите на ден толкова по-добре. Правете ТЕС за всеки от физическите си симптоми поотделно за всяка негативна емоция която се появи в ежедневието ви. До месец нещата би трябвало да започнат да се подобряват, до 3 месеца би трябвало да са изчезнали всички симптоми или поне да са сведени до минимум.

Запомнете - дисциплина (всеки ден поне по 10 пъти на ден да се прилага ТЕС) и упоритост ( да не се отказвате) са майката и бащата на успеха във всяко начинание.
maiamito написа:Значи има шанс да се излекувам от това кофти състояние, имате ли пациенти така да го кажа с моите проблеми? Задължително ли е да ТЕС-ам на глас?
Снощи посред нощ например изведнъж имах нещо като криза-заболя ме корем ниско долу адски с чувството че ми се ходи по голяма нужда и след това ми стана много лошо и ужас, съответно тази сутрин се събудих с адски кофти настроение, пак отчаяна че няма изход от моето положение?
Дайте ми пример как точно да тесам прилошаването и постоянното гадене, както и подтиснатостта като цяло от всичко това.
Благодаря ви.
ïvangp написа:Нямам пациенти с вашите проблеми. Това нищо не означава. все някой е пръв за даден проблем. С ТЕС лекуваме човека, а не проблема, както прави традиционната медицина.
ТЕС пример:
Въпреки че адски ме боли корема ниско долу все едно ми се ходи по голяма нужда, аз напълно и безрезервно приемам себе си.
Напомняща фраза - адски ме боли корем ниско долу все едно ми се ходи по голяма нужда.

Всички други въпроси моля да задавате във форума на сайта ми. Там има много информация, която е добре да прочетете и която ще отговори на повечето, ако не и на всичките ви въпроси.

Можете да си отворите собствена тема, в която да пишете за успехите и затрудненията си.
Подкрепям мненията, че не е чела достатъчно и ако се понапъне и попрочете ще и се изяснят доста неща. :)
Последно промяна от ivangp на 29 Дек 2011 10:24, променено общо 2 пъти.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Една подсказка за гастрита-продължителна несигурност,чувство за обреченост.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Bogo69
Участник
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Сеп 2006 16:14

Мнение от Bogo69 »

гената написа:maiamito-Споменаваш,че живота ти се е променил преди 3г.Искам да ти обърна внимание,че не животът ти,а ти си допуснала и направила така,че да ти се промени и сега трябва да оправиш това което си допуснала да те доведе до това положение.
Желая ти успех! :wink:
Ti представяш ли си жената в какво състояние е при всичко това, което описа. Вместо да й кажеш една дора дума , съвет ти й се подиграваш!!!

Нямаш представа как обективно или субективно може да се промени живота ти, а ти недей го допускай.... Говориш глупости!!!

Изписал си сумати постове с многословни празни изречения, а когато трябва да кажеш една дума на място не го правиш!!!

И твойта проятелка от страната на чудесата и тя...Прочети книгата и всичко ще е ок....
Ей, живот...

Вярвай в себе си, бъди по-силна и се довери на медицината!
Това е моя съвет към нея...
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Бого, все още се чудя, при положение, че си твърд поклонник на традиционната медицина, а тук сме привърженици на алтернативната, защо все още четеш този форум?

Никой не е казал, че само с прочитането на книгата всичко ще е наред. Трябва си и доста работа. Повечето хора, обаче не са склонни да полагат усилия за лечението си. Мисля, че и ти си в това число.
Чакаш някой друг и нещо извън теб да те оправи.

Надяваш се на чудеса от четене на книга, пробване на нещо за фиксиран период от време, хапче, магическо докосване и т.н.

Идеята, която се опитваме да прокараме е, че първо трябва да се положат известни усилия и след това да се пита, за изясняване на неяснотите. А не да се чака на готово.
На жената хич не й е леко. Нито е първата, нито е последната, нито е единствената.
Но ако иска да се лекува трябва да положи усилия. А т също се надява на чудеса, според мен. На една магическа техника, декларация, дума, метод, човек и т.н. - все неща извън нея.

Аз ти пожелавам за Новата Година- едно ново начало - да почнеш да се вглеждаш в себе си и да търсиш там причините за проблемите си, както и за фактите, които окачествяваш като проблеми на близките си.
Последно промяна от ivangp на 29 Дек 2011 15:21, променено общо 1 път.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Бого,желая ти весело посрещане на Новата година.Много здраве,щастие и не забравяй,че всеки има своя път и право на личен избор в живота. :wink:
P.S.За справка виж подписа ми отдолу! :lol:
Аз реших да бъда щастлив и всичко да е ок и е точно така.Ако иска човек и не чака на някой друг,нещо друго,може. :lol:
От личен опит и първа ръка го споделям!
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Поздравления , успяхте да накарате момичето да се почувства зле , сякаш и беше малко. Сложете с главни букви лозунг- не питайте - оправяте се сами и да се приключва с лицимерието, а и още нещо-пишете само успехи или търсите декларации за голчм приятел , тогава ще ви помогнат с дек.-ии, като тълкувания за буфери, липса на любов и тем подобни само не и истината - спрете да се тъпчете като прасета и спортувайте, но за целта трябва да си вдигнете задниците.

Иване , харесват ли ти компанията в момента, много осъзнати хора нали...А толкова е просто да стигнеш до сърцата на хората , виж след коледния подарък , който е изпълнен с надежда ,колко много хора се появиха да ти благодарят.
Извинения и философии , колкото искаш , за да оправдаят непротегната ръка.И къде са хора като милата Аретюс,която винаги помагаше с добра дума
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Мила ми Василке!... нося ти блага вест: АРЕТЮЗ Е ЖИВА!
Не се тормози с чужди грехове, бъди над нещата божествено просветлена и осенена! Не петни ангелоподобната си душата с нечестиви чувства, като омраза и злост! Не скверннослови с устата с която благославяш, защото змии и гущери ще бликнат от там! Хвърли камъка първа, щом ти идва от вътре, от сърцето ти, оповано на Христа Бога твоего!
Нека пребъде светлината в помислите и делата ти и нине и при сном и во веки веков! Амин!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Vasilka,приказката за неволята не е нужно да я казвам отново.Някои от нас са минали по този път и сме наясно как се стига до успеха,а това че някой отстрани така вижда нещата като теб и Бого пак си е въпрос на избор! :wink:
Всичко е просто,само че не всеки го вижда и разбира.Ако има урок който трябва да се вземе,то ще е тогава когато е готов човека и се осъзнае,че всичко е в него.
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Bogo69
Вярвай в себе си, бъди по-силна и се довери на медицината!

maiamito
аз също съм с диагноза /последната която ми поставиха след ходене по какви ли не лекари
И твойта проятелка от страната на чудесата и тя...Прочети книгата и всичко ще е ок....
Нека и на теб бъда приятелка, моля те! Ще те взема с мен на бялата си кобила и ще те разведа из чудния свят на прозрението и проумяването, където е видно, че някой като се е забатачил с диагнози и лекари и от това не е прокопсал особено стига до алтернативите, познати и от пра-пра-пра...а бе от сътворението, че до ТЕС. Ще те науча да четеш, че да видиш че книгите съдържат магическата сила на знанието, иначе к)во само подпалки за печката, бъхтал се някой от дърво да прави книги, че чак тогава в печкаат...приятел! Ех Bogo69,...не ме оставяй повече сама сред толкова много книги, без лекари, без диагнози, без надежда, че загивам затънала в праисторическо неведение и нищо няма да е ОК,нищо, нищичко! :cry: :cry: :cry:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Василке, а ти защо не вземеш да й помогнеш?
Кажи й някоя блага дума! Ако знаеш някоя дето лекува такива проблеми, моля те, сподели я!
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Дали тези мъже някой ги е научил на тези номера или сами са постигнали това:
http://www.youtube.com/watch?v=VxMBUq1Z2eE
с много тренировки,търпение,желание и воля? :wink: :roll:
И друг пример как сам човек от интернет може да постигне нещо:
http://vbox7.com/play:8829a079
Въпрос на желание най-вече!А е само на 13г. :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
Vasilka
Участник
Мнения: 53
Регистриран на: 21 Сеп 2010 23:59

Мнение от Vasilka »

Слушам сър.
Но аз спазвам хигиена на информацията и влизам веднъж месечно, а вие вече успяхте да я прогоните-помоща е помощ ,когато е навреме.
Бих и казала, че всичко ще бъде наред и че има много хора помогнали си с тес, стига да е упорита и най-вече конкретни насоки и много хубави неща могат да се кажат стига да иска човек.
Ти си го правил многократно аз ли да те уча ,,благородна душо,,.
Извинявай Иване , но съм се разлигавила с сина ми гледахме филмчето Пинокио с Роберто Бенини и там пинокио постоянно се обръща с този израз към приятела си и сега със сина ми си говорим така- добро утро благородна душо, подай ми чаша вода благородна душо , та затова така те наричам, не че не ти отива.
Е не винаги , но в повечето случаи.
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Никой с нищо не я е засегнал, че да се обижда и да се отказва. Единственото, което на този етап може да бъде посъветвана (и това беше направено), е първо да се пообразова сама с материята и после да пита. Ако човек няма желание да прочете една книга и 2-3 насочващи теми тук, как ще има упоритостта и дисциплината изобщо да се занимава с ТЕС? Ако случаят е спешен, може да изгледа някой филм в нета, за да види набързо как се прави, после да отиде на тази част от книгата на Иван, която дава местата на точките и как се съставя декларация и напомнящата фраза и да започва смело. Това изисква около половин час "обучение". Твърдя го, тъй като и аз така започнах. Като прави един ден ТЕС, вече ще е по-наясно какво да попита и как, така че да можем да й бъдем максимално полезни.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Василка:
Сложете с главни букви лозунг- не питайте - оправяте се сами и да се приключва с лицимерието,
http://emozdrave.info/forum/viewforum.php?f=7
Ей тука с ГЛАВНИ БУКВИ ПИШЕ

ПРЕДИ ДА ЗАДАВАТЕ ВЪПРОСИ/превод в ефир-преди да питате/

И има пет първи теми, отбелязани с нещо като звездичка с удивителна вътре в нея, или като амеба/едноклетъчно, едно от първите същества на Земята/ и в тях пише..ама то се иска и някой да го прочете, да го помисли, да го опита ...и тогава други въпроси възникват.

Василка, благодаря ти!Обичам те!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
ivangp
Site Admin
Мнения: 4567
Регистриран на: 01 Яну 1970 02:00

Мнение от ivangp »

Василке, нямам ни нерви, ни желание, ни физическо време да отговарям на всеки, който ми пише имейли, лично, благо и подробно.
Затова ги насочвам към форума.
Дори при това положение жена ми ми се мръщи, че само вися пред компютъра.
Ако почна да отговарям на всеки , както ти искаш, вероятно бракът ми ще се разпадне окончателно.
Аз съм колкото блага душа, толкова и гадно копеле. Зависи кой, в кой момент и откъде ще избере да ме види.
Постоянство, Дисциплина и Упоритост
са ключовете за успех във всяко начинание.
Публикувай отговор