ТЕС - Reloaded (мило дневниче)

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Яна написа:УАУ!!! Вече съм заклет фен на ТП!

Правя го от два дни с фразите:
Няма никаква причина друг да върши работата ми.
Справям се със задачите си бързо и ефективно.

Резултат:
Събудих с в 3 и 30 посреднощ, нещо не ме свърташе. Отидох до тоалетна (пътя минава през пералното помещение). Видях купчина пране и веднага щом излязох от тоалетната го бухнах да се пере. Направо ме сърбяха ръцете да го направя. Колкото и да съм обичала да пера, никога не съм го правила с такъв ентусиазъм и желание.
Днес сутринта станах щом се събудих, направих закуска, измих чиниите и мивката, сложих да готвя, изметох в кухнята... и всичко това преди 10 часа! :lol: 8) Обикновено преди 12 дори не мога да започна, камо ли да приключа...

Отделно, че много по-лесно и спонтанно тесам. :twisted:
Изображение
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Така... вчера правих доста неща. Тесах разни състояни, правих ТП, правих и лимфния масаж. Резултата е, че днес си имам цикъл. :lol:

Да въведа в случая с цикъла ми. Още кърмя, но цикъла ми дойде когато бебето беше на 5 м. и половина. След това започна да се държи странно (цикъла, не бебето). Знам, че е нормално при кърмачки да липсва въобще или да е нередовен и че се влияе много фино и от най-малките промени в кърмаческите навици на бебето.
При мен обаче се получаваха едни странни зацапвания през 1-2-3 седмици (не бяха овулации, сигурна съм почти на 100%). Ту еднократно, ту за 2-3 дни. Чувствах се някак задръстена, затлачена.
Вчера имах усещането, че енергията ми се раздвижи и сутринта осъмнах с цикъл.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Честито! :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Вчера приложих ТП докато шофирах (по-лесно е отколкото да се ТЕС-ам докато карам) и определено се чувствах по-спокойна и уверена. Не анализирах, просто действах според ситуацията, чиста от емоции. Ура! Много отдавна се стремя да го постигна това с шофирането и се радвам, че успях. Тук и много тес съм прилагала де, не е само на еднодневнен сеанс с ТП.
Иначе, продължавам с тангото, две напред, една назад.
Сутрешното ставане продължава да е зор.
Но пък забелязвам забележителен успех в привеждането на мислите в дела. Въх! :lol:

Отделно, че по някои теми съм станала спокойна и хладнокръвна в сравнение с преди, когато приемах нещата ненужно много лично и присърце и това ми се отразяваше много зле...

Ииииии... се извиних на един човек, че съм постъпила кофти спрямо него, вместо да се направя на тресната и да се направя, че все едно нищо не е било.... Мммм... Харесвам се! 8) 8) 8)
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

И съм започнала много да използвам изразите: "държиш се хладнокръвно", "ще ти набията канчето". :lol: :lol: :lol:
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Мммм... Харесвам се!
:D :D :D Е на мен това най-ми хареса от целият пост :D
Давай!В същия дух!
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Жива съм... но нямам нищо интересно за писане май...Тесам се от време на време, от време на време правя ТП, правя и някои други техники на Дона Идън. Вяла работа като цяло, но не и замряла, което е добре. :) 8)

Наболяла тема е отново отношенията с децата ми, силното ми желание за трето дете и разни такива в тази ресор.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Завила съм малко в различна посока. Чета Дона Идън и работя по нейните техники.
Нещо не ми се пише и за това не съм писала.
Наблюдавам, че промените в мен продължават...

Резултатите от тесането на шьофирането и работата с ТП по въпроса се оказаха трайни. Много съм доволна от което!

Започнах да спя по-малко, да се наспивам по-добре. Което също много ми харесва.

По други параграфи обачи нямам видими промени. Продължавам да работя над тях.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Едно интересно отклонение. :)

Вчера бях на очен лекар. Нещо не ми бяха тамън очилата. Резултата е много интересен - очите ми са си на същото дередже, в смисъл не виждам еднакво като диоптри, но очилата с които виждам добре стават с все по-ниски диоптри. :)
Последно промяна от Яна на 12 Яну 2012 18:16, променено общо 1 път.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ще видиш ти! :lol: :lol: :lol:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Мдаам... Гледам и не вярвам на ушите си! :lol: :lol: :lol:

Утре трябва да отида да направя една резервация в едно заведение, за след месец, там мисля да направя едно събиране... Само че съм адски притеснена (за резервацията). Много е смешно, от една страна ме е срам да има (от какво? не знам), от друга съм вцепенена от страх, че ще се оплета и няма да мога да изразя правилно това, което искам. Много е смешно. Голямо съм шубе! :oops:
Дотолкова съм взепенена, че дори не мога да се тесам... мисля да му ударя една-две дози рескю ремеди, да се успокоя малко и да се опитам да тесам... Аз си знам, че утре като ида ще се справя, но докато ида големи нерви, голямо нещо, най-вероятно ще си имам една хубава паник атака, от сега я усещам... цяла седмица се каня да ида да направя резервацията и вес отлагам и мисля как да пратя някой друг да ми свърши работата... Кошмар.
Ще пиша как съм решила проблема (дано да успея де).
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Аха, погледнато отстрани изглежда смешно..на пръв поглед.Стига да не ти е било или да ти е на главата.Защо не пробваш да четеш поста и да ТЕСаш, или още по-добре да си направиш пълната програма ,като използваш за декларации това дето си писала.На мен понякога ми е доста ценно, можеш да пробваш-стига да искаш де!
А "рескю-ремедито"то със сигурност няма да навреди :D
Че ще успееш, ще успееш,да си решиш проблема, не ме питай от къде знам! :wink:
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Яна, съсредоточи се в усещането за ПА и просто се опитвай, да го държиш максимално дълго на "фокус", да видим, дали ще успееш?! :idea: Само това! Ако ти изплува ново различно състояние, се "фокусирай" максимално дълго в него...и така до сътворението на света. :D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

А от какво те е страх за една резервация? Какво те притеснява?
Яна
Опитен
Мнения: 475
Регистриран на: 26 Май 2009 15:16
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Мнение от Яна »

Пу, ма то си е адски смешно. Една тъпа резервация да ми причини такива неудобства. Наистина си е смешно.
Проблема по-скоро е, че става въпрос за събитие, което аз организирам и което аз ще водя (става въпрос за кърмаческа среща с подкрепата на Ла Лече Лига, добороволка съм към тях). (бягство от отговорност? мързел? желание да делегирам отговорности?)
MAG2001 написа:А "рескю-ремедито"то със сигурност няма да навреди :D
РР добре се справи, успя да ме извади от вцепенението и да поработя над проблема.
Alisa написа:Яна, съсредоточи се в усещането за ПА и просто се опитвай, да го държиш максимално дълго на "фокус", да видим, дали ще успееш?! :idea: Само това! Ако ти изплува ново различно състояние, се "фокусирай" максимално дълго в него...и така до сътворението на света. :D
Това не е никак трудно. Само от мисълта какво трябва да направя и си получавам ПА. :evil: Но пък така работя по-лесно с ТЕС.
Трябва да гледаме на нещата от положителната им страна! :lol:
paraboloid написа:А от какво те е страх за една резервация? Какво те притеснява?
Добръ въпрос... на който все още нямам отговор. Не е единичен случай, имала съм и други такива. Включително и с телефонни разговори. Но още не мога да ги групирам под общ знаменател (а може би не трябва).

В момента тесам това, което съм написала и се чувствам по-добре. Пробвах и ЕТ, успях да локализирам проблема в корема си някъде, между слънчевия сплит и пъпа. Правя и няколко техники на Дона Идън за успокоение и справяне със стреса.
"Не се отказвай от една мечта заради времето, което ще отнеме осъществяването ѝ. Времето така или иначе си минава."

Изображение
Публикувай отговор