Семинар Био-енергийно Активиране и Балансиране на Аура(БАБА)

Отзиви от семинари и сравнения на методи и техники. Плюсове и минуси.
matro
Участник
Мнения: 93
Регистриран на: 25 Дек 2010 19:37

Мнение от matro »

Забравих да добавя че Ако добавим и щипка от енергийните техники на Donna Eden към комбинацията на Владо ,чудесата са пълни :).
galka.gg
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Юни 2011 17:17

Мнение от galka.gg »

С БАБА при 52 годишна жена са премахнати два дългогодишни хронични проблема. И тези резултати са от четири дистанционни сеанса. Много ти благодаря, Иване, че ме научи да прилагам този метод! :D
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Как ги направи дистанционно? Мислено, или използва някой предмет?Аз също имам някои успехи, но дистанционно не съм работила. Мъжът ми напоследък все се оплаква, че чувства безсилна дясната си ръка, не го боли, не е изтръпнала, просто е безсилна. И не, не е прекарал инсулт. И да, мързи го да теса. Мисля тази вечер да го подхващам с БАБА, но още се чудя как да избродирам протоколите, защото точно за това не видях да има.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Тогава просто го балансирай! :wink:
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
galka.gg
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Юни 2011 17:17

Мнение от galka.gg »

Използвах кукла за целта :)
christa
Участник
Мнения: 18
Регистриран на: 11 Сеп 2010 10:37
Местоположение: Казанлък

Мнение от christa »

Кога ще има пак такъв семинар, искам да се запиша
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Да се отчета и аз за първите ми два случая с дистанционно превене на БАБА. И в двата ползвах една и съща плюшена играчка, която имам останала от детето в къщи. Първият - шипове във врата и по гръбнака, болки от тях, силен световъртеж, достига до гадене. Първият сеанс беше на живо, после приятелката ми не можеше да идва /работи на смени/ и аз продължих с още 4 дни дистанционно. Още на първата седмица световъртежът и гаденето са преминали и е започнало подобряване на врата и гръбнака. На втората седмица болките са изчезнали напълно. Сега, след 1 месец, има остатъчно усещане за схващане сутрин във врата и по гърба. Предстои да й направя още една серия от сеанси тази седмица и мисля с това да приключим изцяло. Вторият случай е със сина ми /не живее при мен/. Исках да съм сигурна в действието на процедурите и да изключа момента с плацебо-ефекта, затова реших да не му казвам. Работих за проблеми, свързани с постоянна хрема, възпалено гърло, обложен език и общо повишаване на имунитета. От около година вече, той е с възпалено гърло и постоянно обложен език, почти постоянно запушен нос. От време на време става и по-зле, после утихва, но не се оправя изцяло. Резултатът си пролича също още в първите дни; с изненада се похвали, че езикът вече не му е обложен, гърлото му е минало и се е усетил, че е забравил да си пръска капки, но въпреки това успява да диша през носа и да спи спокойно. След това имаха малко пътническо премеждие и е стоял дълго време на студа, което до сега при него винаги е водело до разболяване. Този път нищо му няма, здрав е. Явно техниката работи и дистанционно, колкото и да не ми се вярваше това. :lol:
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

:D Цунк!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
elie
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 05 Юли 2010 17:18

Мнение от elie »

параболоид, как точно го правиш с куклата?
paraboloid
Напреднал
Мнения: 362
Регистриран на: 24 Авг 2011 17:18

Мнение от paraboloid »

Ами това е един средно голям плюшен мишок. Прави се лесно, защото той си има всички части на тялото като човека /само врат няма, та там видях зор за гърлото :lol: /. Така че се прави по същия начин, като на човешко тяло. Аз поне, докато го правя, си представям човека, на когото го правя, но не съм сигурна, че това е задължително. За мен поне, единствената разлика е, че когато го правя директно върху човек, като си сложа ръцете на него имам усещания и някакси се получава обратна връзка за състоянието му. А като го правя на мишока тази обратна връзка липсва.
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

:D Паби, прекрасна си!!!И техниката е супер!Звучи много забавно!Честито за прекрасните резултати! :D :D :D
Няма пъккк, и аз искам БАБА! :cry:
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
elie
Участник
Мнения: 21
Регистриран на: 05 Юли 2010 17:18

Мнение от elie »

Благодаря! :) дистанционно още не съм правила, не знам защо.
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Ами опитай, не боли, поне не теб.... :lol:
От време на време ми се случва, заспивайки да бъда сякаш "призована" от някой познат и си представям как правя части от ВНУЧЕ (моя вариант на БАБА-...), най-общо казано чистя енергия от човек. Идеята ми е, че не употребявам манекен (играчка), а просто "виждам" енергийното тяло на другия и с моето енергийно тяло го работя. Случва ми се и в транспорта или ....на всякъде, спонтанен изблик на чистене на непознати от нещо си проблемно, без да знам какво е, просто се случва. Тогава виждам как изтича излишната енергия от него, докато се изчисти и светне. С това осъзнавам, че е добре и ...приятно е!
Опитвайте, опитвайте, опитвайте всичко което ви влече, на което се съпротивлявате...всичко! Позволявайте си да сте живи по всякакъв начин!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Аватар
Емоция
Активен
Мнения: 116
Регистриран на: 14 Окт 2009 14:36

Мнение от Емоция »

Не ви ли е страх да лекувате енергийно? Лазарев пише, че енергийното лечение премества заболяването от болното място на друго. Аз никак не харесвам този автор, звучи ми заплашително. Докато четях една от книгите му ми ставаше буквално лошо.
"Всяко ТЕСване си е като една нова капка жива вода, добавена в чашата с лечебната отвара". Иван Петърнишки
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Довери се на собственото си усещане, каквото и да е то.
Мен не ме е страх, защото се доверявам на себе си и своята сетивност.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор