ivangp БЛАГОДАРЯ ТИИИИИ

Мнения и резултати на практикуващи или изпитали върху себе си силата на ТЕС. Както и въпроси и коментари към тях.
Публикувай отговор
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Пожелавам на Иван и на всички от форума Весели Коледни Празници,много здраве,спокойствие и много щастие :D :D :D А в писмото си до дядо Мраз,написах,че искам някой и друг енергиен подарък :wink:
dejavu
Участник
Мнения: 79
Регистриран на: 18 Юни 2011 13:05

Мнение от dejavu »

Иван, благодаря ти за Коледния прокси подарък! Много мил жест към членовете на форума! :)

Желая на всички магическа Коледа, в която да постигнете това, към което се стремите и да намерите това, което търсите!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Айде ,мила Алиса ,чакам си подаръкааааа :D :D :D
просто минавам
Участник
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Яну 2011 12:12

Мнение от просто минавам »

Минавам пак само да споделя, че след две години тесане отказах и сънотворните, но пак като следствие. Не съм тесала кокретно, че искам да ги спра, но пък си мечтаех за това. Тесам всеки ден за каквото се появи като неприятна емоция.
ПАК БЛАГОДАРЯ ИВАНЕ!
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Поздравления!
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Радвам се за теб,нека нещата за тесане стават все по-малко :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

След ВЗД се чувствам като цяло доста спокойна и даже нямах някаква особена нужда от която и да е техника.Последните дни обаче в къщи тече една невероятна надпревара ,кой пръв да вдигне 39 температура.Бащами го докара почти до пневмония и понеже си е страхлив бързо бега на доктор и хоп антибиотик и така се оправя.След ден два милата ми мама излезе с едни гърди на пред 39.5.Пи веднъж парацетамол падна и температурата за 2-3ч и хоп отново.Като е с такава висока т.става неадекватна някак си,не помни,няма сила,напикава се.При нея карах с прокси и КС,с временен ефект.Аз като се сетя и правя прокси за тоя алкохол,ама имам чувството ,че като че ли ме усеща и на пук се налива,нищо че не и и добре след като е пила.След още 1-2 и аз да не остана по на зад 38 и нещо и 24часа не можах да я сваля и минах на лекарства за да има поне един малко по-адекватен в сем.Превя си Тес за кашлицата и КС и има ефект но някак си временен.Така както дишам спокойно и с пълни гърди ,така се закашлям и спирам като се наишкам.Е това е от мен и пенсионерска песен :D А и когато майками беше много зле ми даваше да и правя Тес сега като живна малко ме мрътка като мръсно коте.Ама нали тази година състоянието ми трябва да е удоволствие,аз с удоволствие приемам всичко :lol:
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Фиф, получават се такива неща, някой път, аз съм решила че са изчистващи кризи, така съм си ги нарекла, колкото е по-упорито и по-гадно-толкова по-надълбоко съм бръкнала..не се давай, ТЕсай, ще се изчисти..и то с удоволствие :D :D :D
Благодаря ти! :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Днес аз празнувам една година забавление с ТЕС :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

Честит ТЕС-рожден ден! Да растеш ТЕСащо!
:D
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
MAG2001
Майстор
Мнения: 740
Регистриран на: 07 Апр 2011 15:34

Мнение от MAG2001 »

Честита годинка и от мен!Да илядим..ТЕСайки :D
За всичко има място под Слънцето!
E тва е истината...
http://www.youtube.com/watch?v=DO1Bh7rZ ... re=related
Аватар
гената
Майстор
Мнения: 1805
Регистриран на: 22 Яну 2011 16:28

Мнение от гената »

Още ме е страх да се метна на едно холотропно дишане-това не е ли чисто признаване,че си те е страх и е за ТЕС? :roll: :wink:
Някои успяват,защото такава е съдбата им.Повечето успяват,защото такова е решението им.
Анатол Франс
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Гена,страха от холотропното дишане си го признах без бой :D ,това подлежи на ТЕС.На няколкото клипа гледах някой който реве,като саранската мечка,друг ръмжи като лъв в клетка,някакви девойки се гърчат на килимчето :D е да страшно ми се вижда :cry: За себе си стигнах до убеждението,че тази техника дава резултати за хронични заболявания,в смисъл--матката се е стегнала около главата на бебето и хоп мигрена,същата тази матка сее стегнала около гръдния кош и хоп асма и все ей такива работи.Мой проблем си е ,че търся нещо на съзнателно ниво и загърбвам интуицията си ,която в много случай е права за много неща.Явно имам да тесам много по повод самочувствие :D
fif42
Опитен
Мнения: 418
Регистриран на: 21 Фев 2011 02:38

Мнение от fif42 »

Алиса,мисля ,че ти беше пуснала една статия за лечението със сода бикарбонат.Надето и аз я търсим от няколко дена и не я намираме.Търсих и във фейсбука и там не мога да я изровя.Моля те ,ако не ти представлява трудност да я метнеш пак ,там където ти е удобно. :D
Alisa
Майстор
Мнения: 2043
Регистриран на: 12 Май 2010 22:17
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Alisa »

В темата за рака е, пуснато от МАГ.
КОЙ, АКО НЕ ТИ?! КОГА, АКО НЕ СЕГА?!
Публикувай отговор